Skocz do zawartości

kkx5

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkx5

  1. Przestan i nie brnij w to, nie piszesz z laikiem.
  2. Kto sie napina? Nie pisz glupot to nie bedziesz prostowany. Tylko i az tyle. To forum czyta wiele osob i moze trafia na twoja "podpowiedz".
  3. Pojecie to mam, wiec nie wyskakuj z takimi. Chodzi o ta bzure o pamieci kostek, punkt 4 w twoim opisie. Temat foteli byl przemielony na lewo i prawo wielokrotnie, nic w tym temacie nie wnosisz a jedynie wprowadzasz w blad.
  4. Jak nie miales, to po co sie wypowiadasz. Tam nie ma egr a wtrysk jest posredni wiec diagnoza z czapy... Do sprawdzenia: podstawa kadego starego silnika, cewki, swiece.
  5. Dodam, jeszcze nie spotkalem sie z dobrym programem skrzyni u tunera, xhp robi to najlepiej na rynku. To nie jest reklama, pisze z doswiadczenia.
  6. W b48 wgrasz raz na stage3 bo inaczej to nie jedzie (na stage0/1/2) i tyle z zabawy wiec jesli sadzisz ze bedziesz sie bawil, nie bedziesz. Poza tym, w xhp, stage3 jest tak ustawiony przez nich ze nie reaguje, nie bierze pod uwage twojego edytowania.
  7. Przeciez to wszystko, juz dawno, zostalo przeorane na tym forum. Po co tworzyc kolejny watek...
  8. Tak aby na przyszlosc, aczkolwiek temat foteli zostal juz tak na forum przemielony od lewej do prawej, wiec nie bardzo rozumiem po co caly temat, pozostalo dla innych. Punktu 4, ten o zoltej wttczce, w opisie, bzdura nad bzdurami wiec prosze omijac.
  9. kkx5 odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Slawa poszla a przeciez, n63t3, czyli od 530koni w gore, to pancerne jednostki, nic budowa nie sa podobne od t1...
  10. kkx5 odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Nie zupelnie. Te nowe czajniki w bmw sa hiper mocne i 400koni z 3L to dla nich ziewanko a nie wysilek.
  11. kkx5 odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Swoja cegielke dolozyly tez facebookowe pseudo warsztaty, ktore z 5% powaznych awarii zrobily wielkie halo promujac swoje uslugi... Wiecie o czym pisze.
  12. kkx5 odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    To nie przyszlosc, to sie juz dzieje. Dynamiczny spadek cen, szczegolnie diesla oraz duzych silnikow benzynowych jest juz faktem.
  13. kkx5 odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Ja uwazam ze dobrze zrobili. Zrobilem pare 50d silnikow, N oraz G, jest to majstersztyk technologiczny ale na dzisiejszego klienta, przy naplywie aut z CHRL, zupelnie bez sensu i nikt tego by nie kupowal, moze jakby zatrzymali sie na budowie silnika N i 50d ale w G przesadzili i to okrutnie.
  14. kkx5 odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Kto w dzisiejszych czasach chce kupowac nowe 550d jak starego nie idzie sprzedac...
  15. kkx5 odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Oczywiscie. Swiatla przednie, dla wielu, w prelci, ladniejsze.
  16. kkx5 odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    No, to g30 wyglada staro, auto bardzo ladne, oczywiscie, ale g60 je bije pod kazdym wzgledem wizualnym, tak samo jak nowe m5 do starej m5.
  17. kkx5 odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    W gdzie g30 jest ladniejsza od g60? Przeciez to stary pecik jak stoi jedna obok drugiej. Chyba ci co maja g30 tak pisza...
  18. Padl od podlaczenia boostera, szczegolnie bdc, moze byc bez pradu lata, mam pare na polce i podlaczam i zawsze dzialaja.
  19. Dlaczego?
  20. Kiera paskuda, tylko M jest ok.
  21. Jak dla mnie... Bomba. Super wyglada.
  22. Doceniam, rozumiem, ale, co to ma wspolnego z doswiadczeniem praktycznym? Jesli nie przerobiles wielu silnikow na roznych olejach, twoje doswiadczenie jest zerowe.
  23. Dobrze. Skoro wiesz, masz dane, doswiadczenie, macales silniki po roznych olejach, tak to zostawmy.
  24. No patrz, nastepny, robiles doktorat z baz olejowych oe bmw? Na czym opierasz twierdzenie: jakosci podstawowej? Jak to mozliwe, idac dalej, auta na oleju oe jezdza po 300tys bez problemu a mialem mase zatartych po Motul, idac dalej, "podstawowy" Motul to przeciez poziom naszego Orlena, oczywiscie oba bardzo dobre. Dobry Motul, ten dobry, nie nadaje sie do "zwyklych" silnikow, nie spelnia norm wiec, jesli zmieniasz co 10-12tys i masz "zwykla" pierdziawke do 300 koni, kazdy olej firmowy bedzie dobry, a jesli tego sie trzymamy, zwykly olej OE bmw bedzie z nich najlepszy jakosciowo, nie podstawowy, najlepszy.
  25. A tutaj o co chodzi? O beczke? Baniak? Olej? Specyfikacje? Nabrales sie na co?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.