Treść opublikowana przez kkx5
-
[E93] Wymiana foteli przednich EU na US
Przestan i nie brnij w to, nie piszesz z laikiem.
-
BMW n45 szarpanie przy dodawaniu gazu
Kto sie napina? Nie pisz glupot to nie bedziesz prostowany. Tylko i az tyle. To forum czyta wiele osob i moze trafia na twoja "podpowiedz".
-
[E93] Wymiana foteli przednich EU na US
Pojecie to mam, wiec nie wyskakuj z takimi. Chodzi o ta bzure o pamieci kostek, punkt 4 w twoim opisie. Temat foteli byl przemielony na lewo i prawo wielokrotnie, nic w tym temacie nie wnosisz a jedynie wprowadzasz w blad.
-
BMW n45 szarpanie przy dodawaniu gazu
Jak nie miales, to po co sie wypowiadasz. Tam nie ma egr a wtrysk jest posredni wiec diagnoza z czapy... Do sprawdzenia: podstawa kadego starego silnika, cewki, swiece.
-
Instalacja gazowa czy to ma sens
Dodam, jeszcze nie spotkalem sie z dobrym programem skrzyni u tunera, xhp robi to najlepiej na rynku. To nie jest reklama, pisze z doswiadczenia.
-
Instalacja gazowa czy to ma sens
W b48 wgrasz raz na stage3 bo inaczej to nie jedzie (na stage0/1/2) i tyle z zabawy wiec jesli sadzisz ze bedziesz sie bawil, nie bedziesz. Poza tym, w xhp, stage3 jest tak ustawiony przez nich ze nie reaguje, nie bierze pod uwage twojego edytowania.
-
N53 Problemy po zakupie
Przeciez to wszystko, juz dawno, zostalo przeorane na tym forum. Po co tworzyc kolejny watek...
-
[E93] Wymiana foteli przednich EU na US
Tak aby na przyszlosc, aczkolwiek temat foteli zostal juz tak na forum przemielony od lewej do prawej, wiec nie bardzo rozumiem po co caly temat, pozostalo dla innych. Punktu 4, ten o zoltej wttczce, w opisie, bzdura nad bzdurami wiec prosze omijac.
-
G50 SOP 11/26...
Slawa poszla a przeciez, n63t3, czyli od 530koni w gore, to pancerne jednostki, nic budowa nie sa podobne od t1...
-
G50 SOP 11/26...
Nie zupelnie. Te nowe czajniki w bmw sa hiper mocne i 400koni z 3L to dla nich ziewanko a nie wysilek.
-
G50 SOP 11/26...
Swoja cegielke dolozyly tez facebookowe pseudo warsztaty, ktore z 5% powaznych awarii zrobily wielkie halo promujac swoje uslugi... Wiecie o czym pisze.
-
G50 SOP 11/26...
To nie przyszlosc, to sie juz dzieje. Dynamiczny spadek cen, szczegolnie diesla oraz duzych silnikow benzynowych jest juz faktem.
-
G50 SOP 11/26...
Ja uwazam ze dobrze zrobili. Zrobilem pare 50d silnikow, N oraz G, jest to majstersztyk technologiczny ale na dzisiejszego klienta, przy naplywie aut z CHRL, zupelnie bez sensu i nikt tego by nie kupowal, moze jakby zatrzymali sie na budowie silnika N i 50d ale w G przesadzili i to okrutnie.
-
G50 SOP 11/26...
Kto w dzisiejszych czasach chce kupowac nowe 550d jak starego nie idzie sprzedac...
-
G50 SOP 11/26...
Oczywiscie. Swiatla przednie, dla wielu, w prelci, ladniejsze.
-
G50 SOP 11/26...
No, to g30 wyglada staro, auto bardzo ladne, oczywiscie, ale g60 je bije pod kazdym wzgledem wizualnym, tak samo jak nowe m5 do starej m5.
-
G50 SOP 11/26...
W gdzie g30 jest ladniejsza od g60? Przeciez to stary pecik jak stoi jedna obok drugiej. Chyba ci co maja g30 tak pisza...
-
"Zimowanie" auta vs wyjęcie akumulatora
Padl od podlaczenia boostera, szczegolnie bdc, moze byc bez pradu lata, mam pare na polce i podlaczam i zawsze dzialaja.
-
"Zimowanie" auta vs wyjęcie akumulatora
Dlaczego?
- Nowe iX3 (Neue Klasse) - wideo + kokpit
- Nowe iX3 (Neue Klasse) - wideo + kokpit
-
Dodatkowe wymiany oleju - ASO czy warsztat?
Doceniam, rozumiem, ale, co to ma wspolnego z doswiadczeniem praktycznym? Jesli nie przerobiles wielu silnikow na roznych olejach, twoje doswiadczenie jest zerowe.
-
Dodatkowe wymiany oleju - ASO czy warsztat?
Dobrze. Skoro wiesz, masz dane, doswiadczenie, macales silniki po roznych olejach, tak to zostawmy.
-
Dodatkowe wymiany oleju - ASO czy warsztat?
No patrz, nastepny, robiles doktorat z baz olejowych oe bmw? Na czym opierasz twierdzenie: jakosci podstawowej? Jak to mozliwe, idac dalej, auta na oleju oe jezdza po 300tys bez problemu a mialem mase zatartych po Motul, idac dalej, "podstawowy" Motul to przeciez poziom naszego Orlena, oczywiscie oba bardzo dobre. Dobry Motul, ten dobry, nie nadaje sie do "zwyklych" silnikow, nie spelnia norm wiec, jesli zmieniasz co 10-12tys i masz "zwykla" pierdziawke do 300 koni, kazdy olej firmowy bedzie dobry, a jesli tego sie trzymamy, zwykly olej OE bmw bedzie z nich najlepszy jakosciowo, nie podstawowy, najlepszy.
-
Dodatkowe wymiany oleju - ASO czy warsztat?
A tutaj o co chodzi? O beczke? Baniak? Olej? Specyfikacje? Nabrales sie na co?