Skocz do zawartości

kkx5

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkx5

  1. Super. Dziekujemy za dokonczenie tematu, najgorsze sa watki bez potwierdzen👍
  2. kkx5 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    W dobrych warsztatach aut nie ma wcale na placu, samochody sie naprawia a nie patrzy na nie.
  3. Fame o mikropeknieciach nakrecili ci co na tym robia biznes, zadzwon do wielu wielu warsztatow, nikt nigdy nie widzial peknietego walu n57, nawet "Pansilnik", osobiscie poza "ekranem" z nim rozmawialem. Nie uszkodzone, nie pekaja, nie ma takiej opcji.
  4. Nie.
  5. 1. Nie 2. Nie 3. Spalisz i nic to nie da. 4. Co to za pytanie? Odstawic auto do warsztatu. Pewnych spraw nie robi sie na podjezdzie.
  6. 20nm to jest bardzo duzo, sroby fi8 na tyle ida. Te male 6tki moga peknac i bedzie klops. Jak nie masz klucza to mala grzechotka i dokrecasz do oporu, bez 90°, silikon musi byc stosowany w zagieciach polksiezyca, z tylu i z przodu. Nowa pokrywa byla z nowymi gumkami przy srobach?
  7. kkx5 odpowiedział(a) na iradek temat w i3
    MMW jak zawsze w sedno. Lubie czytac twoje wypowiedzi.
  8. To wszystko jasne. Wychodzi brak zrozumienia silnika i eleltroniki wiec tlumacze. 1. Od 2004 praktycznie kazda jednostka benzynowa bmw "chodzi" na temp 104+, az do 115° 2. Termostat w n46 jest elektroniczny, steruje nim dme. 3. Jesli sterownik dme widzi blad wiatraka, jako zabezpieczenie, otwiera termostat (dlatego widzisz spadek temperatury)
  9. Przemek ma racje. X3 f25 ma fatalne przelaczanie biegow w 8hp. Pakuje 6/7/8ke i az buda trzesie. S nie zalatwia sprawy bo wtedy kreci sie za wysoko.
  10. Tak tego nie opisales i jest to zachowanie, w tym silniku, normalne. Nadal nie wiem gdzie jest problem? Auto sie grzeje? Wywala plyn?
  11. kkx5 odpowiedział(a) na Skimir temat w X5 (E53)
    Duze.
  12. kkx5 odpowiedział(a) na Skimir temat w X5 (E53)
    W filtrze paliwa.
  13. kkx5 odpowiedział(a) na Skimir temat w X5 (E53)
    Jedna pompa w prawym baku. Latwe dojscie, przyjemna naprawa. Mozesz zamowic sama pompe, bez plywaka, wychodzi taniej.
  14. kkx5 odpowiedział(a) na fookoo temat w E81, E82, E87, E88
    Fizycznie tak, elektronicznie nigdy nie zadziala.
  15. Od tego jest klasa ACEA, wybierajac odpowiedni, czyli C3, index musi byc w ramach tej klasy, wiec nie istotne co jest z przodu, 30,to 30, jest wiele 5w30 o nizszym indexie 100° od 0w30. Warunki nie maja wplywu, mowimy o aucie uzytkowym a nie driftowozie. Nowoczesne jednostki mozesz zajechac na 10w60. Olej tu nic nie zmieni.
  16. Pare bykow poprawie, parametr 0w nie ma nic wspolnego z lepkoscia przy 100°, nie w polandii tylko w calej eu (bez de) synthetic moze byc hydro, 0w20 to nie woda po parowkach, norma SP ma obnizone wapno a nie dodane, to wapno robi LSPI, a wlasciwy olej do b48 to 0w30, nie istotne w jakich warunkach jest uzytkowane (pasowania silnika, kanaly olejowe, skrzynia).
  17. F10/f25/e84/e90 przed 2011/09
  18. Bo jest od f30/f20 20d i nie zadziala. Nie ten sterownik dde.
  19. Wyglada na turbo z f30 320d?
  20. kkx5 odpowiedział(a) na noir temat w F10, F11
    Skrzynia zaprohramowana a isn przypisany?
  21. kkx5 odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    No bede hejtowal, to jakis dramat jak to wyglada, jak jest pomalowane i jest zrobione. Zobacz ta deske jak sie konczy obok kierownicy i cala reszte...
  22. kkx5 odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Zle sie rozumiemy, ktos kto chcial kupic premium (dla mnie to jest bmw, nie bardzo zgadzam sie na ten sam koszyk co vw), kupi chinczyka, wiec spadek sprzedazy g20, g30, g01, g05 itp bedzie, zostana emki, rsy, amg. Moze tak byc? Zobaczymy.
  23. kkx5 odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Nikt w EU nie jest w stanie walczyc cenowo z CHRL, tak jak Apple/Samsung i cala reszta zniszczyla Nokie, tak chinczyki zabija rynek aut premium, Bmw/Audi/Merc zostana jako nisze na rynku dla zamoznych.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.