Właśnie w tym silniku nie ma żadnej chłodnicy oleju. Mam tylko dwa pomysły: albo Pani od której kupiliśmy pomyliła wlew oleju ze zbiorniczkiem wyrównawczym, albo uszczelka pod głowicą. No nie widzę nic innego😥
Witam wszystkich forumowiczów.
Mam olej w płynie chłodniczym W mojej świeżo kupionym BMW e 87 z silnikiem N45. Auto ma autentyczny przebieg 145tyś km. Czy to na pewno uszczelka pod głowicą? Czy są inne możliwości. Auto chodzi normalnie, ma moc nie kopci. Proszę o poradę.
10 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.