Skocz do zawartości

kkx5

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkx5

  1. Ale masz 550i, to inna bajeczka:) tam nie bylo mild wiec pod kazdym wzgledem to auto jest lepsze od prelci, silnik/skrzynia/system, wszystko jest lepsze, przy pozostalych jednostkach, caly uklad napedowy jest gorszy, szczegolnie w dieslach.
  2. Ze skrajnosci w skrajnosc. Napisalem wyraznie, g30 jest dopracowana wystarczająco dla 99% uzytkownikow, reszta to fanaberie plus, napisalem wyraznie, system mild oraz blok sterownika.
  3. Aj przestan... Wszystko co napisales jest i tak mega dobre w prelci a dla wielu, przod lci jest po prostu brzydki, lasery (totalnie zbedne bo przeciez I tak 99% jezdzisz na led), mozesz sobie zmienic, natomiast, nie zmienisz durnego mild hybrid i wszelkich problemow z nim zwiazanych, zarowno serwisowych jaki i systemowych o blokadzie dme juz nawet nie wspominam. Wiem, lci jest bardziej dopracowane ale maja za duzo minusow, najbardziej poszukiwane sa auta przed 06/2020
  4. Czesto popelniany blad, OEM to Brembo/Textar / Jurid / Ate itp, OE to czesci z serwisu BMW. OE zawsze jest najlepsze ale jest najdrozsze. "usterka", zuzyte, do blachy, klocki beda tarly. W f10 nie ma co sie uszkodzic, widze tutaj zwykla potrzebe wymiany tarcz i klockow.
  5. Zadajesz dziwne pytanie, uszkodzony to jedno, zuzyty to drugie. Zestaw Brembo jest ok.
  6. Takie objawy, moze dawac, ktorys z mikrostykow dachu. System widzi jako dach nie zamkniety i przestaje dociagac zamek.
  7. A dlaczego lci? Co ma lepsze? Licznik i navi. Pre lci znacznie lepszy wybor, brak hybrydy, prosty silnik, szukac przed 06/2020 na wypasie. To moja rada.
  8. kkx5 odpowiedział(a) na Johny_666 temat w X3 (G45)
    Wiesz jak w realu to wyglada, salon mowi, nie musisz miec gwiazdki, siada naped 4x4,dyfer,skrzynia, jedziesz na reklamacje, Panie, zalozyles zle opony.... Naprawa gwarancyjna odpada.
  9. kkx5 odpowiedział(a) na zxc206 temat w F07
    Takie objawy daja pomylone przewody podcisnien. System widzi, za malo w lewym, wiec pompuje ale w rzeczywistosci pomuje prawa, sprawdza, widzi, za malo w lewym, wiec dalej pompuje ale zla poduszke i tak w kolko az auto stoi krzywo. Test kompem, napompuj lewy czy tam prawy i sprawdz ktora strona idzie do gory faktycznie.
  10. Po takim bledzie, wymiana oleju oraz adaptacja to podstawa. Nie istotne co pisze ZF. Przeciez oni przez wszystkie cuda polskich mechanikow nie przechodzili, a my, przechodzilismy. Jesli to nic nie da, wtedy podejmowane sa nastepne kroki.
  11. To porownanie do serca, jak kolega wyzej napisal, zupelnie tu nie pasuje, ale to poza tematem, nie bardzo rozumiem to co chcesz zrobic, rozbierac? Po co? Robiona byla ponownie wymiana oleju? Reset adaptacji wykonany? Poza tym, przeciez to proste 8hp, tu nie musi byc zaraz jakis ZF wplatywany we wszystko, nie przesadzasz?
  12. Napisze raz jeszcze, czytajcie bo sie robi bajzel, sprawdzalem w ASO.
  13. Chcesz powiedziec ze jesli warsztat zamontuje rozrzad od b47 do n47, bo pasuje, fizycznie, i rozwali silnik to jest wina uzytkownika? Popadamy w jakies dziwne teorie tutaj....
  14. No ja tego inaczej nie widze, nie istotne co klient zamowil, nie istotne co sklep wyslal, ostatnim lancuszkiem jest osoba montujaca i powinna zwrocic uwage ze czesc jest inna.
  15. Nie wiem, na razie odradzam klientom, jesli mozesz z tym zyc, nie kop sie bo sie zakopiesz w wydatkach, ja nie jestem w stanie palcem pokazac, to jest to.
  16. Nie tylko Tobie, problem wibracji to praktycznie kazda f10 oraz 70% g30.
  17. No patrz, dalej to samo, przeciez masz wyraznie napisane ll12 to shell. Aj, odpuszczam. Masz moje zdanie, robie to codziennie, Ravenola tez uzywam, valvo, motul, wszystko co jest mozliwe, przetestowalem. Castrol 0w30 c3. Koniec w tym temacie.
  18. +ekolgia oraz temp pracy silnika.
  19. Wykluczam ze względu na c2. Wykluczam kazdy olej, nawet taki co ma c2/c3.
  20. 12tke bym wykluczal. Do beemek na gwarancji, leje zawsze Castrola ll19 c3, nie mam, ani serwis jak jada na gwarancyjna wymiane, zadnych problemow z autami oraz z olejem, Podstawa to ori filtr oleju.
  21. Napisze raz jeszcze, 0w30 ll19 dla bmw robi Castrol. Nie bede wiecej sie w tym temacie wypowiadal. Ravenol nie ma normy 19, Valvo tez nie ma 19, shell ma c2 na 19. Zalej co chcesz, jest to malo istotne, wazne aby byl swierzy olej.
  22. Czytasz co napisalem, czy nie bardzo...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.