Treść opublikowana przez kkx5
-
[F11] N47D20C 2.0d 184 km 8HP45 wibracje przy przyspieszaniu
Nie.
-
[F11] N47D20C 2.0d 184 km 8HP45 wibracje przy przyspieszaniu
Bez przesady...
-
Dzisiaj odebrany paździerz i już konieczność wizyty w serwisie
Castrol robi dla BMW ll-19 i taki kup.
-
ZF8HP - Problem ze skrzynią po wymianie oleju statycznej
Wymienic olej raz jeszcze i skasowac adaptacje, tam sie wszystko w sterowniku rozjechalo. Jak dalej bedzie zle, nic nie zrobisz, skrzynia do wymiany.
-
BMW m340i B58 praca rolek paska
Jakie normy emisji spalin spelnia v12 a jakie b58? Jakie spalanie ma v12 a jakie b58? Co wy tutaj za porownania wstawiacie...
-
Dwie znaczące zmiany w moim G30 M550i xDrive
Nie. Sytuacja, wpadasz w poslizg, dsc to lapie, przelacza moment z tylu na przod a przodu nie ma, to jest idiotyzm do potegi 5tej.
-
Dwie znaczące zmiany w moim G30 M550i xDrive
A to jest dopiero szczyt ludzkiej glupoty...
-
Dwie znaczące zmiany w moim G30 M550i xDrive
Nie ma takiej opcji, w e60 wyciagaja bezpiecznik i zaklejaja kontrolki w liczniku. Xdrive, od poczatku, jest integralna czescia systemu dsc, nie mozna go wylaczyc bezpiecznikiem.
-
Dwie znaczące zmiany w moim G30 M550i xDrive
W ktorych starszych mogles wyjac bezpiecznik bez bledow?.....
-
ZF8HP - Problem ze skrzynią po wymianie oleju statycznej
Po vin wychodzi taka jaka dostal. Sprawdzalem w wielu miejscach, lacznie z bmw Smorawinski. Ostateczna decyzja, czy jest prawidlowa, zawsze lezy po stronie warsztatu, ani klient, ani sklep nie ma szklanej kuli aby widziec auto. Od tego jest WARSZTAT.
-
ZF8HP - Problem ze skrzynią po wymianie oleju statycznej
Dokladnie tak.
-
BMW m340i B58 praca rolek paska
Chyba 200tys nie 2000. Duzego tam ruchu nie widac.
-
ZF8HP - Problem ze skrzynią po wymianie oleju statycznej
Poczekajmy na koniec historii, te miski sa diametralnie inne, nawet na zewnatrz, dziwne ze warsztat tego nie widzial.
-
ZF8HP - Problem ze skrzynią po wymianie oleju statycznej
To jest to o czym wspominalem, ma dwa filtry, ale... jak tego warsztat nie zauwazyl? Tego nie idzie, nie zobaczyc...
-
Dzisiaj odebrany paździerz i już konieczność wizyty w serwisie
Masz w niej pneumatyke? Zamawiales ta opcje? Na pneumatyce x5 jest strasznie miekkie.
-
ZF8HP - Problem ze skrzynią po wymianie oleju statycznej
Zestaw, jak wspomnial Jacek, prawidlowy.
-
ZF8HP - Problem ze skrzynią po wymianie oleju statycznej
Daj vin auta.
-
ZF8HP - Problem ze skrzynią po wymianie oleju statycznej
Olej nie, nawet jak wlalbys 6hp nic sie dziac nie bedzie. A miska na pewno byla wlasciwia? Sa dwa rodzaje, jedna ma 1 filtr, 2ga dwa filtry. Masz jakis numer miski?
-
ZF8HP - Problem ze skrzynią po wymianie oleju statycznej
Bardzo ciezko polaczyc wymiane oleju w skrzyni z bledami ktore sie loguja.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Ciekawe info, czlowiek sie uczy cale zycie.
-
x3 f25 35i WBAWX71030L495349
kkx5 odpowiedział(a) na woltan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż3.0d robi lepsza robote w x3 niz 3.0i
-
CCC to NBT NEXT
Czyli cos sie ruszylo, ja mam z polskiego rynku, ale... Jest jeszcze jeden problem, atm adapter, nie wiem czy jest evo z gps wbudowanym. No temat jest bez sensu ogolnie. Ja zalozylem bo mialem za darmo oraz chcialem oem w aucie miec. Wiesz, na zlotach wow, nbt w e90... Tylko po to.
-
CCC to NBT NEXT
Ja mam w swojej Alpinie nbt, 10tys to bedzie za malo, a robilem to sam, o evo to raczej mozna zapomniec, emulator nie obluguje evo, bynajmniej tak bylo 4ry lata temu. Nie ma to zadnego sensu, tylko chinczyk.
-
x3 f25 35i WBAWX71030L495349
kkx5 odpowiedział(a) na woltan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRandall, 1/4 to nikt maski nawet nie otwiera, bo to koszt doprowadzenia 2.0d do porzatku... Tutaj 1/2 moze byc za malo.
-
Wydech w M 40d
Nie mieszaj, twoja odpowiedz jest czytelna, pytasz kolege czy klapka mu sie otwiera, a on nie ma zadnej klapki oraz piszesz o ustawieniach dzwieku i otwierania tlumika, ktorego tutaj nie ma, po ostatnie, nigdzie wczesniej nie pisales ze masz 40i, po co tutaj mieszasz w temacie diesla, nie wiem.