Skocz do zawartości

kkx5

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkx5

  1. Castrol robi dla BMW ll-19 i taki kup.
  2. Wymienic olej raz jeszcze i skasowac adaptacje, tam sie wszystko w sterowniku rozjechalo. Jak dalej bedzie zle, nic nie zrobisz, skrzynia do wymiany.
  3. Jakie normy emisji spalin spelnia v12 a jakie b58? Jakie spalanie ma v12 a jakie b58? Co wy tutaj za porownania wstawiacie...
  4. Nie. Sytuacja, wpadasz w poslizg, dsc to lapie, przelacza moment z tylu na przod a przodu nie ma, to jest idiotyzm do potegi 5tej.
  5. A to jest dopiero szczyt ludzkiej glupoty...
  6. Nie ma takiej opcji, w e60 wyciagaja bezpiecznik i zaklejaja kontrolki w liczniku. Xdrive, od poczatku, jest integralna czescia systemu dsc, nie mozna go wylaczyc bezpiecznikiem.
  7. W ktorych starszych mogles wyjac bezpiecznik bez bledow?.....
  8. Po vin wychodzi taka jaka dostal. Sprawdzalem w wielu miejscach, lacznie z bmw Smorawinski. Ostateczna decyzja, czy jest prawidlowa, zawsze lezy po stronie warsztatu, ani klient, ani sklep nie ma szklanej kuli aby widziec auto. Od tego jest WARSZTAT.
  9. Chyba 200tys nie 2000. Duzego tam ruchu nie widac.
  10. Poczekajmy na koniec historii, te miski sa diametralnie inne, nawet na zewnatrz, dziwne ze warsztat tego nie widzial.
  11. To jest to o czym wspominalem, ma dwa filtry, ale... jak tego warsztat nie zauwazyl? Tego nie idzie, nie zobaczyc...
  12. Masz w niej pneumatyke? Zamawiales ta opcje? Na pneumatyce x5 jest strasznie miekkie.
  13. Zestaw, jak wspomnial Jacek, prawidlowy.
  14. Olej nie, nawet jak wlalbys 6hp nic sie dziac nie bedzie. A miska na pewno byla wlasciwia? Sa dwa rodzaje, jedna ma 1 filtr, 2ga dwa filtry. Masz jakis numer miski?
  15. Bardzo ciezko polaczyc wymiane oleju w skrzyni z bledami ktore sie loguja.
  16. Ciekawe info, czlowiek sie uczy cale zycie.
  17. kkx5 odpowiedział(a) na damko temat w E90, E91, E92, E93
    Czyli cos sie ruszylo, ja mam z polskiego rynku, ale... Jest jeszcze jeden problem, atm adapter, nie wiem czy jest evo z gps wbudowanym. No temat jest bez sensu ogolnie. Ja zalozylem bo mialem za darmo oraz chcialem oem w aucie miec. Wiesz, na zlotach wow, nbt w e90... Tylko po to.
  18. kkx5 odpowiedział(a) na damko temat w E90, E91, E92, E93
    Ja mam w swojej Alpinie nbt, 10tys to bedzie za malo, a robilem to sam, o evo to raczej mozna zapomniec, emulator nie obluguje evo, bynajmniej tak bylo 4ry lata temu. Nie ma to zadnego sensu, tylko chinczyk.
  19. Randall, 1/4 to nikt maski nawet nie otwiera, bo to koszt doprowadzenia 2.0d do porzatku... Tutaj 1/2 moze byc za malo.
  20. kkx5 odpowiedział(a) na Jacuss temat w X3 (G01, F97)
    Nie mieszaj, twoja odpowiedz jest czytelna, pytasz kolege czy klapka mu sie otwiera, a on nie ma zadnej klapki oraz piszesz o ustawieniach dzwieku i otwierania tlumika, ktorego tutaj nie ma, po ostatnie, nigdzie wczesniej nie pisales ze masz 40i, po co tutaj mieszasz w temacie diesla, nie wiem.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.