Skocz do zawartości

kkx5

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkx5

  1. kkx5 odpowiedział(a) na Jacuss temat w X3 (G01, F97)
    Cos mieszasz chlopie, gdzie ty masz klapki w dieslu?
  2. kkx5 odpowiedział(a) na Rafffalski temat w E90, E91, E92, E93
    Nie ma takiej mozliwosci. Blad mowi o tym co masz sprawdzic.
  3. Nie wiem, nie widzialem takich klockow. 460 przychodzily ostatnio chyba z napisem Galfer.
  4. 1szy dzwiek to przepustnica, 2gi (to chyba o niego chodzi) w manualu to wylatana dwumasa a w automacie moze byc konweter, 3ci dzwiek to zaworki podcisnien. Ciezki temat, cos co wiruje razem z obrotami silnika.
  5. Brembo piszcza i tyle. Odnosnie bicia piasty, ma byc 0. Ja wiem ze tis 0.02 ale real, ma byc 0.
  6. Manual czy auto?
  7. Masz trzy dzwieki od momentu naduszenia przycisku. O ktory chodzi?
  8. 200 uzyskujesz bez problemu na 446. Na turbo z wersji 184 bez problemu 220 wiec nie wiem po co zabawa z podmiana wtryskiwaczy badz wstawianiem pompy z b47... To juz stara technologia, moge sie mylic ale sterowniki sa inne wiec nie mozesz 702 w miejsce 446 wstawic.
  9. Wiesz, w tych autach nie bardzo ktos sie bawi w podmianke wtrysku, bo po co?, wiec mam wrazenie, twoj ster dde nie przymie 702, musza byc 446.
  10. Pokaz zdjecie wtrysku ktory byl ori a ktory zalozyles, cos tu nie pasuje.
  11. Jezdzic i cieszyc sie autem, przestac ogladac YouTube itp, slychac Facebookowych znawcow silnika i nie istniejacej w realu, teorii krzywego walu. Majac zdjeta pokrywe, mogles zobaczyc jak daleko wysuniety jest napinacz, wtedy bylo by wszystko jasne.
  12. Panowie jeszcze raz, synchro nie ma nic wspolnego z odpalaniem a jedynie z otwieraniem. Imo jest w kluczyku i nie potrzebuje zadnej synchronizacji ani zadnej baterii. Masz zaplon czy auto jest martwe?
  13. Brak otwierania z kluczyka to jedno, brak odpalania to drugie.
  14. kkx5 odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Ale tu beda zegary, w dodatku pelni konfigurowane, historycznie, bmw jak cos wprowadza to sie z tego nie wycofuje. Dla mnie, przeniesienie licznika na podszybie, super pomysl.
  15. kkx5 odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Jeszcze nikt nie jechal ale juz sa narzekania. Poczekajmy. Dla mnie, sama koncepcja jest spoko i wcale za licznikiem nie bede teskinil.
  16. kkx5 odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Majac head up, ile razy patrzycie na licznik Panowie? W latach 90tych pamietam jak kolega przyjechal nowa Honda Prelude do liceum, miala cos ala panaramic, bylo to genialne, tak samo bedzie w bmw.
  17. kkx5 odpowiedział(a) na Jacuss temat w X3 (G01, F97)
    Nie.
  18. kkx5 odpowiedział(a) na Jacuss temat w X3 (G01, F97)
    To jest zewnetrzny glosnik.
  19. Oj tam oj tam, jakiego syfu? Co za brednie plecie ten mechanik.
  20. Sprawdz moduly w bagazniku, gdzies masz wode.
  21. kkx5 odpowiedział(a) na Lukasz933 temat w Galeria - nasze samochody
    Po prostu badz precyzyjny w swoich opisach, tak jak kolega wyzej napisal, zaden z nich autoryzowany serwis bmw, takiego cuda jak 5w50 bmw na pewno nie leje, nie leje tez 5w40 bo te oleje nie spelniaja najnowszej normy, szczegolnie api SP a ta jest w twoim silniku najwazniejsza, jak pisalismy wczesniej, 5w30 jest odpowiedni wiec sie nie martw ze cos sie stanie.
  22. Jesli ida w te same miejsca oraz nie maja nadanych nowych kodow, to co chcesz kodowac?
  23. kkx5 odpowiedział(a) na Lukasz933 temat w Galeria - nasze samochody
    To na pewno nie byl autoryzowany serwis bmw, poniewaz bmw nie stosuje tego typu oraz marki oleju. 5w30 jest odpowiedni aczkolwiek do b38 stosuj 0w30.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.