Treść opublikowana przez kkx5
-
Wydech w M 40d
Cos mieszasz chlopie, gdzie ty masz klapki w dieslu?
-
Poduszka BMW E91
Nie ma takiej mozliwosci. Blad mowi o tym co masz sprawdzic.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Nie wiem, nie widzialem takich klockow. 460 przychodzily ostatnio chyba z napisem Galfer.
-
Dźwięk przy gaszeniu silnika b47
1szy dzwiek to przepustnica, 2gi (to chyba o niego chodzi) w manualu to wylatana dwumasa a w automacie moze byc konweter, 3ci dzwiek to zaworki podcisnien. Ciezki temat, cos co wiruje razem z obrotami silnika.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Brembo piszcza i tyle. Odnosnie bicia piasty, ma byc 0. Ja wiem ze tis 0.02 ale real, ma byc 0.
-
Dźwięk przy gaszeniu silnika b47
Manual czy auto?
-
Dźwięk przy gaszeniu silnika b47
Masz trzy dzwieki od momentu naduszenia przycisku. O ktory chodzi?
-
Problem z pracą silnika, wymiana wtrysków 143 na 184km
200 uzyskujesz bez problemu na 446. Na turbo z wersji 184 bez problemu 220 wiec nie wiem po co zabawa z podmiana wtryskiwaczy badz wstawianiem pompy z b47... To juz stara technologia, moge sie mylic ale sterowniki sa inne wiec nie mozesz 702 w miejsce 446 wstawic.
-
Problem z pracą silnika, wymiana wtrysków 143 na 184km
Wiesz, w tych autach nie bardzo ktos sie bawi w podmianke wtrysku, bo po co?, wiec mam wrazenie, twoj ster dde nie przymie 702, musza byc 446.
-
Problem z pracą silnika, wymiana wtrysków 143 na 184km
Pokaz zdjecie wtrysku ktory byl ori a ktory zalozyles, cos tu nie pasuje.
-
BMW f31 330xd, stan rozrządu i panewek
Jezdzic i cieszyc sie autem, przestac ogladac YouTube itp, slychac Facebookowych znawcow silnika i nie istniejacej w realu, teorii krzywego walu. Majac zdjeta pokrywe, mogles zobaczyc jak daleko wysuniety jest napinacz, wtedy bylo by wszystko jasne.
-
Nie podpala po przekręceniu kluczyka, kluczyk nr 256, CAS? Proszę o pomoc.
Panowie jeszcze raz, synchro nie ma nic wspolnego z odpalaniem a jedynie z otwieraniem. Imo jest w kluczyku i nie potrzebuje zadnej synchronizacji ani zadnej baterii. Masz zaplon czy auto jest martwe?
-
Nie podpala po przekręceniu kluczyka, kluczyk nr 256, CAS? Proszę o pomoc.
Brak otwierania z kluczyka to jedno, brak odpalania to drugie.
-
G50 SOP 11/26...
Ale tu beda zegary, w dodatku pelni konfigurowane, historycznie, bmw jak cos wprowadza to sie z tego nie wycofuje. Dla mnie, przeniesienie licznika na podszybie, super pomysl.
-
G50 SOP 11/26...
Jeszcze nikt nie jechal ale juz sa narzekania. Poczekajmy. Dla mnie, sama koncepcja jest spoko i wcale za licznikiem nie bede teskinil.
-
G50 SOP 11/26...
Majac head up, ile razy patrzycie na licznik Panowie? W latach 90tych pamietam jak kolega przyjechal nowa Honda Prelude do liceum, miala cos ala panaramic, bylo to genialne, tak samo bedzie w bmw.
- Wydech w M 40d
-
Wydech w M 40d
To jest zewnetrzny glosnik.
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów ZF - cena ASO
Oj tam oj tam, jakiego syfu? Co za brednie plecie ten mechanik.
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów ZF - cena ASO
Masakra z czym?
-
E82 brak komunikacji,błędy na wyświetlaczu
Sprawdz moduly w bagazniku, gdzies masz wode.
-
E82 brak komunikacji,błędy na wyświetlaczu
A szyby chodza?
-
BMW F40
Po prostu badz precyzyjny w swoich opisach, tak jak kolega wyzej napisal, zaden z nich autoryzowany serwis bmw, takiego cuda jak 5w50 bmw na pewno nie leje, nie leje tez 5w40 bo te oleje nie spelniaja najnowszej normy, szczegolnie api SP a ta jest w twoim silniku najwazniejsza, jak pisalismy wczesniej, 5w30 jest odpowiedni wiec sie nie martw ze cos sie stanie.
-
525d lci kodowanie wtrysków?
Jesli ida w te same miejsca oraz nie maja nadanych nowych kodow, to co chcesz kodowac?
-
BMW F40
To na pewno nie byl autoryzowany serwis bmw, poniewaz bmw nie stosuje tego typu oraz marki oleju. 5w30 jest odpowiedni aczkolwiek do b38 stosuj 0w30.