Treść opublikowana przez kkx5
-
Fotele elektryczne do E90
Ale to juz bylo.... Poszukaj zamiast zasmiecac forum.
-
Skrzynka rozdzielacza ATC450 ciągle spina napęd
Pisalem wczesniej, dlaczego nie wpisujesz tego co na starej, nie wracajmy do tego. Tak, przewaznie 190 zaakceptuje i powinno byc ok. Przewaznie... Wiec warto to sprobowac.
-
Skrzynka rozdzielacza ATC450 ciągle spina napęd
190 sprawdz.
-
Skrzynka rozdzielacza ATC450 ciągle spina napęd
Ista pyta w przypadku wymiany na nowa z nowym nastawnikiem. Nigdy nie mozna wpisywac numerkow z uzywki bo to jest numer calego systemu wgrywany raz przy nowej atc i nowym sterowniku. Za duzo do tlumaczenia. Ten co robil nie ma pojecia co mozna a co nie. Teraz jestes w czarnej pupie. Zrob tak, podjedz do niego i wpiszcie 190 jako klasyfikacjie i pozniej kalibracje zrobic, sprawdz czy pomoze.
-
Skrzynka rozdzielacza ATC450 ciągle spina napęd
Nie mozna tego robic. Brak wiedzy. Nie mozna wpisywac numerow klasyfikacji, wyraznie procedura o tym mowi. Wystarczylo wstawic inna atc, do tego obowiazkowo swoj stary sterownik (to nie jest nastawnik, ma vin przypisany do auta oraz kalibracje), zrobic kalibracje i tyle.
-
Skrzynka rozdzielacza ATC450 ciągle spina napęd
Zrobic kalibracje.
-
E87 118d lci 2008 rok klapy w kolektorze
W Ex nie wykrywa.
-
E87 118d lci 2008 rok klapy w kolektorze
Jesli miales kolektor z klapkami, miales silniczek, zakladajac bez klapek musisz zalozyc silniczek, aby auto, podobnie jak kolega Krzys tlumaczyl, myslalo, ze je masz nadal, inaczej wywali blad. Jesli chcesz bez klapek oraz bez silniczka, musisz zrobic program silnika: SWR off.
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Sa tak samo spasowane jak stary klekot m57 czy n57 w dieslu. Nie jest to silnik ciasno pasowany. To jest zwykla benzyna bmw, zaden kosmos. Jak zmieniasz olej, to go powochaj i zrozumiesz dlaczego 0w20 to sredni wybor. Tam juz dawno nie ma 20.
-
akumulator- jaki ?
Banner, adaptacje przy okazji.
-
Bimmerlink w G05 LCI
Watpie. Nic z tym nie zrobia. Cale auto musi miec polaczenie z serwerem bmw.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Kup Zimmermann albo Textar na polskich klockach Breck, tylko nie ceramic a low metallic.
-
Wyłączenie 6 cyl. F32 435i
Naciskajac 4ke w testerze, faktycznie wylaczasz 6ty cylinder, tak samo odczyt korekty, ten nr4 to twoj 6ty cylinder. Tam masz problem, co pokrywa sie z bledem 6tego cylindra. Tester leci po kolejnosci zaplonu, nie kolejnosci cylindra (firing order).
-
Wyłączenie 6 cyl. F32 435i
Tester leci po firing order, czyli twoja 4ka w testerze to 6ty cylinder.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Powoli wychodze z reklamacji aut, ktorym pozakladalem te goowna ceramiki.
-
Zmiana kierownicy oraz poduszki
mmw, calkowita racja. Moja wypowiedz byla bledna. Sa 3 w usa..
-
Zmiana kierownicy oraz poduszki
Hmm. W f30 kiera usa ma 2 naboje, eu ma 1. Tyle. Kolega dobrze sobie wykodowal ale pozniej przekodowal "pustym" i wrocil do punktu 0. Ogolnie, auta z usa, unikaj kodowania "pustym".
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Silniki nie, chodzi o emisje spalin, nie pakuj sie w norme ll17 c5. Najlepiej 0w30/0w40/5w30 z c3. Jesli chcesz trzymac sie aprobaty to 0w30 ll19, jesli idziesz w co innego, to trzymaj sie dwoch, c3 oraz api SP.
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
To jest spec na odpowiednie stany usa, na eu jest LL19.
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Jesli trzymac sie aprobaty bmw, valvo jej nie ma.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Tak. Zdecydowanie lepiej oe. Niech sobie pyla. Jak chcesz gladka tarcze, zaloz oe klocki. Fajne zestawy robi dba, nacinane tarcze, ich zestaw, klocki plus ich tarcze, dziala. Same ich klocki do gladkich tarcz, nie dziala, krzywia sie tarcze.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Tak, nie zakladaj ceramic. Obecnie, gdzie kasa klienta pozwala, tylko klocki ori bmw.
-
Pomoc w adaptacji N53
Pisz do Lukaszewski z tego forum. Nie ma lepszego speca.
-
Instalacja gazowa czy to ma sens
Oczywiscie ze warto. Budowa, silnik, bez problemu przyjmuje ponad 400koni, bez ruszania dolu, wiec stage1, czyli cos kolo 300koni, nic mu nie zrobi.
-
Instalacja gazowa czy to ma sens
Tak, zdecydowanie lepiej xhp, ich stage3 robi piekna robote w 3ce i nie mam zadnych poprawek od klientow. Powtarzam, niczego nie reklamuje, jesli bedzie cos lepszego na rynku, na pewno o tym wspomne.