Skocz do zawartości

kkx5

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkx5

  1. Ale to juz bylo.... Poszukaj zamiast zasmiecac forum.
  2. Pisalem wczesniej, dlaczego nie wpisujesz tego co na starej, nie wracajmy do tego. Tak, przewaznie 190 zaakceptuje i powinno byc ok. Przewaznie... Wiec warto to sprobowac.
  3. Ista pyta w przypadku wymiany na nowa z nowym nastawnikiem. Nigdy nie mozna wpisywac numerkow z uzywki bo to jest numer calego systemu wgrywany raz przy nowej atc i nowym sterowniku. Za duzo do tlumaczenia. Ten co robil nie ma pojecia co mozna a co nie. Teraz jestes w czarnej pupie. Zrob tak, podjedz do niego i wpiszcie 190 jako klasyfikacjie i pozniej kalibracje zrobic, sprawdz czy pomoze.
  4. Nie mozna tego robic. Brak wiedzy. Nie mozna wpisywac numerow klasyfikacji, wyraznie procedura o tym mowi. Wystarczylo wstawic inna atc, do tego obowiazkowo swoj stary sterownik (to nie jest nastawnik, ma vin przypisany do auta oraz kalibracje), zrobic kalibracje i tyle.
  5. Zrobic kalibracje.
  6. W Ex nie wykrywa.
  7. Jesli miales kolektor z klapkami, miales silniczek, zakladajac bez klapek musisz zalozyc silniczek, aby auto, podobnie jak kolega Krzys tlumaczyl, myslalo, ze je masz nadal, inaczej wywali blad. Jesli chcesz bez klapek oraz bez silniczka, musisz zrobic program silnika: SWR off.
  8. Sa tak samo spasowane jak stary klekot m57 czy n57 w dieslu. Nie jest to silnik ciasno pasowany. To jest zwykla benzyna bmw, zaden kosmos. Jak zmieniasz olej, to go powochaj i zrozumiesz dlaczego 0w20 to sredni wybor. Tam juz dawno nie ma 20.
  9. kkx5 odpowiedział(a) na bestb temat w E90, E91, E92, E93
    Banner, adaptacje przy okazji.
  10. kkx5 odpowiedział(a) na MMiko temat w X5 (G05)
    Watpie. Nic z tym nie zrobia. Cale auto musi miec polaczenie z serwerem bmw.
  11. Kup Zimmermann albo Textar na polskich klockach Breck, tylko nie ceramic a low metallic.
  12. Naciskajac 4ke w testerze, faktycznie wylaczasz 6ty cylinder, tak samo odczyt korekty, ten nr4 to twoj 6ty cylinder. Tam masz problem, co pokrywa sie z bledem 6tego cylindra. Tester leci po kolejnosci zaplonu, nie kolejnosci cylindra (firing order).
  13. Tester leci po firing order, czyli twoja 4ka w testerze to 6ty cylinder.
  14. Powoli wychodze z reklamacji aut, ktorym pozakladalem te goowna ceramiki.
  15. mmw, calkowita racja. Moja wypowiedz byla bledna. Sa 3 w usa..
  16. Hmm. W f30 kiera usa ma 2 naboje, eu ma 1. Tyle. Kolega dobrze sobie wykodowal ale pozniej przekodowal "pustym" i wrocil do punktu 0. Ogolnie, auta z usa, unikaj kodowania "pustym".
  17. Silniki nie, chodzi o emisje spalin, nie pakuj sie w norme ll17 c5. Najlepiej 0w30/0w40/5w30 z c3. Jesli chcesz trzymac sie aprobaty to 0w30 ll19, jesli idziesz w co innego, to trzymaj sie dwoch, c3 oraz api SP.
  18. To jest spec na odpowiednie stany usa, na eu jest LL19.
  19. Jesli trzymac sie aprobaty bmw, valvo jej nie ma.
  20. Tak. Zdecydowanie lepiej oe. Niech sobie pyla. Jak chcesz gladka tarcze, zaloz oe klocki. Fajne zestawy robi dba, nacinane tarcze, ich zestaw, klocki plus ich tarcze, dziala. Same ich klocki do gladkich tarcz, nie dziala, krzywia sie tarcze.
  21. Tak, nie zakladaj ceramic. Obecnie, gdzie kasa klienta pozwala, tylko klocki ori bmw.
  22. kkx5 odpowiedział(a) na PawełM92x temat w Oprogramowanie
    Pisz do Lukaszewski z tego forum. Nie ma lepszego speca.
  23. Oczywiscie ze warto. Budowa, silnik, bez problemu przyjmuje ponad 400koni, bez ruszania dolu, wiec stage1, czyli cos kolo 300koni, nic mu nie zrobi.
  24. Tak, zdecydowanie lepiej xhp, ich stage3 robi piekna robote w 3ce i nie mam zadnych poprawek od klientow. Powtarzam, niczego nie reklamuje, jesli bedzie cos lepszego na rynku, na pewno o tym wspomne.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.