Treść opublikowana przez ziomekthx
-
330d m57 Stuki z silnika
Kolega tak właśnie zdiagnozował panewke w e91 ciśnienie oleju było i kontrolka od oleju nie swieciła sie Co do wypinania wtyczek wtryskiwaczy dobry pomysł :cool2:
-
E46 318i 2000 r. Metaliczny stukot w lewym tylnym kole
No i co to było ?
-
Pękający pasek wielorowkowy seria 3
A dokładniej na jego bieżnię czy trzyma sie koła czy się obraca bądz ma jakieś luzy
-
[E46] Maglownica. Nowa, Używana, Regenerowana ?
Co do regeneracji moge powiedzieć ze regenerowana wytrzymała u mnie około 120 tyś wiec jak dla mnie wynik całkiem dobry
-
330d m57 Stuki z silnika
Wyciagnij wtryski weź coś długiego np elektrodę wsadź w miejsce wtrysku i kręć powoli wałem i patrz czy elektroda chodzi równo w góre i w dół. Zrób tak na każdym cylindrze. Jesli na którymś bedzie "przeskok" elektrody tzn podczas krecenia wałem elektroda nagle a nie równomiernie spadnie w dół lup podskoczy to na tym cylindrze masz panewke do wymiany
-
Mokra tylna kanapa
Podsufitki nie masz mokrej w którymś miejscu ?
-
Mokra tylna kanapa
Sciągnij w bagażniku boczki i zobaczysz tam rurki prawdopodobnie sa to właśnie odpływy z szyberdachu , nie jestem pewien na 100% ale wydaje mi sie ze własnie one od tego są. Tak jak kolega pisze spróbuj je czymś przetkać. Ewentualnie ściągnij podsufitke lej wode po szyberdachu i patrz skąd cieknie
-
Piszczenie podczas jazdy przednie lewe koło
E46 jest na łańcuchu jeśli pamięc mnie nie myli to wszystkie bmw od 1995 i jest jeszcze jakis jeden wyjątek ale to juz nie pamiętam jaki silnik i model
-
wybierak asb
Poszukaj tutaj http://www.realoem.com/bmw/enUS/select
-
Podmiana kierownicy
Jak Ci obszyja zrób foto bo sam chce dac do obszycią swoja kierownice
-
Piszczenie podczas jazdy przednie lewe koło
Sprawdz czy osłona termiczna nie dotyka Ci wału. Miałem taki przypadek w swoim samochodzie. Objaw był właśnie taki pisk przy bardzo niskich predkościach praktycznie gdy juz sie prawie zatrzymywałem
-
Problem z odpalaniem - lokalizacja usterki 320D
Moim zdaniem nie jest to wina przekaźnika poniewaz latem auto powinno odpalic nawet na wszystkich uszkodzonych swiecach. Musisz szukać innej przyczyny
-
[320d] elektronika ?
Zależy na co Ci patrzył diagnosta jak nie sprawdzał grubości tarcz to nie widział. Zrób tak jak kolega wyzej pisze . Diagnoza komputerowa. Ale na samym początku mozesz sprawdzic poziom płynu
-
e46 320d 150KM, Wymiana pasków a awaria
Stawiam na koło dmumasowe
-
[320d] elektronika ?
sprawdzałeś poziom płynu hamulcowego ?
-
Dziwna ciecz wszufladce pod podłokietnikiem
Jedyne co mi przychodzi do głowy to to ze moze masz tam jakąs buteleczke zapachowa i sie cos z niej wylewa
-
[e46 320d 2003r] Dziwny dzwięk przy puszczaniu sprzęgła
Wrzuć możliwie najwyższy bieg przy mozliwie najmniejszej predkości potem pedał gazu w podłoge jak nic nie bedzie sie dziec i ałto normalnie bedzie przyspieszać dwumasa jest ok
-
Kontrolka poziomu płynu chłodniczego.
stawiam na zawieszony pływak w zbiorniku. Miałem taki przypadek w e60
-
323 problem z wentylatorem
Wentylator ma kilka biegów moze kolejny sie nie chce sie wł i dlatego tak sie dzieje ale winowajca bedzie moduł
-
320d klucz do wiska
Co prawda jest tam mało miejsca i ciasno na dwa klucze szczególnie ze na pompie jest mało miejsca i gdy sie chce ja zablokowac automatycznie łapie sie nakretke o visko. Sam sobie zrobiłem klucz z cienkiej blachy którym blokuje pompe. Po prostu wyciąłem w niej rozmiar jaki jest na pompie i odkrecenie viska to bułka z masłem. Tylko trzeba pamietac ze jest tam lewy gwint
-
E46 320i Stukanie w tylnym zawieszeniu
poluzowana obejma na wydechu ?
-
Problem z wymianą przendich kloszy ( xenon )
Wyciągnij cały xenon z ta listwa bo sa jeszcze 2 zaczepy pod lampą
-
problem z radiem BMW e46 1999 rok 2.0 136km
Mam mam te radio średniej wielkości z nawigacja Mk3 Też obstawiam wzmacniacz bo jak radio gra i rozłączę kostkę to objawy są identyczne gdy radio działa a głosu brak. Nie chcia lem nic sugerować a widze ze to potwierdzasz wiec rozbiorę wzmacniacz i sprawdze co tam sie dzieje.
-
problem z radiem BMW e46 1999 rok 2.0 136km
Podepnę sie pod temat bo też mam problem z radiem tylko ze troche inny. Mianowicie radio działa zmienia stacje , przewija , cd działa tylko czasem nie ma głosu. Czy wiecie co moze byc tego przyczyna ? Dzieje sie tak gdy auto dłużej stoi wtedy musze kilka a nawet kilkanaście razy naciskać przycisk którym całkowicie wycisza sie radio.
-
Wymiana kierownicy.
Jeśli kupisz taką co masz to kazda bedzie pasowała. Nikt nie podeśle gotowego linku bo nie wiemy jaka siedzi u Ciebie