Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. Jest po prawej stronie silnika w okolicach bagnetu do sprawdzania oleju silnikowego i wygląda tak https://www.google.pl/search?q=elektryczny+podgrzewacz+e46&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMI6JDg9_6DyQIVgdgsCh2udAiS&biw=1280&bih=667#imgrc=oRNHaDMZzqMawM%3A
  2. Dzieje się to za każdym razem jak odpalasz silnik i występuje to po tym jak wymieniłeś te części ? Wcześniej był spokój ?
  3. W takim razie zawiesił Ci sie pływak. Tak czy inaczej musisz wyciągnąć pompe z baku i to sprawdzić
  4. Pasek od klimy założony ? Beż niego nie ruszy
  5. http://allegro.pl/szklo-klosz-reflektor-lampa-bmw-3-e46-1998-2001-p-i5673378367.html
  6. Za 150 zł to masz nowiutkie klosze oczywiście zamiennki wiem bo sam sie rozglądam. Co do polerki to sam sobe możesz zrobić jak nie daje gwarancji i warstwy ochronnej. Papiery wodne i jedziesz najpierw grubym a potem coraz to drobniejszym na koncu pasta i wyglądają jak nowe. Przynajmniej przez jakiś czas.
  7. Poważnie. U mnie akumulator jest z tyłu po prawej wiec kabel też jest puszczony prawa stroną. Jak ściągniesz ta plastikowa listwe na progu co ja widac jak otwierasz drzwi i odegniesz wykładzine to bedzie go tam widac. Schowek też bedziesz musiał odkrecić. Co prawda nie wymieniałem u siebie kabla ale miałem wyciagniete wykładziny i było go widać
  8. Kup używkę i wymień sam. Wcale przy tym nie ma duzo roboty. Przewód jest puszczony pod wykładzina z prawej strony przy progu. dzwigasz sedzsko kanapy wyciągasz fotel pasażera trzy listwy odginasz wykładzne jest wszystko na wierzchu
  9. ziomekthx odpowiedział(a) na tiesto5 temat w E46
    coś m se właśne wydaje ze jest to przewód od maty siedzenia
  10. Zgadza sie ale nowy pokazuje w granicach 80% wiec po co ma kupowac drugi tak sam ?
  11. 1. Kup wahacze HD bo tylko one maja wymienne sworznie http://allegro.pl/wahacz-wahacze-przod-bmw-3-e46-meyle-hd-montaz-waw-i5444677629.html 2.amory wymienia sie parami ale Twój jest jak nowy węc wymieniłbym jeden. Nowy nie pokaże wiecej niz 80% dlatego bym wymieniał tylko po jednej stronie. 3.Odmy sie nie czysci tylko wymienia , chyba ze masz plastikowy wkład. Jeśli filterek to wymiana na nowy. http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=22699
  12. ziomekthx odpowiedział(a) na Xuobuzx temat w E46
    A klapka na koncu wydechu otwiera się ? Chodzi luzno na zgaszonym silniku ?
  13. Zgadza sie sworznie na wahaczu też moga być wybite i powodować takie objawy. Ale jak to kolega wyżej napisał sprawdz a nie wymieniaj w ciemno
  14. te wentylatory mają dwa biegi pewnie działa Ci Tylko ten pierwszy dlatego tak się dzieje. Kolega daski też moze mieć racje. przyczyn moze być kilka ale nie dowiesz sie jak nie zaczniesz sprawdzać . Podepnij auto pod komputer zobacz jakie ma błędy
  15. najprawdopodobniej wina jest po stronie wentylatora. U mnie były podobne objawy. Klima chłodziła tylko podczas jazdy w trasie w mieście było tak jak u Ciebie. Ciepłe powietrze z kratek. Wyciągnij wentylator i sprawdź czy wszystkie przewody są ok zwłaszcza przy silniczku wiatraka i przy module w miejscu ich lutowania. Pootwieraj te puszeczki i sprawdź ich stan. Moga być tak zaśniedziałe że po prostu sie ułamie. Tak też było w moim przypadku i klima nie działała.
  16. Jeśli mogę polecić jakieś tarcze to tylko zimmerman sport bo na takich jeżdżę i to dość długo nic se z nimi nie dzieje a klocki mam z Jurida.
  17. Wymien najpierw tarcze bo sam pisałeś ze kwalifikują sie do wymiany. Co do gum na wahaczu to jestes pewien ze jest wybita? Nie wiem jak kolega oglądając to zdjecie stwierdził ze jest do wymiany skoro one zrywają się w "środku" Moga być faktycznie zerwane tak samo moga być w dobrym stanie ale na tym zdjeciu tego nie widać. Do czego zmierzam , wymień najpierw to za co jesteś pewien. Czyli tarcze jeśli bedzie poprawa temat rozwiązany. Tuleje na wahaczy sprawdz łapiąc wahacz przy tej tulei i zobacz czy ma luzy. Minimalny luz bedzie bo jest to guma która pracuje
  18. ziomekthx odpowiedział(a) na kornel_no_1 temat w E46
    Jeśl masz taka aluminiową podpore to bedzie osłona taka jak w linku pokazałeś. Dodam ze znajomy ma taka aluminową w cabrio w benzynie. Więc jak widać nie zalezy to od podwozia ani rodzaju paliwa
  19. ziomekthx odpowiedział(a) na kornel_no_1 temat w E46
    a jesteś pewien ze osłona jest inna niz przed liftem ? silnik masz przedliftowy
  20. dokładnie nic sie nie bedzie dzało. Sam jako zapas mam 17 cali a jezdze na 18. zakładałem nie raz i wszystko ok
  21. ziomekthx odpowiedział(a) na kornel_no_1 temat w E46
    U mnie jest cos takiego ale też nie w 100% idealnie to samo http://allegro.pl/oslona-pod-silnik-bmw-e46-diesel-od-1997-do-2001r-i5566381438.html
  22. ziomekthx odpowiedział(a) na kornel_no_1 temat w E46
    Mam przed lifta ale ten sam silnik i widze ze osłona sie troszke różni. Pewnie dlatego ze nie jest to ori a zamiennik bo nie sadze zeby podwozie w sedanie było inne niz w kombiaku
  23. Na poczatek sciagnij pasek i sprawdz wszystkie koła po których toczy sie pasek
  24. ziomekthx odpowiedział(a) na tracs2 temat w E46
    Dzięki grucha jr :cool2:
  25. Pod warunkiem ze ma skrzynie automatyczną bo w manualnych tego niema

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.