Treść opublikowana przez ziomekthx
-
przetłumaczenie błędów BMW e46 330d
Jest po prawej stronie silnika w okolicach bagnetu do sprawdzania oleju silnikowego i wygląda tak https://www.google.pl/search?q=elektryczny+podgrzewacz+e46&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMI6JDg9_6DyQIVgdgsCh2udAiS&biw=1280&bih=667#imgrc=oRNHaDMZzqMawM%3A
-
Dziwne odgłosy po odpaleniu-330d.
Dzieje się to za każdym razem jak odpalasz silnik i występuje to po tym jak wymieniłeś te części ? Wcześniej był spokój ?
-
kontrolka swiec zarowych 320d m47n
W takim razie zawiesił Ci sie pływak. Tak czy inaczej musisz wyciągnąć pompe z baku i to sprawdzić
-
BMW E46 320D - Nie działający wentylator/wiatrak klimatyzacj
Pasek od klimy założony ? Beż niego nie ruszy
-
BMW 46 przed liftem - zakup kloszy
http://allegro.pl/szklo-klosz-reflektor-lampa-bmw-3-e46-1998-2001-p-i5673378367.html
-
BMW 46 przed liftem - zakup kloszy
Za 150 zł to masz nowiutkie klosze oczywiście zamiennki wiem bo sam sie rozglądam. Co do polerki to sam sobe możesz zrobić jak nie daje gwarancji i warstwy ochronnej. Papiery wodne i jedziesz najpierw grubym a potem coraz to drobniejszym na koncu pasta i wyglądają jak nowe. Przynajmniej przez jakiś czas.
-
E46 320D Compact - Naprawa/wymiana klemy plusowej
Poważnie. U mnie akumulator jest z tyłu po prawej wiec kabel też jest puszczony prawa stroną. Jak ściągniesz ta plastikowa listwe na progu co ja widac jak otwierasz drzwi i odegniesz wykładzine to bedzie go tam widac. Schowek też bedziesz musiał odkrecić. Co prawda nie wymieniałem u siebie kabla ale miałem wyciagniete wykładziny i było go widać
-
E46 320D Compact - Naprawa/wymiana klemy plusowej
Kup używkę i wymień sam. Wcale przy tym nie ma duzo roboty. Przewód jest puszczony pod wykładzina z prawej strony przy progu. dzwigasz sedzsko kanapy wyciągasz fotel pasażera trzy listwy odginasz wykładzne jest wszystko na wierzchu
-
E46 320i kontrolka airbag
coś m se właśne wydaje ze jest to przewód od maty siedzenia
-
CZYSZCZENIE ODMY+INNE NAPRAWY E46 2.0b 150km
Zgadza sie ale nowy pokazuje w granicach 80% wiec po co ma kupowac drugi tak sam ?
-
CZYSZCZENIE ODMY+INNE NAPRAWY E46 2.0b 150km
1. Kup wahacze HD bo tylko one maja wymienne sworznie http://allegro.pl/wahacz-wahacze-przod-bmw-3-e46-meyle-hd-montaz-waw-i5444677629.html 2.amory wymienia sie parami ale Twój jest jak nowy węc wymieniłbym jeden. Nowy nie pokaże wiecej niz 80% dlatego bym wymieniał tylko po jednej stronie. 3.Odmy sie nie czysci tylko wymienia , chyba ze masz plastikowy wkład. Jeśli filterek to wymiana na nowy. http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=22699
-
E46 330ci ogromny brak mocy
A klapka na koncu wydechu otwiera się ? Chodzi luzno na zgaszonym silniku ?
-
[318i] Wymiana tylko tarcz czy klocki też?
Zgadza sie sworznie na wahaczu też moga być wybite i powodować takie objawy. Ale jak to kolega wyżej napisał sprawdz a nie wymieniaj w ciemno
-
dziwna praca klimatyzacji.Potrzebna pomoc.
te wentylatory mają dwa biegi pewnie działa Ci Tylko ten pierwszy dlatego tak się dzieje. Kolega daski też moze mieć racje. przyczyn moze być kilka ale nie dowiesz sie jak nie zaczniesz sprawdzać . Podepnij auto pod komputer zobacz jakie ma błędy
-
dziwna praca klimatyzacji.Potrzebna pomoc.
najprawdopodobniej wina jest po stronie wentylatora. U mnie były podobne objawy. Klima chłodziła tylko podczas jazdy w trasie w mieście było tak jak u Ciebie. Ciepłe powietrze z kratek. Wyciągnij wentylator i sprawdź czy wszystkie przewody są ok zwłaszcza przy silniczku wiatraka i przy module w miejscu ich lutowania. Pootwieraj te puszeczki i sprawdź ich stan. Moga być tak zaśniedziałe że po prostu sie ułamie. Tak też było w moim przypadku i klima nie działała.
-
[318i] Wymiana tylko tarcz czy klocki też?
Jeśli mogę polecić jakieś tarcze to tylko zimmerman sport bo na takich jeżdżę i to dość długo nic se z nimi nie dzieje a klocki mam z Jurida.
-
[318i] Wymiana tylko tarcz czy klocki też?
Wymien najpierw tarcze bo sam pisałeś ze kwalifikują sie do wymiany. Co do gum na wahaczu to jestes pewien ze jest wybita? Nie wiem jak kolega oglądając to zdjecie stwierdził ze jest do wymiany skoro one zrywają się w "środku" Moga być faktycznie zerwane tak samo moga być w dobrym stanie ale na tym zdjeciu tego nie widać. Do czego zmierzam , wymień najpierw to za co jesteś pewien. Czyli tarcze jeśli bedzie poprawa temat rozwiązany. Tuleje na wahaczy sprawdz łapiąc wahacz przy tej tulei i zobacz czy ma luzy. Minimalny luz bedzie bo jest to guma która pracuje
-
osłona pod silnik 330d184
Jeśl masz taka aluminiową podpore to bedzie osłona taka jak w linku pokazałeś. Dodam ze znajomy ma taka aluminową w cabrio w benzynie. Więc jak widać nie zalezy to od podwozia ani rodzaju paliwa
-
osłona pod silnik 330d184
a jesteś pewien ze osłona jest inna niz przed liftem ? silnik masz przedliftowy
-
Pytanie dotyczące dojazdówki
dokładnie nic sie nie bedzie dzało. Sam jako zapas mam 17 cali a jezdze na 18. zakładałem nie raz i wszystko ok
-
osłona pod silnik 330d184
U mnie jest cos takiego ale też nie w 100% idealnie to samo http://allegro.pl/oslona-pod-silnik-bmw-e46-diesel-od-1997-do-2001r-i5566381438.html
-
osłona pod silnik 330d184
Mam przed lifta ale ten sam silnik i widze ze osłona sie troszke różni. Pewnie dlatego ze nie jest to ori a zamiennik bo nie sadze zeby podwozie w sedanie było inne niz w kombiaku
-
330d buczenie sprężarki klimatyzacji
Na poczatek sciagnij pasek i sprawdz wszystkie koła po których toczy sie pasek
-
Ramki chrom na zegary opinia
Dzięki grucha jr :cool2:
-
320d wibracje przy przyspieszaniu
Pod warunkiem ze ma skrzynie automatyczną bo w manualnych tego niema