Koledzy mam pytanie ! Dzisiaj zabrałem się za wymianę przednich kloszy w moim BMW E46 318I SEDAN 2004r. Wszystko szło dobrze , kierunek wyciągnięty , lampa poluzowana .... ale natknąłem się na problem z listwą pod lampą. Mianowicie lewy i prawy zatrzask ściąga się bez problemu , lecz mimo to listwa nadal trzyma . Otworzyłem sprywkiwacze reflektorów lecz nie znalazłem żadnego zatrzasku w środku. Ktoś może mi doradzić jak najlepiej zdjąć tą listwę aby jej nie połamać ? Pozdrawiam !