Treść opublikowana przez ziomekthx
-
Problem z odpowietrzeniem układu chłodzenia- pompa wody ?
u Mnie są 3 jeden przy kortu drugi w okolicach EGR trzeci w okolicach podszybia z lewej strony silnika czyli po stronie kierowcy.
-
330xd stuki, buczenie
dlatego słyszałeś to "buczenie"
-
m52b25tu Ogromne spalanie,Dławienie sie,Szarpanie silnikiem
a przepływomierz ?
-
e46 Drgania przy mocnym wciśnieciu pedała gazu
powodów moze być wiele zaczynając od krzywej felgi , źle wyważone koła
-
Problem z odpowietrzeniem układu chłodzenia- pompa wody ?
szczerze sam tego nie doświadczyłem ale kilka dni temu wyczytałem to tu na forum
-
Problem z odpowietrzeniem układu chłodzenia- pompa wody ?
i czasem nie dolewaj wody bo termostat otwiera się gdy ciecz osiągnie temperaturę powyżej 100 stopni. W tym momencie woda sie gotuje termostat dalej zamknięty powstaje duże ciśnienie i wywala płyn w najsłabszym miejscu
-
e46 Drgania przy mocnym wciśnieciu pedała gazu
do sprawdzenia : podpora wału , tuleja wózka jak i samo mocowane do karoserii
-
330xd stuki, buczenie
A nie masz wycieków z dyfra ? Sprawdź poziom oleju. Może któreś z łożysk huczy
-
Smród płynu chłodniczego w kabinie po wymianie chłodnicy
to ze paruje obstawiam ze sie rozlał płyn podczas wymiany chłodnicy. Druga sprawa skoro zapala se kontrolka to oznacza ze płynu jest za mało. Kontrolka se zapala na kilka sekund gaśnie, nie bedzie świeciła cały czas
-
Demontaż deski rozdzielczej
jak się już za to zabierzesz to zrób kilka fotek
-
e46 328i automat słychać uderzenie podczas wrzucania D lub R
http://www.fotosik.pl/zdjecie/2243801ba18d2fea http://www.fotosik.pl/zdjecie/c4e966689d339aa4
-
Nierowna praca 330dA m57d30 184km
Opiszę Ci mój przypadek. Raz juz miałem wymienianą cewkę bo silnik nie równo pracował. Wymiana pomogła. Potem jakieś 4lata później zaczęło dziać sie to samo wiec pojechałem jeszcze raz do tego samego serwisu i powiedziałem ze pewnie cewki znów do wymiany. Powiedzieli ze sprawdza auto sami. Dostałem tel ze najlepiej wyciągnąć wtryski i sprawdzić je na stole. Po sprawdzeniu usłyszałem ze 5 jest dobrych jeden zmęczony ale nie dają gwarancji ze po regeneracji tego jednego będzie ok ze najlepiej zrobić wszystkie. Zrobili wszystkie poskładali odebrałem auto i było to samo gdy sie porządnie rozgrzało. Pojechałem na reklamacje wymienili m 2 cewki i wszystko ok. A jak powiedziałem ze w takim razie niepotrzebnie regenerowałem wtryski to tylko pokiwał głową. Silnik pracował tak nierówno że potrafił zgasnąć
-
E46 Maglownica do wymiany??
a sworznie na wahaczach > Miałem wybite to przy większych prędkościach pokonywaniu łuków właśnie trzepało mi kierownicą
-
e46 328i automat słychać uderzenie podczas wrzucania D lub R
mogą to też być półosie . M też pukała jak nie zapomnę jutro zrobie zdjęcie zobaczysz jak wyglądała.
-
Hologram/logo w drzwiach, a brak seryjnych świateł
podepnij sie pod oświetlenie wnętrza
-
[e46] 330d 184 KM Chłodzenie slnika
Oring wymieniony w wężu nr 7 Wymiary 22x4
-
Nierowna praca 330dA m57d30 184km
Nie koniecznie mus być to sam wtrysk. U mnie było podobnie i do wymiany były cewki na 2 wtryskach
-
BMW e46 Sedan wymiana wnętrza
Dlaczego chcesz zmienić kanapę dzielona na nie dzieloną. Standardowo jest nie dzielona
-
E46 320d Mokra podłoga po stronie pasażera
u mnie woda lała sie tez po stronie pasażera po słupku za bezpiecznikami. Rozwarstwiła się tam blacha i wszystko leciało do środka.
-
330d problem z drgającą gałką zmiany biegów
M też drga a mam wymienione sprzęgło dwumasę poduszki pod skrzynia i silnikiem poduszki dyfra , podporę wału i całe zawieszenie z tyłu teraz już nawet z przodu
-
BMW E46 320Ci bierze olej/od czego jest ten przewód?
Nie wiem jak jest u Ciebie z odmą u mne jest przykręcana do silnika. Sprawdz sobie tutaj , przydatna stronka http://www.realoem.com/bmw/pl/select
-
320d nie odpala M47N
Sprawdź czy dochodzi do niego napięcie. Jeśli nie to po drodze jeszcze jest spory bezpiecznik który znajduje sie za skrzynką z bezpiecznikami
-
BMW E46 320Ci bierze olej/od czego jest ten przewód?
Nic się nie stanie
-
E46 Coupe 328Ci - dziwne stuki z tyłu
a łącznik elastyczny wału? Kiedyś miałem to samo u siebie raz stukało raz nie. Czasem stukało nawet gdy próbowałem ruszyć najdelikatniej jak potrafiłem też nie doszedłem co to a później pękła mi półoś przy moście. W środku jest taki koszyczek z kulkami , był cały wytarty. Nie wiem czy jak ją ściągniesz czy bedzesz mógł zajrzeć do środka bo ona jest tak jakby zamknięta. Nie pamiętam czy jest tam jakis dekielek który można podważyć czy po prostu jest to nie do rozebrania
-
BMW E46 320Ci bierze olej/od czego jest ten przewód?
Jeśli odmę beidzesz miał zatkaną a odkręcisz korek wlewu oleju to bedziesz czuł" wypychające ciśnienie"