Treść opublikowana przez ziomekthx
-
Ramki chrom na zegary opinia
Wrzuci ktoś zdjęcie jak wyglądają te czerwone wskazówki nocą gdy widać podświetlenie zegarów ?
-
klocki tarcze m47n
Zrobiłem na nich 60 tys km i klocka jeszcze sporo zostało a tarcze proste
-
klocki tarcze m47n
Sam posiadam takie tarcze w swojej 330d ale sporty i szczerze moge polecić ,jeżdżę na nich kilka lat i nic się nie dzieje. Klocki mam z firmy Jurid
-
Bicie Wału o Podłoge
Wiec widocznie cos Twój mechanik zle poskręcał skoro po wymianie poduszek zaczęło bić a przed było wszystko ok
-
Bicie Wału o Podłoge
a nie wyskoczyła Ci poduszki skrzyni z mocowania i skrzynia leży na podporze przez co poszła w górę ociera łącznik elastyczny wału o wybierak ?
-
TARCZA hamulcowa e46 widzieliście coś takiego?????
Zmieniłeś tarcze i przy okazji zostały prawidłowo założone szczęki. Być może wcześniej ręczny delikatnie "trzymał" i ugotował tarczę Mi sie wydaje ze to była wada fabryczna bo gdyby trzymały szczeki to szybciej by sie one starły niż by pękła tarcza
-
Jak sprawdzić który czujnik ABS-u padł?
A skąd wiesz ze to właśnie tył a nie przód ?
-
Kasowanie inspekcji
Twój mechanik opowiada głupoty. Jeśl tak sadzi to powiedz mu zeby odłączył wtyczkę od czujnika i niech spr jeszcze raz skasować inspekcję. Jestem ciekaw co tym razem wymyśli.
-
Kontrolki na desce
Któryś z czujników ABS
-
[COUPE] Pomoc z reflektorami.
Tak też myślałem ze z tego powodu chcesz wymienić. A nie masz tam pokretła na klucz imbusowy by przestawić przesłonę ? U mnie taka jest i nie trzeba wymieniać lamp
-
[COUPE] Pomoc z reflektorami.
Dlaczego chcesz zmienic swoje lampy w aucie ?
-
[E46] 316i- coś rozładowywuje akumulator
Jest to bezpiecznik dmuchawy 28 i 50 przynajmniej w 330d
-
e46 gdzie jest czujnik polozenia walka rozrzadu
https://pl.bmwautoparts.net/
-
Gluchy dzwiek z tylu.
To niema nic wspólnego. Sa to jakieś zderzaki i nic nie trzymają . Przykrecane sa tak jak mówisz tylko jedną srubą ale wydaje mi sie ze masz je dogóry nogami bo widze śrubę. U mnie jest w srodku tej "tulejki". Odkręć to sobie a sam zobaczysz ze nie pełnia tam zadnej funkcji która powodowałaby jakieś puknęcia .
-
Gluchy dzwiek z tylu.
Pytasz o te tuleje co pokazałeś na zdjęciu ?
-
330d Screeny z INPA poblem
oto wykres wtrysków na rozgrzanym silniku po wlaniu preparatu LIQUI MOLY 2666 Diesel Spulung 0.5L Widać poprawę a dopiero 50 km przejechane http://i61.tinypic.com/24v1vs3.jpg Chyba to jednak bedzie wtrysk bo nie mogłem uchwycić jak silnik pracował nierówno. Możecie mi powiedzieć gdzie ze tak powiem podłączyć ta puszkę z tym preparatem by silnik tylko na tym pracował ?
-
320d wibracje przy przyspieszaniu
A mocowanie wózka do podłogi całe?
-
330d Screeny z INPA poblem
Nie. tylko tyle co odpalony do pomiarów
-
330d Screeny z INPA poblem
Oto wartości na wtryskach. Coś mi sie wydaje ze jednak wtrysk nr 3 do regeneracji. Potwierdzi ktoś ? http://i61.tinypic.com/jj8g8o.jpg
-
Kontrolki ASC, ABS, PODUSZKI
Miałem kiedys podobnie okazało sie ze był przetarty kabel od czujnika ABS dotykał masy i robił zwarcie
-
M57 330D , nierówna praca na wolnych obrotach, INPA,
A nie jest tak ze one własnie nadganiały ten wtrysk? Teraz pewni wszystkie sa zbliżone korektami do siebie
-
Gluchy dzwiek z tylu.
Na trzepakach zawsze nic nie wychodzi. U mnie diagnosta ocenił amortyzator na 4+ a za tydzien je wymieniałem. Sprawdz amorki dzwiek pompki moze to być to. Odkręć ta dolną śrubę sprawdz jak sie zachowują
-
Problem z Klimą- porada
U mnie był ułamany kabel przy module wiatraka
-
Gluchy dzwiek z tylu.
Spr szarpać sankami moze sa małe pęknięcia pod konserwacja ich jeszcze nie widac
-
330d Screeny z INPA poblem
No własnie nie robiłem bo wszystkie były zbliżone do 0 ani jeden nie przekraczał wartości 1