Skocz do zawartości

Kuj0n

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kuj0n

  1. Wrzuć plik z kluczem do folderu FSC.
  2. W linku z zestawieniem części który Ci wysłałem są dwa warianty, Valeo i ZKW. Ja nie zgadnę jakie masz lampy.
  3. H8 jest przy xenonach. U Ciebie - nr. 9 https://www.realoem.com/bmw/enUS/showparts?id=UY11-EUR-02-2012-E91N-BMW-320d&diagId=63_1069 Jest mnóstwo tematów dotyczących wymiany tego "wynalazku" na ledy. Tam siedzi faktycznie żarówka 10W ale szukać tego musisz jako marker po prostu a nie h10.
  4. Chodzi Ci o program? Ja korzystam z qbittorrent
  5. Miałem kiedyś założone H7 Philips X-treme Ultinon LED gen2 - ale w lampach z soczewkami. Do zwykłego odbłyśnika bym się nie odważył bo na drodze od razu widać jak ktoś tak robi i wali po gałach...
  6. EVO 2025-2 - torrent https://drive.google.com/file/d/1e7wn0NsYBh8wD3FjjfNb08xvbT8qB8Fj/view?usp=drive_link
  7. Nie jestem na bieżąco. Kupowałem do e91 z 8 lat temu. Polecam wątki na f30.bimmerpost - nie przejmuj się tym że jest o f30 - do tych jednostek pod ccc są te same bebechy.
  8. Ekran z androidem🙂
  9. Trzeba poszukać przegnitych przewodów tak jak kolega wyżej Ci napisał. Jak masz 95Ah to kodujesz 90Ah i będzie dobrze.
  10. Homologacja na gwarancji oraz jak masz mieszane felgi. Po gwarancji na jednakowych felgach po prostu 4 takie same opony bez * i będzie dobrze 🙂
  11. Wypalanie nie uruchamia się jak jest 100% tylko wcześniej. Może nawet przy 50%.. Nigdy na % nie zwróciłem uwagi, u mnie zaczyna się przy 26,5g.
  12. Pod auxa kiedyś używałem takiego czegoś i działało świetnie. https://www.tp-link.com/pl/home-networking/entertainment-device/ha100/
  13. No nie oglądałem całego filmu ale czytałem o tym już wcześniej. Tak, GM dalej zaleca 0w20 do nowych silników ale do tych objętych ryzykiem w przypadku gdy nie kwalifikuje się jeszcze do wymiany lekarstwem ma być właśnie 0w40. I ja nie widzę żadnego problemu w 0w20. F1 śmiga na 0w30 gdzie silniki kręcą się do 16tys obr i są zadowolone 😄
  14. Klima off w obu przypadkach?
  15. Źródłem danych do RRTI jest HERE Kiedyś znany z Ovi maps Nokii. Dla ciekawostki można znaleźć, że właścicielami HERE są BMW, VW, Mercedes, Intel, Mitsubishi, Bosch, Continental, Pioneer. Z danych HERE oprócz powyższych korzysta, np. garmin, hyundai i toyota. Zależność jaką zauważyłem w porównaniu do Google Maps jest taka, że RTTI zawsze wskazuje trochę mniejsze korki niż google ale według mnie nadal działa poprawnie.
  16. No tak, GM... W ramach akcji serwisowej zacierających się silników na 0w20 leją 0w40. 🤣🤣🤣🤣 Tylko co radzisz? Skoro wrzucasz tu takie wideło to analogicznie do n57 sae60?
  17. Czarny L Żółty P Za GND robi ekran przewodu.
  18. Cześć Ktoś ma zgadnąć która to X3?
  19. Nie powinno być potrzeby dokładania innych przewodów pod warunkiem, że masz LCI i założyłeś panel z LCI. Pomiędzy IHKA i np. IHKA3 są różnice w podłączeniu CAN (bo jest K-can i K-can2) ale wtedy chyba esys by nie wykrył. Samo mruganie diody AC na nowym panelu jest poprawne bo musi przejść kalibrację po kodowaniu. Może powinieneś uruchomić kalibrację od nowa i poczekać aż przejdzie? Pokaż dokładnie co Ci tam mruga.
  20. Do grzanych foteli musisz dodać FA $494.
  21. Wystarczy, że pojedziesz na jakąś akcję serwisową kiedyś. Każdy kto kiedyś wygeneruje raport to podważy a wręcz jest do odpychające. Twój wybór 😄 ale w takim wypadku dopisz sobie też przyszłe serwisy na kilka lat do przodu żebyś nie musiał jeździć za każdym razem 😄
  22. A widzisz, przeczytałem jakoś że nie trzeba ustawiać i że nie ma regulacji i pod kopułą jakoś się źle połączyło. No to tutaj ciekawostka, mam f31 fabrycznie wyposażone w Ledy (nie adaptacyjne) i mam pokrętło. Czujniki poziomowania też mam.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.