Skocz do zawartości

Kuj0n

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kuj0n

  1. Kuj0n odpowiedział(a) na Guzdeg temat w F30, F31, F34, F80
    Zeskanowałeś? Czyli miernikiem sprawdziłeś?
  2. No to u Ciebie pojawił się problem z samą klamką.
  3. Cały czas masz błędy komunikacji w aplikacji. Wypadałoby zrobić test przepustnicy. Jak nie masz isty to zobacz chociaż czy masz w funkcjach serwisowych taką możliwość.
  4. Widzisz, u mnie było odwrotnie. Ta druga zawyżała 🙂
  5. SPdaten masz poprawne? W dobrym miejscu?
  6. Już od dawna. Ja tak jak Jack79 robię z dysku.
  7. Kuj0n odpowiedział(a) na Guzdeg temat w F30, F31, F34, F80
    No to szukaj problemu w wiązce.
  8. Masz auto na gwarancji? Jak nie to wymień teraz, niech Ci wpisze w kluczyk i zresetuje interwał.
  9. Kuj0n odpowiedział(a) na ULOK temat w F07
    Może chodzi Ci o baterię Telematics. A231
  10. Działa, dziękuję 🙂
  11. Błąd który masz w btoolu to tylko błąd komunikacji (odczytu) programu z ECU silnika a nie usterka samego silnika. Spróbuj zmienić parametry komunikacji. Pokaż jeszcze w jakiej pozycji znajduje się przepustnica bo z tego może wynikać niższe niż oczekiwane doładowanie.
  12. Kuj0n odpowiedział(a) na maroxsio temat w E60, E61
    Niech pozostanie to tylko teorią bo w praktyce efekt nie osiągalny 😄
  13. Nie zamknie się jeśli kluczyk jest w środku. Z tego co sprawdzałem, np. w F31 da się zamknąć tylko jeśli kluczyk jest w bagażniku. Może przy wysiadaniu przez przypadek nacisnął się przycisk na kluczyku?
  14. Zależy gdzie bo w E9x w pierwszej kolejności leci FRM 😄 jak ma się pecha. Instrukcja
  15. Po to te punkty są pod maską - żeby korzystać 🙂
  16. Dla własnej satysfakcji możesz sobie wpisać. Miej po prostu świadomość, że jak kiedyś pojedziesz to autoryzowanego serwisu i odczytają Ci kluczyk to Twoje wpisy wyparują. Poza tym gdzieś widziałem, że wpisy dodawane w ten sposób dodają się niechronologicznie z tymi autoryzowanymi wpisami.
  17. Chodzi o to, że te narzędzia ogólnodostępne nie są autoryzowane i tylko dopisują to do nawigacji. Jak ktoś zsynchronizuje kiedyś kluczyk w autoryzowanym serwisie i połączy się z serwerem to wszystko co dopisałeś sam się usunie.
  18. Jak zamykasz auto z uruchomionym silnikiem to tak jest domyślnie zakodowane, że zatrąbi. Na temat trąbienia w nieskończoność to akurat nic nie wiem 🙂
  19. No kot rozwala system. Brakowało takiego pacjenta w domu, chociaż na razie głównie śpi 😄 Brałem z allegro. Są dobrze wykonane, nie ma się do czego przyczepić. Widziałem, że czarne też były. https://allegro.pl/oferta/koncowka-wydechu-tlumika-chrom-70-mm-12709609591
  20. Ręcznie jako Kowalski możesz sobie wpisać co chcesz ale jak kiedyś ktoś zsynchornizuje kluczyk to wszystko co dodałeś się usunie.
  21. Jak trzymasz przycisk to też nic się nie dzieje?
  22. Z uwagi na to, że mróz nie odpuszcza - najlepiej pomarznąć w garażu. Przebieg 265 466 - Wleciał nowy olej. - Wpadły nowe końcówki wydechu bo już mnie nosiło jak widziałem stare... Może stare uda się wypolerować i będą na podmiankę kiedyś. - Wymieniłem też sondę nox za katem SCR. Oczywiście do eksperymentów wpadła używka za 45zł a nie nowa za 1000 czy nawet 2800 z ASO 😄 Od jakiegoś czasu pojawiał się błąd: - 26F500 - SCR sprawność za niska - 2AC600 - SCR Sprawność za niska, wykryta zła jakość AdBlue - 26EC00 - SCR Za wysokie przesunięcie sygnału NOx w trybie jazdy z hamowaniem silnikiem. Sonda jak była zimna to mocno zawyżała wartości za katem do tego stopnia, że noxy rosły nawet do 1000ppm jak odpuszczało się całkowicie pedał gazu. Swoją drogą, czy ktoś wie co oznaczają numery po numerze części? tzn 8580408-01, 8580408-02, 8580408-03, 8580408-04 - To są rewizje? Czym różni się wprowadzanie kolejnej rewizji zamiast zastępowanie numeru części nowym numerem? Poza tym do pracy został też przyjęty nowy pomocnik, w barwach idealnych do pracy ze smarami 😄
  23. Sonda przed wtryskiem mocznika pokazuje Ci 79ppm a za nim gdzie powinno być dużo mniej masz 709ppm. Albo pierwsza zaniża albo druga zawyża. Obstawiam to drugie, bo żeby mieć 700ppm to już musiałbyś jechać pod obciążeniem.
  24. Aaaa już myślałem.... To nie jest EVO tylko LIVE.
  25. https://bimmerpark.pl/inpa-f https://bimmerpark.pl/instrukcja-kodowania-ncs Nie da się tego zrobić źle.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.