Skocz do zawartości

Kuj0n

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kuj0n

  1. Najlepszy olej to ten, który się często wymienia. Może i 10w60 ale nie podzieliłeś się informacją jaki silnik żeby można było to jakoś skomentować.
  2. Ale ja się pytam o środkowe pokrętło między kratkami a nie strefy.
  3. Kuj0n odpowiedział(a) na ULOK temat w F07
    Wnęka pod tą obudową gdzie masz rękawiczki.
  4. Kuj0n odpowiedział(a) na asaledr temat w F10, F11
    Chyba z 10 razy przeczytałem to co napisałeś i nadal nie rozumiem 😄 😄 Akumulator traci pojemność i zdolności rozruchowe. Może odpalać ale IBS mierzy spadek napięcia przy usypianiu samochodu i na podstawie tego wie jaka jest jego żywotność. Wszystko zależy od tego jak używasz samochodu, czy ma się kiedy doładować czy nie. Na początek naładuj akumulator, jak komunikat będzie się co raz częściej powtarzać, to wymień.
  5. No jeszcze tylko brakuje lakieru fluorescencyjnego 😄 Mega kolor
  6. A jak dasz środkowe pokrętło na zimne zamiast ciepłe to też grzeje przy 16.5?
  7. Kuj0n odpowiedział(a) na Nitas temat w E65, E66, E67
    Nie zaleca się aktualizować modułów Most przez K-line. Najlepiej icom b
  8. Nie ma przelewu na zimnym czy na ciepłym. Jak na zimnym to może być zamknięty obieg i z powrotu nie ma co polecieć.
  9. Kuj0n odpowiedział(a) na plusik18 temat w F30, F31, F34, F80
    Mają podaną żywotność 250h 🙂 Przydałoby się coś z temp. ok 3500K żeby można było wrzucić do starego samochodu z soczewkami... 😄
  10. Kuj0n odpowiedział(a) na Nitas temat w E65, E66, E67
    Może ANT_E65 albo Tuner_E65?
  11. A klima włączona? Może sam włącza klimę bo widzi zaparowaną szybę. Nawet jak masz wyłączoną klimatyzację (z przycisku) a czujnik zobaczy zaparowaną szybę to uruchomi ją na chwilę.
  12. Nie wiem czy przypadkiem xHP nie umożliwia tego. Nie mam pewności, kiedyś tylko sprawdzałem na ich stronie i wydaje mi sie, że ta funkcja była dostepna, ale moge sie mylić 🙂 W xhp jest jedynie możliwość zakodowania czy na postoju ma "wysprzęglać" ale przy zużytych skrzyniach spowoduje tylko problemy bo będzie szarpać przy ruszeniu. Nadal nie zmienia to tego, że po puszczeniu hamulca samochód musi ruszyć.
  13. Podaj w poście cenę za samochód. Przy okazji popraw sobie moc silnika w ogłoszeniu bo to nie jest 190KM. Ciekawie złożony opis. Setka w 7sekund, v-max 230 i przy tym (czyli rozumiem, że przy v-max) pali 6,5l ?
  14. Sprawdziłem u siebie i ja instalowałem BMW Advanced tools. Poniżej link. U mnie działa na win 11. https://gitlab.com/gushmazuko/bmw-advanced-tools https://gitlab.com/gushmazuko/bmw-advanced-tools/-/package_files/141383810/download
  15. Nie chce się szukać? Pierwszy temat z forum i masz link do instrukcji https://f30.bimmerpost.com/forums/attachment.php?attachmentid=1749171&d=1515588966
  16. Kuj0n odpowiedział(a) na Guzdeg temat w F30, F31, F34, F80
    Ale sprawdziłeś czy przewody nie mają zwarcia pomiędzy sobą albo masą? Z tego co napisałeś na początku "trochę" działało i problem się pogłębiał więc pewnie wiązka coraz bardziej się przecierała.
  17. Przyciski zostawiasz swoje. Pająk zostaje. Pozostaje Ci tylko ewentualne dołożenie jednego przewodu do FEM.
  18. Ale to już jest taki golas, że chyba trzeba było się postarać żeby wszystko wywalić z konfiguratora 😄 Może ktoś uznał, że wyposażenie = masa a masa wrogiem przyspieszenia. Można kupić takie coś i potem resztę życia spędzić na retrofitach wszystkiego.
  19. Pasowała bo to ta sama kierownica tylko z łopatkami. Wiadoma sprawa, że poducha ze zwykłej kierownicy nie będzie pasowała to mpakietowej. Tu moja po zabiegach
  20. Szukanie igły w stogu siana 😄 tyle razy robiłem i zawsze działało... Spróbuj jeszcze według tego, miałem ten link zapisany na mailu czyli możliwe, że u mnie działało 😄 https://www.e46fanatics.com/threads/installing-bmw-standard-tools.1322014/ Wieczorem sprawdzę czy mam zapisaną jakąś instalkę.
  21. 0255 Sports leather steering wheel Kupiłem taką samą tyle, że z łopatkami. Szukałem takiej najtańszej i w najgorszym stanie i dałem do obszycia. Mpakietowa mi się nie podoba. Ta którą kupiłem była z przewodami ale jak nie masz to potrzebujesz tego - 32306854769 / 32309483019
  22. Takie masz parametry? A masz zworkę pomiędzy 7 i 8 pinem przewodu?
  23. Cały czas wygląda na problem z komunikacją. W ustawieniach COM ustaw timeouty zapisu i odczytu na 0, opóźnienie na 1msec.
  24. Wymieniałem kierownicę na taką z łopatkami, byłem przygotowany na dołożenie przewodu ale okazało się, że u mnie nie było takiej potrzeby.
  25. Kabel sprawny? INPA działa? Port COM ustawiony poprawnie?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.