Treść opublikowana przez Kuj0n
-
BMW X6 E71 35d 286km M57N2 / Wypalanie DPF co 50-70km
Jakie ciśnienie na samym zapłonie?
-
F20 b37 błąd świec żarowych 242200 i 242600
Jakie świece i jaki sterownik kupiłeś?
-
Metaliczny dźwięk przy spadaniu obrotów
Jak poczytasz więcej postów, w których ktoś chce poznać źródło stuków, puków i innych dziwnych dźwięków nie podając nawet jaki silnik ma to taka kula zaczyna się sama materializować.
-
Metaliczny dźwięk przy spadaniu obrotów
-
E60 android i wzmacniacz
Te androidy działają na aux'ie. Więc nie ma co się martwić o uzyskanie dobrej jakości 😄
-
Ucsi 2100 i aplikacja bimmer tool
Jest na forum temat o aplikacji w której również udziela się autor.
-
Serwis blacharsko-lakierniczy w Auto-Fus W-wa - opinie
Tak jak Ponta napisał. Ja oddawałem do ASO na odpryski i maskę dwa razy malowali bo srebrny nie wyszedł i musieli poprawiać, bez żadnych problemów i wciskania kitu że tak ma być. Z prywaciarzem różnie mogło być jak nie masz nikogo pewnego.
-
Komunikat: Awaria ostrzeżenia przed kolizją
Pomysł jest taki żeby zamiast od razu kasować to odczytać i umieścić tutaj treść tych błędów.
-
F31 320d xDrive '18
Z okazji braku okazji. Wpadła wymiana oleju w skrzyni, zestaw od Macieja z forumowego sklepu. Wymiana oleju w skrzynce rozdzielczej ukochanego xdrive - Ravenol DTF1... No i już poprzedniej zimy czułem, że przy przejeżdżaniu z lodu na asfalt koła dziwnie tańczą ale jak zwykle lenistwo zrobiło swoje... więc po roku w końcu się doczekało. Słusznie - geometria - tył wyglądał tragicznie ale uratowali 🙂 Zawieszenie z tyłu nigdy nie było ruszane, po prostu 290kkm dziur. Mam wrażenie że teraz lepiej "stoi".
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Ale, że za pieniądze? 😄 @Marcinonelink na priv.
-
Kilka pytań po zakupie x05
Nie trzeba tego nalewać z aptekakarską dokładnością.
-
Kilka pytań po zakupie x05
A ja lałem wspomnianego archoila. Mannoal 9930, pomarańczowe kleen flo, oilsyn power dna a aktualnie race dna. Nigdy nie skupiałem się na dokładnym dawkowaniu. Wręcz mam jakieś odczucie, że stosując power dna w dawce 150% zauważyłem jakąś pozytywną różnice. Tankuje w większości na Auchanie. I zasada do stosowania, to najpierw dodatek potem paliwo. Do adblue kiedyś kupiłem profilaktycznie tunap 987.
-
M57 LCI po wymianie świec żarowych kradnie prąd? Lub kradnie ogólnie
Powinieneś mierzyć napięcie przynajmniej po 30 minutach od wyłączenia. Jak mierzysz np. po otwarciu drzwi albo czegoś to niczego dobrego nie zmierzysz bo się budzi. Najlepiej zostawić sobie podłączony miernik na zewnątrz, zamknąć samochód i iść do domu na kawę 🙂
-
Bulgotanie, jakby przelewającą się wodą zza kratek nawiewu środkowego, F11 LCI B47 190km, 2016
Jedna literka ale różnica będzie duża. Przy włączanej, przy włączonej? Przy klimie czy ogrzewaniu? Może nie bulgotanie tylko syczenie?
-
Kilka pytań po zakupie x05
Zawsze gdy jest możliwość wybrać ll-19fe/ll04 lepiej dla silnika wybrać takowy. LL-12FE jest bardziej pod zużycie paliwa jak ochronę silnika.
-
ISTA + enet nie dziala
Tak było jak ostatnio szukałem ale teraz nic nie trzeba aktywować. Teraz jest w formie to skopiowania a nie instalacji i jakieś pliki do przerzucenia.
-
ISTA + enet nie dziala
Dzięki, nie trzeba. 2 godziny i ściągnięte. Teraz tylko kwestia przerzucenia bo ja mam istę na karcie pamięci więc trochę potrwa zanim się przerzuci te 400gb bo jeszcze ista p.
-
ISTA + enet nie dziala
Ja wczoraj zacząłem przeglądać i w końcu sam doszedłem do tego, że pora u mnie na update. Zasysam właśnie 4.57.21 bo miałem 4.30
-
ISTA + enet nie dziala
No ale spróbuj przepisać adresy tam są, może to coś zmieni. I jeszcze jedna sprawa, może głupia ale spróbuj z językiem angielskim.
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
To ja bym lał full saps (ll01). Są takie z api SP ale to tylko M47 więc.... Orlen też robi dobre oleje 🙂 kto powiedział, że złe
-
ISTA + enet nie dziala
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
A dpf jest?
-
320d nox
Schemat jest tylko od sterownika do modułu czujnika. Nie wiadomo które przewody w samym czujniku za co odpowiadają. Grzałka pewnie z 2-3omy. Bezpieczniki są zintegrowane w module ale to nic Ci nie daje, jakby był spalony to inny błąd by się wyświetlał. Wystarczy zmierzyć napięcie po odpaleniu albo zapłonie ale samo odłączenie czujnika da Ci już inny błąd.
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
A jak ktoś napisze, że to śmietnik to wyrzucisz? 😄
-
320d nox
Też tak może być, od tego jest gwarancja rozruchowa 🙂