Skocz do zawartości

Kuj0n

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kuj0n

  1. Jakie ciśnienie na samym zapłonie?
  2. Jakie świece i jaki sterownik kupiłeś?
  3. Jak poczytasz więcej postów, w których ktoś chce poznać źródło stuków, puków i innych dziwnych dźwięków nie podając nawet jaki silnik ma to taka kula zaczyna się sama materializować.
  4. Na bank rozrząd.
  5. Te androidy działają na aux'ie. Więc nie ma co się martwić o uzyskanie dobrej jakości 😄
  6. Jest na forum temat o aplikacji w której również udziela się autor.
  7. Tak jak Ponta napisał. Ja oddawałem do ASO na odpryski i maskę dwa razy malowali bo srebrny nie wyszedł i musieli poprawiać, bez żadnych problemów i wciskania kitu że tak ma być. Z prywaciarzem różnie mogło być jak nie masz nikogo pewnego.
  8. Pomysł jest taki żeby zamiast od razu kasować to odczytać i umieścić tutaj treść tych błędów.
  9. Z okazji braku okazji. Wpadła wymiana oleju w skrzyni, zestaw od Macieja z forumowego sklepu. Wymiana oleju w skrzynce rozdzielczej ukochanego xdrive - Ravenol DTF1... No i już poprzedniej zimy czułem, że przy przejeżdżaniu z lodu na asfalt koła dziwnie tańczą ale jak zwykle lenistwo zrobiło swoje... więc po roku w końcu się doczekało. Słusznie - geometria - tył wyglądał tragicznie ale uratowali 🙂 Zawieszenie z tyłu nigdy nie było ruszane, po prostu 290kkm dziur. Mam wrażenie że teraz lepiej "stoi".
  10. Ale, że za pieniądze? 😄 @Marcinonelink na priv.
  11. Kuj0n odpowiedział(a) na tomex1213 temat w X5 (G05)
    Nie trzeba tego nalewać z aptekakarską dokładnością.
  12. Kuj0n odpowiedział(a) na tomex1213 temat w X5 (G05)
    A ja lałem wspomnianego archoila. Mannoal 9930, pomarańczowe kleen flo, oilsyn power dna a aktualnie race dna. Nigdy nie skupiałem się na dokładnym dawkowaniu. Wręcz mam jakieś odczucie, że stosując power dna w dawce 150% zauważyłem jakąś pozytywną różnice. Tankuje w większości na Auchanie. I zasada do stosowania, to najpierw dodatek potem paliwo. Do adblue kiedyś kupiłem profilaktycznie tunap 987.
  13. Powinieneś mierzyć napięcie przynajmniej po 30 minutach od wyłączenia. Jak mierzysz np. po otwarciu drzwi albo czegoś to niczego dobrego nie zmierzysz bo się budzi. Najlepiej zostawić sobie podłączony miernik na zewnątrz, zamknąć samochód i iść do domu na kawę 🙂
  14. Jedna literka ale różnica będzie duża. Przy włączanej, przy włączonej? Przy klimie czy ogrzewaniu? Może nie bulgotanie tylko syczenie?
  15. Kuj0n odpowiedział(a) na tomex1213 temat w X5 (G05)
    Zawsze gdy jest możliwość wybrać ll-19fe/ll04 lepiej dla silnika wybrać takowy. LL-12FE jest bardziej pod zużycie paliwa jak ochronę silnika.
  16. Kuj0n odpowiedział(a) na MarcinMa temat w Oprogramowanie
    Tak było jak ostatnio szukałem ale teraz nic nie trzeba aktywować. Teraz jest w formie to skopiowania a nie instalacji i jakieś pliki do przerzucenia.
  17. Kuj0n odpowiedział(a) na MarcinMa temat w Oprogramowanie
    Dzięki, nie trzeba. 2 godziny i ściągnięte. Teraz tylko kwestia przerzucenia bo ja mam istę na karcie pamięci więc trochę potrwa zanim się przerzuci te 400gb bo jeszcze ista p.
  18. Kuj0n odpowiedział(a) na MarcinMa temat w Oprogramowanie
    Ja wczoraj zacząłem przeglądać i w końcu sam doszedłem do tego, że pora u mnie na update. Zasysam właśnie 4.57.21 bo miałem 4.30
  19. Kuj0n odpowiedział(a) na MarcinMa temat w Oprogramowanie
    No ale spróbuj przepisać adresy tam są, może to coś zmieni. I jeszcze jedna sprawa, może głupia ale spróbuj z językiem angielskim.
  20. To ja bym lał full saps (ll01). Są takie z api SP ale to tylko M47 więc.... Orlen też robi dobre oleje 🙂 kto powiedział, że złe
  21. Kuj0n odpowiedział(a) na MarcinMa temat w Oprogramowanie
    Zakładając, że się dobrze zainstalowało. U mnie wygląda to tak
  22. A dpf jest?
  23. Kuj0n odpowiedział(a) na matizb2 temat w G20, G21, G80, G81
    Schemat jest tylko od sterownika do modułu czujnika. Nie wiadomo które przewody w samym czujniku za co odpowiadają. Grzałka pewnie z 2-3omy. Bezpieczniki są zintegrowane w module ale to nic Ci nie daje, jakby był spalony to inny błąd by się wyświetlał. Wystarczy zmierzyć napięcie po odpaleniu albo zapłonie ale samo odłączenie czujnika da Ci już inny błąd.
  24. A jak ktoś napisze, że to śmietnik to wyrzucisz? 😄
  25. Kuj0n odpowiedział(a) na matizb2 temat w G20, G21, G80, G81
    Też tak może być, od tego jest gwarancja rozruchowa 🙂

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.