Treść opublikowana przez Kuj0n
-
320d nox
Też tak może być, od tego jest gwarancja rozruchowa 🙂
-
Zderzak tył m pakiet e60
https://www.realoem.com/bmw/enUS/showparts?id=NC71-EUR-05-2004-E60-BMW-530d&diagId=51_4919
-
320d nox
Wiązka raczej nie będzie problemem bo sonda jest po Can. Trzeba spróbować skasować adaptacje. Nie wiadomo jak wygląda diagnostyka grzałki, może coś zapamiętał.
-
ISTA + enet nie dziala
Kolega już Ci powiedział że masz skorzystać instalatora, przecież masz pliki readme... Nie mów że nie ma nigdzie instrukcji bo mi ręce opadają.
-
Migające xenony przy pozycji włącznika na A
Gdybamy, ktoś już mógł coś przekodować.
-
X5 e70 android auto
A ustawiłeś w androidzie jaką masz navi itd?
-
Kierownica z łopatkami do zmiany biegów - warto?
Według schematów nic nie trzeba dokładać oprócz kodowania. Możesz sobie sprawdzić czy w tej kierownicy teraz masz wolne piny 2 i 3 we wtyczce a92*6b
-
X5 e70 android auto
Android ma menu do konfiguracji, od kamery po wybór pilota idrive czy model bazowej nawigacji. Do dźwięku potrzebujesz AUX, jak nie miałeś to trzeba zakodować. Światłowód przepięty?
-
3EED błąd
Jakiego rozwiązania się spodziewasz? 3EED to za wysoki prąd w spoczynku samochodu. Przyczyn może być dużo, od klamek po ingerencję użytkownika.
-
Jaki olej BMW LL-12FE czy BMW LL-04
Niech to rozwiąże te teorie spiskowe 3.0 Technically suitable engine oils for BMW Group engines.pdf
-
Blad P3003
A możesz odczytać błąd czymś dedykowanym?
-
Migające xenony przy pozycji włącznika na A
Zapalą się tylko jeśli masz zaznaczone "światła dzienne".
-
ISTA + enet nie dziala
BLP to pliki do diagnostyki dla ista d - no i jak duży, spakowany 1GB 🙂 PSdzData tylko jeśli instalujesz ista p.
-
320d nox
Ogólnie bez adaptacji będzie działać ale powinno się skasować. Bimmertoolem nie zrobisz. Ista
-
ISTA + enet nie dziala
Itool radar, sprawdź czy widzi Ci samochód.
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Kup 0w30 etc c3/SP. Praktycznie ta sama cena a olej jest po prostu lepszy.
-
320d nox
Mi pierwsza padła przed wtryskiem gdzieś przy 140kkm, druga za SCRem gdzieś po 20kkm. Jedną udało się kupić "nową" za 700zł a drugą najtańszą używkę chyba coś koło 500zł. Zrobiłem na nich kolejne 100kkm i przy 270 padła ta używana a miesiąc później wymieniałem tą pierwszą. Tym razem brałem już NAJTAŃSZE używki - jedna była za 45zł a druga za 36zł 😄 Tyle, że u mnie nie było problemów z grzałkami tylko po prostu losowo wartości pomiarów sond wywalało w kosmos albo nie spadały do 0.
-
Jaki olej BMW LL-12FE czy BMW LL-04
Choćbyś chuchał i dmuchał i składał silnik w maseczce w atmosferze ochronnej to i tak będą opiłki po obróbce.
-
320d nox
Taniej wyprogramować, tzn za ile byś chciał wyprogramować? Bez czujników nox nie działa scr ani adblue. Sprzedasz potem taki samochód? Chcesz tanio to kup używki, to nowy samochód jest mnóstwo demówek na części.
-
Wielkopolskie
Kogo? W Baranowie kiedyś oddawałem skrzynie do Pawlaczyka - było ok ale szukam kogoś bliżej 🙂
-
320d nox
Jak przerwa to może wiązka. Sprawdź, jak czujnik - wymień.
-
Jaki olej BMW LL-12FE czy BMW LL-04
Jeżeli macie podane że możecie lać ll04 to lejcie ll19 bo to poprawiona aprobata z api Sp. Nie wspomnę że już pojawiło się API SQ.
-
Wielkopolskie
Statyczna wymiana oleju 8hp i wymiana oleju w skrzynce rozdzielczej xdrive. Tarnowo Podgórne, Rokietnica, Kiekrz - ktoś kogoś ma?
-
Jaki olej BMW LL-12FE czy BMW LL-04
Mój B47 ma 289kkm 🙂
-
Chlodnice jakie wybrac
IC na pierwszy montaż było Valeo