Skocz do zawartości

kkx5

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkx5

  1. Pompa oleju do wymiany.
  2. Nie musze jej widziec, zrobilem pare tych silnikow wiec cos tam wiem.. dlatego napisalem, czas na zmiane. Tam wszystko, od samego poczatku, jest zle diagnozowane, a zdanie: panewki oporowe siadaja, to juz wisienka na torcie, dlaczego? Bo jest jedna...i na pewno nie jest uszkodzona.
  3. No chyba czas na zmiane mechanika bo plecie glupoty od poczatku.
  4. 1. Sprawdz dokladnie bo nie mozesz miec 315/35 oraz 275/35 jako lato 21" 2. Zima to 4x275/40 20"? Na pewno?
  5. Uszkodzona wtyczka na servotroniku, przy maglu?
  6. Najpierw piszesz o doswiadczeniu, jak ktos napisze ze ma duze doswiadczenie, masz z tym problem, odpisujesz, przestan z tymi dziesiatkami czy setkami i strzelasz jednym autem taty. To kolejny raz, z doswiadczenia, jak masz auto na 20" to jeden diabel czy masz rft czy nie, tam i tak idzie XL i jest twardo.
  7. Przestan, bo ja nie mam paru prywatnych beemek w domu i nie testowalem roznych rozwiazan i nie mam dziesiatek bmw pod soba. Sa osoby na tym forum z duzo wiekszym doswiadczeniem jak ty.
  8. Sanki sa na pewno te same ale mocowania skrzyni sa rozne. Silnik kladziesz na poduszki i brakuje z tylu aby do budy lape przykrecic? Dobrze to rozumiem?
  9. Ogolnie to tak, doszlismy do konca drogi obecnego napedu, ON czy PB, eu7 jest nie osiagalne dla pb, cos tam jeszcze z diesla czaruja, wiec tak, od 2020 sa male roznice, ba, najlepiej pozostac w aucie, z wyjatkami, max 2022, w dieslu nawet nizej, 2020, eu6 bez eu6+.
  10. W benzynie na posrednim, bez sensu.
  11. Rure miales sciagnac aby zobaczyc czy przepustnica sie otwiera.
  12. Motorsport to zupelnie inna sprawa, tam sa regulacje, przepisy, ale... dobrze ze o tym wspomniales, bedzie dowod na to iz sie mylisz w swoim mysleniu, pare lat temu, F1, przeszla na wieksze felgi, co oczywiscie zmniejszylo profil opony, kazdy team musial na nowo projektowac zawieszenie poniewaz, czesc amortozacji, duza czesc, byla realizowana przez opony, ktora utracono. Wiec tak, projekt auta cywilnego, na etapie budowy, bierze, tak samo jak w F1, pod uwage, na jakich oponach bedzie jezdzil dalej ten samochod, dlatego w m3 nie masz rft, dlaczego? Bo ma totalnie inny zawias, felge, off set itp. Jesli auto, jak e46 bylo projektowane bez rft, jezdzi dobrze a z rft, jezdzi gorzej, zaloz do x3 f25 albo g01 zwykle gumy, nie idzie tym jechac. Tyle w tym temacie.
  13. Zdejmij rure, ta co idzie od puszki z filtrem do kolektora. N45 potrzebuje powietrza, zaplonu, paliwa, kompresji, tyle. Musi odpalic.
  14. To znaczy ze codziennie jezdze autami bmw, roznych rocznikow, nie jestem od opon. Doswiadczenie to wystarczy jeden zakret, wywodze sie z motorsportu od dziecka, wiec wiem co to jest sprazyna itp. Jesli do auta, ktore wyszlo na rft, zakladasz non rft, bez zmiany felgi profilu, masz utrate prowadzenia, mnie nie interesuja wasze wyliczanki, ja mowie o autach seryjnych.
  15. Co to znaczy temat zostanie wyczyszczony? O czym ty piszesz? To znaczy ze racja jest po waszej, admina stronie? No prosze was. Bez takich glupot tutaj Randall....
  16. Bzdura stary. Absolutnie sie z tym nie zgadzam. Mam warsztat. To nie jakis czat tylko ogromne doswiadczenie.
  17. Ponta, klepanie po plecach to dlatego ze Randall klepnal, lubie to, a co tu lubic skoro, ponton sie robi jak wpakujesz non rft, te auta sie przestaja prowadzic, przeciez przewalilem tego setki i na tym forum, bylo o tym dziesiatki razy. Zawias serii f oraz g jest pod rft.
  18. Stare n45. Zobacz czy masz powietrze. Przepustnica? To proste silniki sa.
  19. Objawy nie pasuja do n45, daj vin auta.
  20. A to blad, 330d oraz 340d odwala robote lepiej niz 330i 340i za znacznie mniejsze pieniazki. Nie interesuje mnie zaraz fala krytyki, ze niby xi pali tyle samo, bzdura na kolkach. Siedze w tych autach od lat.
  21. Glupie pytanie, na pewno masz n45?
  22. To należy sprostowac, widze ze klepiecie sie tutaj po pleckach, wiec, rozwin odpowiedz: to nie opony wplywaja na zjawisko pontonu...
  23. kkx5 odpowiedział(a) na mikolajzbb temat w F20, F21
    Nie.
  24. kkx5 odpowiedział(a) na mikolajzbb temat w F20, F21
    Pierburg nie dziala. Musi byc OE bmw.
  25. Ponta, no co Ty... Co to za odpowiedz? Wiedza zglebiona od lat, od serii F, nie zakladaj non rft.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.