Treść opublikowana przez Ponta
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Już wszystko zostało napisane o e46, serio. 90 książek można o tym napisać. Wysil się i poczytaj forum - po to istnieje.
-
F34 - zmiana opon na bez RUNFLAT
rft nie ma nic wspólnego z prowadzeniem jak to nazwałeś i przyczepnością. To zależy od samego modelu opony. Przypinasz właściwości jezdne technologii rft a nie typowi opony, błędnie oczywiście. Porównaj jakieś pirelli rft z tym samym modelem bez rft :wink: Jaki ma sens pisanie, że jeździło się na oponie no name bez rft i niewzmacnianej i nagle wsiadasz do Bridgestonów z rft i ŁO PANIE PRZYCZEPNOŚĆ.
-
e91 - koła 18'
Jak coś takiego nie występuje, to git.
-
e91 - koła 18'
Skręć przednie koło i powiedz ile masz miejsca między oponą a nadkolem za zderzakiem, nie nad tylko za zderzakiem.
-
Jakie dystanse do felg et43???
Daj przód 10 mm na stronę a tył 15-20 mm na stronę. Przy dystansach 10-15 musisz dłuższe szpilki kupić, a od 20 mm jest przelotowo.
-
F34 - zmiana opon na bez RUNFLAT
Kupiłeś jakieś fuldy z oszczędności to tak masz. Na oponach się nie oszczędza - BMW marka premium opony musi mieć premium.
-
E90 felgi ET
Nic się nie stanie.
-
Pielęgnacja samochodu - co kupić.
Kamienie, jazda zbyt blisko zderzaka auta jadącego przed tobą. Zbyt szybka zmiana pasa przez auto cię wyprzedzające itd. Lakiery nie są dziś tak trwałe jak kiedyś. Tylko folia ratuje.
-
F11 520d Mława WBAMX11000DU45362
Ponta odpowiedział(a) na JohnnyBravo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI co wyszło po oględzinach?
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
One mają szerszy tył to dobrze sprawdź czy faktycznie 4x 8J. Wejdą, ale opony musisz wymienić.
-
E91 320d LCI MonacoBlau Z-Performance ZP.06
235 + 265 jest idealna dla 8+9
-
Felgi MPerformance - prosba o porade
Przecież to nie są żadne m performance, zmyliło mnie to. Zwykłe 17". Napis dołożył sam i naklejki M również. Styling 631 się nazywają i są od g30 a nie od g20, ale podejdą. Gołe felgi na betonie kładzie...
-
Felgi MPerformance - prosba o porade
Pokaz mi link do aukcji.
-
Felgi MPerformance - prosba o porade
Przecież to jakieś chinole.
-
E93 wbawn71000pa21179
Ponta odpowiedział(a) na Janek_E93 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażUkrywa VIN - już by mi się lampka zapaliła. Lampy chińskie Felgi chińskie + nieprawidłowo dobrane opony. Wiesz, że tu jest wtrysk bezpośredni a wtrysków nie ma? Nawet w ASO wykładając 2,5k za sztukę ich nie kupisz, bo ich nie ma. Regenerują te wtryski, ale ze skutkiem średnio różnym na 50%.
-
F34 - zmiana opon na bez RUNFLAT
Oponiarz skąd wie? Jeździł? Oni tylko opony wymieniają i g*wno wiedzą. Nic nie będzie bujać, Modele M z fabryki wychodzą bez rft i wszyscy żyją w tych M3. Bo PS4 na ciepłej gumie klei 10/10, nawet jak nie wykorzystasz potencjału gumy PS4S to jej cena jest zbyt atrakcyjna.
-
E91 320d LCI MonacoBlau Z-Performance ZP.06
Decyzja bardzo dobra 9/10. A jeszcze lepsze wyjście to władowanie tam 245/35 + 275/30 jak dojedziesz obecne gumy.
-
Jak poprawnie używać kickdown?
Używasz tyle gazu ile ptorzebujesz :D
-
BMW E91 335xi Lublin WBAVT51020FA99054
Ponta odpowiedział(a) na wielofish temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże być, te kiery w stanie 5/5 są za 600-800 zł na allegro :cool2:
-
F11 520d Mława WBAMX11000DU45362
Ponta odpowiedział(a) na JohnnyBravo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy maskę robił, to actchris mi stawia piwo :D Rozrząd masz z głowy bo wymieniał z tego co pisze.
-
Folia na samochód, ceramika na lakier.
Jak chcesz palić 5k zł w piecu to są lepsze metody na utylizację forsy. Bierze się folię a jak nie chcesz kilkunastu k na folię wydawać to za 5k zł będziesz miał wosk naturalny zymolla na samochodzie co 3 miesiące w studiu kładziony przez 3-4 lata (w zależności w jakim woj. mieszkasz). 5k zł za ceramikę w 2022 r., gdzie butla gyeona kosztuje 400 zł i na nowe auto robi się one stepa, bo lakier jest w 95% w dobrym stanie z mini rysami (których kowalski w życiu nie zobaczy).
-
BMW E91 335xi Lublin WBAVT51020FA99054
Ponta odpowiedział(a) na wielofish temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBez bimmerchecka bym nie kupił 335i, bo tu worek kasy można utopić. I nie mówię o 10k zł. Weź ich do sprawdzenia auta.
-
Felgi do F10
Tylko te 9x19 ET 48 by weszły na tył, z tymi 9x19 ET 18 nic nie zrobisz.
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Nie. Odpowiedni to 225/40 + 255/35 jak masz felgi 8+8,5
-
[E9x] Dystanse
Przód 10 mm na stronę, a tył 20 mm.