Treść opublikowana przez Ponta
-
zmiana kierownicy f48
Z takiej na taką? Mówię, że poduszki są inne. Poduszkę też musisz wymienić. Dodatkowo zwróć uwagę na opcję asystentów i opcję podgrzewania, bo inaczej to nie będzie działać, jeśli nowa kiera nie ma tych opcji. Same kierownice też są inne i te nakładki nie podejdą z jednej do drugiej. Masz kierownicę standardową a chcesz sportową.
-
G20 LCI
Od kiedy nowe samochody mają być ładniejsze od starszych? Jedyna ich zaleta, że są nowe. Nie można poprawić sylwetki BMW E31 czy E38. Stara ósemka leje na łeb nową czwórkę jak stoją obok siebie na parkingu. Nie tylko designem, ale bezbłędną proporcją. A dobrze zrobiona f30 frontem bije g20. Przy g20 od początku było wiadome, że reflektory przód będą w LCI już bez tego zęba w dolnej części. Dodali wżer w pre LCI tylko po to, by w LCI go zlicować, bo UŁA nowość.
-
zmiana kierownicy f48
Wrzuć zdjęcia na imgur i wklej tu linki.
-
zmiana kierownicy f48
Poduszki są inne. A nawiasem mówiąc ta kierownica, którą chciałbyś zamontować była dostępna również w 2015 r. - to kierownica sportowa, ty masz standardową. Jest jeszcze kierownica M.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Wyskakują, one są na wcisk. Tylko musisz złapać blisko nich.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Wciąganie oleju to masz w instrukcji auta opisane.
-
Jakiego rodzaju żarówki LED do wnętrza E91
Prosz https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/63_0943-rozne-lapmki-oswietlenia-wnetrza/i51061/kL/sN/r2009/m03
-
Poduszka w kierownicy
Ta, dwa na raz puszczą. Ogólnie to jest tak skonstruowane, że pierwszy raz i drugi się męczysz 30 min. Za trzecim razem odpinasz poduszkę 15 sekund.
-
Nie pasują alufelgi 21 "do e65
Te felgi na nic się nie zdadzą już. Nie podpasujesz ich do e65.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
To przyspieszenie jest fajne a nie wysoka stała prędkość.
-
Pytania przed kupnem Z4
Są są.
-
Pytania przed kupnem Z4
Wymienił moduł świateł ten na euro (moduł nawet winien być szary a kupił czarny), aczkolwiek masz rację, jedno winno być czerwone z tyłu. 58k zł za USA to dużo za dużo. Szkody w historii. Brak podkładki pod tablicę rejestracyjną. Niech ci wyśle carfax. Ty będziesz 6 właścicielem w kraju. Sprowadzony do Polski w 2008 r. a za obecnego właściciela robił do 2k tys. km rocznie :)
-
Jaki silnik do e90?
Załatw VIN to wyjdzie, sprzedający go ładnie ukrywa więc ja już bym odpuścił grzyba.
-
Swap silnika B47 na B57
Nie ma sensu.
- Felgi 20" 8,5j i 10j
-
Nie pasują alufelgi 21 "do e65
Pokaż co to za felgi. Kupiłaś zapewne 5x112 66,6 zamiast 5x120 72,6
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Do N53 nie ma wtrysków obecnie. Taki szczegół.
-
X4 na felgach 20"
A co napisałem? Nie możesz.
-
X4 na felgach 20"
To nie sprecyzował koleś, że tylko w przypadku takich samych felg, bo jak są szersze na tylnej osi to zakładamy opony w innym rozmiarze na tył. Jeśli kupisz 4x 20" w tych samych szerokościach to zakładasz 4x takie same opony. I to polecam, bo 4 opony mieszane z homologacją BMW na 20" to nie są 2k zł :wink: Jeśli natomiast kupisz komplet z szerszymi na tylnej osi - wówczas tylne opony w innym rozmiarze (tabliczka na aucie).
-
Siedzenie kierowcy przestało dzialac
A jak akumulator się trzyma? Jakieś błędy po podpięciu kompa?
-
Siedzenie kierowcy przestało dzialac
Może wtyczka się wypięła pod fotelem
-
odpryski na masce
Nie jeździ się na ogonie osobówce i na pewno nie tirowi bo tak to wygląda, trzeba zachować odległość. Pomalujesz znów pojedziesz na autostradę i to samo będzie. Nie siedź na zderzaku.
-
odpryski na masce
Jeśli to nie plamy po czymś (bo nie widać ze zdjęć) to jechałeś na ogonie ciężarówce może ostatnio na ekspresówce?
-
F11 520d WBAMX11080C883262
Ponta odpowiedział(a) na MxMaster temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto było już minimum raz naprawiane. Łaciate jak krowa. Inna sprawa, czy na umowie napisze auto uszkodzone a ty to podpiszesz - wtedy już kaplica. Ten tył był klepany na sztukę, bo po szkodzie słabiej by to wyglądało.
-
Nowe opony
Na pewno czekał rok na twoją opinię :)