Treść opublikowana przez Ponta
-
F34 - zmiana opon na bez RUNFLAT
Bierz Michały PS4 albo PS4S i nie wrócisz do innej gumy już.
-
F22 konwersja EDC na zwykła amortyzator z przodu
Bo nowe kosztują :)
-
F11 520d Mława WBAMX11000DU45362
Ponta odpowiedział(a) na JohnnyBravo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSiema johny, minęło trochę odkąd ostatnią wstawiałeś :mrgreen: Ta ma jakieś szkody, nie wiem czy właściciel coś wspominał. Macha malowana.
-
F31 325d WBA8K51060K459141
Ponta odpowiedział(a) na Ddawid_ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażN47T
-
F31 325d WBA8K51060K459141
Ponta odpowiedział(a) na Ddawid_ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzkody w historii.
-
F31 320d WBA8H91090A720046
Ponta odpowiedział(a) na Ddawid_ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzód i tył robiony. Tył słabo. Szkody w historii.
-
BMW F31 wba3k11070f820114
Ponta odpowiedział(a) na Preedi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSą szkody w historii.
-
E90 felgi ET
Nie będzie obcierać. Co do naciągu - felga 9,5 jest „zbyt szeroka" do 265. 265 na 9J fajnie siedzi. Na 9,5 już bardziej 275 bym celował, ale 265 też siądzie. 19" to już droższa zabawa. Same felgi droższe a i opony dochodzą.
-
BMW F31 wba3k11070f820114
Ponta odpowiedział(a) na Preedi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA po co ci manual w dieslu? Co tam jest fajnego machaniem drążkiem w aucie 140 KM w korku? Szukaj automat poważnie.
-
E90 felgi ET
Seria: 8,0x18 ET 34 8,5x18 ET 37 Idealnie byłoby, gdybyś miał 8,5 ET 30-32 a na tył ET 33-35 przy szerokości 9,5. Opony możesz wziąć 235/40 + 265/35 (245 na tył poroniony pomysł w tym setupie) Ale lepiej siądzie (i nawet taniej) 245/40 + 275/35. Tu masz 265/35 9,5x18 na Continentalach i widać naciąg lekki (na Michałach może by się zgubił). Zdjęcie pod nim masz 275/35 9,5x18. Nawiasem mówiąc taki zestaw miała M5 E39 na stylingu 65. Zobacz w google jak się prezentowało obuwie. Będziesz miał to samo. http://farm5.static.flickr.com/4141/4867816442_f10fc86848.jpg
-
E91 325d M performance WBAVU71040KC14964
Ponta odpowiedział(a) na Majkel499 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo i diesel w manualu? Masochizm. Po VIN auto ma m pakiet, ale nie ma navigacji.
-
Jakie felgi / opony do F3x
Nie będzie okej. Jak to standardowa szerokość 8J to same felgi podejdą (o ile na tyle masz takie same jak na przodzie), ale opony nowe musisz kupić 4x takie same.
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Nie, to że jakoś tam jeździsz to nie znaczy, że tak ma być. Na czym opierasz swoją wiedzę? Ogumienie mieszane w xDrive to takie same opony + homologacja BMW, inaczej napęd będzie siadał, nie po 500 km to pioźniej.
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Przecież on ma xDrive, więc nie gadaj bzdur. 80 stron wątku, jeszcze mało.
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Nie powinieneś. Opony winny być takiego samego typu. PS4 na front to i PS4 na tył.
-
Radio NAVI - AUX
Jeśli radio nie ma funkcji AUX (a nie ma w niektórych rocznikach) to nic nie zrobisz. Auto po 04/2006 mają seryjnie wyjście AUX pod panelem klimatyzacji.
-
Pytania przed kupnem Z4
Nadkole czy błotnik? Błotnik ani lewy ani prawy nie jest dobrze spasowany, ale możesz pojechać jak masz blisko, co ci szkodzi. Felgi zamiennik, opony zimowe budżetowa marka, słaby początek. Jak to było jeżdżone jesienią i w zimę to w wannie na dach pewnie gnój jest i pompa zaraz siądzie. Jeszcze jak stało pod chmurą... No ale to 2.0 za 31k zł, to się rewelacji nie spodziewaj. Szkody są w historii.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
prickbort tar n glue remover Do opiłków metalicznych np. tuga Na czystej feldze można wtedy używać glinki.
-
BMW F10 WBA5E51010G068301
Ponta odpowiedział(a) na bonjansky temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBezwypadkowy? Może, ale na pewno nie bezkolizyjny. Przód robiony i tył też. Bzdura, bo są szkody w historii. Ostatnio trzeba uważać co się czyta, bo to może być 100% prawda - nie ma śladów po naprawie, co może być prawdą. Naprawa też mogła być i nie ma po niej śladu - więc nie kłamie. Cały lakier w oryginale - też tak może być, bo ktoś drzwi znalazł w kolorze i wymienił. Uważnie czytać, bo cwaniaków się narobiło. To mogą być bzdury, jak malowanie drzwi bo obcierka była na placu, ale po co to zatajać?
-
Mechanik N46B20 Kraków
Nie wiem co to za stukanie, co to za dźwięk więc ciężko wróżyć.
-
BMW 745d E65 VIN: WBAHM61090DH92201 Korekta
Ponta odpowiedział(a) na miczek.mk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakaś plaga z cofkami ostatnio w 7er
-
Filtr kabinowy - Wymiana
W Oplu z 98 r. też pod nogami :D
-
Mechanik N46B20 Kraków
Uszczelniacze teraz zapewne. Katalizatory zalane olejem były więc je wywalili. No same znakomitości
-
Filtr kabinowy - Wymiana
To miejsce to standard przecież.
-
Mechanik N46B20 Kraków
A co się dzieje?