Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. Rant ochronny ma każda z tych opon. Oponeo. Są na oponeo. PS4 i PS4S, a jak użytkujesz bardziej na sportowo to PSS. Nie ma takich zlotów. Zbyt mało ludzi ma Z4, zobacz może grupki na fb coś organizują.
  2. Wywal te opony kup wzmacniane bez rft. Zobaczysz dopiero jak auto jeździ. Wywalenie rft to pierwszy zabieg w Z4, nie bez powodu każdy tak robi na bimmerpost i z4forum UK. Wrzucaj Michały, Pirelli P7, albo Contisporty.
  3. Bak 70l i zasięg 1100 km daje spalanie 6,4 Zasięg 800 km oznacza, że spalanie miałeś 8,8l, samymi oponami byś tego tak nie zdewastował. Więc nie pisz bajek. Wpływ jest marginalny z przejścia 245 - 275 na 19" - 19" Coś tam by komp przeliczył, gdybyś przeszedł z 17" na 20" w ogumieniu mieszanym. Każda przewózka pasażera 90 kg by ci zawyżała spalanie o 5 l według twojej logiki.
  4. ET 30 8J na froncie może przycierać, bo felga wyjdzie na zew. 17 mm w stosunku do serii. Analogicznie ET 35 wyjdzie na zew 12 mm i będzie idealnie.
  5. Mają jeden numer czy z podwoziem M czy bez, więc nie trzeba. Zaraz można wymienić też stabilizatory, gumy i łożyska i dalej można wyliczać :)
  6. Musisz furę psiknąć nie masz wyjścia, niech pokrwawi i spłucz. Potem glinka to wyciągnie na zero, ale cleanerem bym tego nie robił, nie od tego jest.
  7. Zakładałeś już temat: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=392615 Jak chcesz kupić to weź bimmerchecka i śpij spokojnie, nie ma co rozkminiać.
  8. No styling 351 ma szerszy tył seryjnie, to sprawdź dobrze. Obecnie widzę masz Goodyear Exellence z homologacją BMW, ale to jest 535xD a nie 520d i załaduj mu Michały PS4 albo Contisporty czy Pirelli P7 oczywiście non rft i zobaczysz jak się klei drogi.
  9. Stosuj środek zgodnie z instrukcją a nie że leży 30 min na słońcu. valet pro bilberry ma neutralne pH więc nic ci nie zrobi z lakierem czy felgą. Poza tym takie środki stosuje się raz jak masz brudną felgę, bo tego nigdy nie używałeś a potem po pół roku, a nie co mycie. Ja jak myję auto co tydzień to zwykłe APC z pędzelkiem i mam nowe alusy bez grama smoły czy kropek metalu, ale kwarc na nich siedzi i wosk syntetyczny.
  10. Pasuje, ale musisz kupić nowe osłony + inne są odboje. Do tego gniazdo sprężyny góra dół nowe i tyle.
  11. Jest tak jak pisze kolega. Poda jakie masz parametry felg, ale najpewniej masz seryjne i rozmiar dobierzesz z tabliczki na aucie.
  12. To przód zaraz też poleci jak masz Pro kit. Bierz coś co jest dostosowane do niższych sprężyn czyli Bilsten B8 np. lub zamiennik z Sachs do oryginalnego M podwozia. W sensie na przód też już załatw odpowiednie amory.
  13. Zdjęcia nie są w 100% accurate. Nie ma się czym przejmować.
  14. Jest tak jak masz na tylnej osi szersze kapcie. A w zasadzie już przy 255-265 na koleinach potrafi auto uciekać.
  15. X1 są świetne. Zapytaj jak rozrząd, bo chyba 4-5k zł wymiana.
  16. Ponta odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Z4 (E85/E86)
    Nie ma problemu z automatem.
  17. To jest manual w dieslu, to nawet sobie tym głowy nie zaprzątaj. Ktoś wziął wściekły wygląd zamiast silnika. Wszelkie M dobroci, a to nie jedzie.
  18. Strasznie zlepiony ma ten przód. TO nie jest jego jedyna szkoda w USA, miał jeszcze minimum jedną przed tą. Auta z USA są niemalże niesprzedawalne wśród kumatych.
  19. Ponta odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Z4 (E85/E86)
    Nie znajdziesz 3.0si bez 70k zł+ w Polsce a w DE od 90k zł. Mechanik gada bzdury, bo m54 może pić olej na potęgę i tak chyba tu jest bo będziesz MINIMUM 7 właścicielem, gdyby liczyć w DE jednego. Auto miało 5 właścicieli w PL. Czego się mechanik boi w n52? Tek egzemplarz wygląda ciekawie biorąc pod uwagę ostatni rok śledzenia otomoto. Same kapelusze się trafiały. 5b automat. Produkcja 2002 a nie 2003, to niezłe jaja. To pierwszy z pierwszych egzemplarzy. Jeszcze nigdy nie widziałem daty produkcji 2002 w e85. Z ciekawszego wyposażenia ma alarm, sportowe zawieszenie, navi i HiFi. Nie ma bocznych oznaczeń modelu a powinny być. Zaciski i felgi po renowacji.
  20. Nie można, chodzi o długość tej szpilki wewnątrz.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.