Treść opublikowana przez Ponta
-
Jakie felgi / opony do F3x
Już seria ma schowane koła a ty jeszcze je cofasz 1,2 cm. Komicznie będzie wyglądać auto. 8,5 ET 38 wchodzi na front a idzie do wew. 10,8 mm i na zew. 2,3 mm (bo felga szersza), więc może ci to wejdzie, ale front na skręcie może trzeć. Jak nie to dystans, tylko felgi ani nie są jakieś ładne, ani unikatowe. Do f30 są tysiące innych kół.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Na ostatniej wymianie 0W30
-
BMW Z4M E85 5UMBT93577LY53124 Sosnowiec
Ponta opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto w 2021 r. było wystawione za 50-60k zł o ile dobrze pamiętam. Miało przetarty cały lewy bok, tak zostało przywiezione z USA, ale wgniecenie wchodziło na próg i przód tylnego błotnika kierowcy w taki sposób, że wymiana samego poszycia nie wystarczy. Wymiany wymagał zderzak, błotnik przód od strony kierowcy, drzwi kierowcy, błotnik tył od strony kierowcy. Poducha w drzwiach była wystrzelona. Całe wnętrze zostało ponownie obszyte, więc nie ma mowy o oryginalności i cena na dziś 140k zł, gdzie egzemplarze z USA kosztują 70-100k zł, to nie są auta z Niemiec, gdzie wołają za nie 30k EUR+ Ewidentne szukanie jelenia, bo to jest warte 70-80k zł. https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-z4-m-bmw-z4-m-auto-dla-fana-motoryzacji-ID6EBMN5.html?openForm=true
-
G70 pierwsze rendery
Widziałeś kierownicę? Słaby design również. Nie mniej budzi respekt to auto przez złowieszczy front. Ten lakier niefortunnie wpływa na odbiór. Biały/czarny się odbije. Od tyłu passat, nie mogę tego odzobaczyć :D
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Szatan. Nic jej nie potrzeba już.
-
Felgi do F10
Będzie trzeć. Nie, druciarstwo.
-
G70 pierwsze rendery
Design przednich świateł jest genialny, tylko grill zbyt owalny. Nie wiem czy ta tablica zostanie tak nisko przy asfalcie. Tył auta trochę jak stary passat.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Masz „kopnąć" powietrze pod zderzakiem i zabrać stopę, a nie tam machać na lewo i prawo. Inaczej ciężko to triggerować.
-
BMW E92, SILNIK N53 - WTRYSKIWACZE
Są wtryski w ogóle do kupienia w ASO do n53 - n55? Do np. n43 nie ma mowy żeby dostać. Na allegro pojedyncze sztuki, nie wiadomo czy nowe czy regenerowane.
-
G31 WBAJN11090BK38957 2018 Niemcy
Ponta odpowiedział(a) na durin90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle on jest coś zbyt tani. 140k zł? Prywatne w DE zaczynają się od 32k EUR. Żeby to nie był jakiś turecki klep.
-
E92 318i coupe 143ps WBAKD91160E440448
Ponta odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChcesz to ci to obejrzę. Pisz priv.
-
F11 520d Mława WBAMX11000DU45362
Ponta odpowiedział(a) na JohnnyBravo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo i dobrze zrobi, bo są jakieś szkody w historii. Co się czepiasz. Czy to zderzak czy pół auta - są szkody w historii, to fakt, a co zrobisz z tą informacją to zależy od ciebie.
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
No raczej nie. Przeważnie ciśnienie przedniej osi jest inne niż tylnej. Osobiście nie znam samochodu w którym byłyby jednakowe na obu osiach. To otwórz instrukcję next time.
-
Pytania przed kupnem Z4
Poza tym: Kierownica wytarta jak szmata. nic takiego tutaj nie ma i nie było
-
Pytania przed kupnem Z4
Są szkody w historii. Poza tym widać, że była robiona. Po VIN jest manual. Jakieś felgi dramatyczne założył, bo oryginalnie styling 108 był.
-
Bmw e92 problem
Akumulator
-
E91 320d LCI MonacoBlau Z-Performance ZP.06
Błagam, co to za passive aggresive. Nie miałeś racji to teraz atakujesz mnie, że lubię jakieś wymyślone gorsze rozwiązanie. Nie śmieć autorowi w garażu. Jak znów nie wyjdzie na twoje to mi powiesz, że jak wolę jeździć rowerem?
-
X4 na felgach 20"
Zgadza się. Zobacz na opinie: https://www.tyrereviews.com/Tyre/Hankook/Ventus-S1-evo2.htm
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Może/
-
Roleta bagażnika e70->f15 ?!?
Nie pasuje.
-
Biala Nappa? Kto uzytkuje. Prosze o opinie
Jak ktoś nie dba o czarne to i o białe nie będzie dbał.
-
Kod koloru lakieru felg 664M Black
jet black 668
-
G20 LCI
Czasy jednolitych kolorów tapicerek chyba nie wrócą :roll: Tylko individual pozostaje jak chcesz całe czerwone skóry, damn
-
Biala Nappa? Kto uzytkuje. Prosze o opinie
Poza tym białej nitki nigdy nie wyczyścisz :cool2:
-
Opony Runflat - zmiana na zwykłe. Jakie? F11 535xD
Ładuj tyle ile masz na tabliczce, rft to właśnie taki beton.