Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. No to jak wiesz lepiej to po co pytasz?
  2. Wszystko w normie drugiego lakieru. Tylko weź papier na to i zrób zdjęcia auta w salonie, żebyś przy odsprzedaży miał spokój.
  3. Nawet nie bierz pod uwagę 116 konnej jednostki, to nie jedzie. Zobacz jakie fajne spalanie :mrgreen: W tej cenie f30 to same paździerze. W tej kasie to e90, widząc co się dzieje na rynku aut używanych.
  4. Nic nie będzie, będzie tylko lepiej.
  5. Adam nie udostępniaj skanów :wink:
  6. Tu nie ma złego wyboru. Jedna i druga bardzo dobra guma, naprawdę. Może jakieś delikatne osobiste preferencje mogą w jedną lub drugą stronę przechylać.
  7. Ponta odpowiedział(a) na p0sitiv temat w G70
    To jego zaleta. E31 to zostaw do czasu aż będzie się nadawało na żyletki, to jedno z najładniejszych wyprodukowanych BMW.
  8. Czytajcie ze zrozumieniem, tam jest, że BMW nie zaleca, ale jak już ktoś zmienia to co 5k km, a różnica w bieżniku to maksymalnie 2-3 mm między osiami.
  9. Akurat netflix siada z innych powodów. Na siłę pakowana woke culture plus po trzech miesiącach tam nie ma czego oglądać.
  10. Są szkody w historii. Jak się dalej interesujesz to weź bimmerchecka na sprawdzenie pojazdu. Naprawdę nie widzisz różnicy koloru drzwi kierowcy od błotnika przód strona kierowcy? Masz tu definicję szkody istotnej:
  11. Zdejmujesz szkło lusterka. Od wewnątrz będą bolce plastikowe na których trzyma się zew. obudowa lusterka. A dalej instrukcją się kierujesz:
  12. Spasowana jest tragicznie. Kolor dobrany średnio.
  13. Same felgi podejdą, ale F30 ma inny rozmiar opon. To nie są opony do ciebie, dziury w nadkolach ci się zrobią astronomiczne. Jakbyś koła z poloneza miał. Druga sprawa to napęd będzie dostawał po tyłku.
  14. Przyjmie się, to pierwsze wrażenie. Tak było ze świstakiem 4er bez proporcji tyłu z kołami od wózka sklepowego i odstraszającą serią 2 coupe G42. Tu kolor biały/czarny wpłynąłby lepiej na odbiór. Ale tył + zmieniony kink w lini okna i mamy passata. Przez wąskie światła frontowe wygląda trochę jak Rolls i ogólnie ma design wykutego w skale, już szaleją w Chinach, bo samsung z sufitu zjeżdża. Domagoj sam mówił, że nie mieli w tej klasie żadnych granic projektu, szli jak chcieli i trzeba przyznać, że nie wygląda festyniarsko w środku jak Merc.
  15. Ponta odpowiedział(a) na ironiq temat w G20, G21, G80, G81
    Masz to info gdzieś potwierdzone? Z tego co wiem nie kontynuują serii 8. Jaki to miałby być następca?
  16. Ponta odpowiedział(a) na Pucki1992 temat w X6 (G06)
    Przecież tam wchodzą 275/35 + 315/30. Twoje opony wytrą ci nadkola i pozbawią gwarancji. Napęd ci siądzie, bo masz niehomologowane ogumienie. Co to za cyrki odstawiasz. Chcesz wygody wywal rft i zmniejsz felgę do 20-21".
  17. Ponta odpowiedział(a) na insane temat w E90, E91, E92, E93
    Ogólnie pomysł 4x 8,5 jest słaby, ale nie będę wnikał, bo ani opona dobrze nie siedzi na feldze ani to wyglądu nie ma. Przód 10 mm na stronę na dłuższych szpilkach. Tył 20 - 25 mm na stronę na dystansie z przelotowym otworem. Stare szpilki zostają.
  18. Odpuść ten samochód. Belka i pas przyjęły i oddały na całe auto. Oni to wyciągali. To nie jest wymiana poszycia jakim są np. błotniki. Tu całka nie była bez powodu. To złom, mimo, że poduch nie wywaliło. Zobacz gdzie koło wylądowało. Kielich krzywy, jak to naprostujesz? Auto 3 ślady zostawia jak jedzie. Ktoś może powiedzieć, ale zobacz jak wygląda na aukcji - naprawili. No ja nie chciałbym takim spawaczem jeździć i rodziny wozić.
  19. Ponta odpowiedział(a) na p0sitiv temat w G70
    https://www.7post.com/forums/showthread.php?t=1916331 BMW jest takie bardziej urban, nowoczesne i chłodne od tej „klasy" (ostatnio gypsy festyn) Merca, gdzie deska jest niespójna. Tu wnętrze pełna zimna klasa. W ogóle całe auto wygląda jak wykute z kamienia. Ciekawie wyglądają panele w drzwiach oraz te ściemniające wzory na tylnej szybie bocznej przy załamaniu. Tym frontem zjada konkurencję, bo poszedł w stronę Rollsa. I ten samsung na suficie :lol: Benzynowe nie będą dostępne w EU, tylko diesel 3.0 R6 i elektryki. USA dostanie V8, nie wiem jak inne markety.
  20. Wspaniały artykuł. Przynieś go do BMW jak padnie xDrive na gwarancji bo miałeś nieprawidłowe opony.
  21. 12 mm dystans to zrównasz się do serii dopiero. Zamiast wrzucać 12 mm dystans na stronę i dłuższe szpilki. to na front daj 20 mm na stronę i na tył 25 mm na stronę. Są przelotowe więc możesz stare szpilki użyć. Ale to jeszcze obniżenie musi być i... a zapomnij, rób co chcesz.
  22. Na front musisz dać dystans.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.