Treść opublikowana przez Ponta
-
Czy RUNFLAT konieczny !!! A może normalne opony.
No to jak wiesz lepiej to po co pytasz?
-
Grubosc warstwy lakieru - czy to napewno malowanie fabryczne
Ponta odpowiedział(a) na pawcio0404 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWszystko w normie drugiego lakieru. Tylko weź papier na to i zrób zdjęcia auta w salonie, żebyś przy odsprzedaży miał spokój.
-
BMW F31 WBA3K91060K404254
Ponta odpowiedział(a) na Preedi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNawet nie bierz pod uwagę 116 konnej jednostki, to nie jedzie. Zobacz jakie fajne spalanie :mrgreen: W tej cenie f30 to same paździerze. W tej kasie to e90, widząc co się dzieje na rynku aut używanych.
-
Czy RUNFLAT konieczny !!! A może normalne opony.
Nic nie będzie, będzie tylko lepiej.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Adam nie udostępniaj skanów :wink:
-
Jakie opony Run Flat polecacie
Tu nie ma złego wyboru. Jedna i druga bardzo dobra guma, naprawdę. Może jakieś delikatne osobiste preferencje mogą w jedną lub drugą stronę przechylać.
-
G70 pierwsze rendery
To jego zaleta. E31 to zostaw do czasu aż będzie się nadawało na żyletki, to jedno z najładniejszych wyprodukowanych BMW.
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Czytajcie ze zrozumieniem, tam jest, że BMW nie zaleca, ale jak już ktoś zmienia to co 5k km, a różnica w bieżniku to maksymalnie 2-3 mm między osiami.
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Akurat netflix siada z innych powodów. Na siłę pakowana woke culture plus po trzech miesiącach tam nie ma czego oglądać.- BMW M2c WBS2U710307E11724
Ponta odpowiedział(a) na netrix temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLewy nie prawy.- BMW M2c WBS2U710307E11724
Ponta odpowiedział(a) na netrix temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNapisałem wyżej, maska też malowana.- BMW M2c WBS2U710307E11724
Ponta odpowiedział(a) na netrix temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSą szkody w historii. Jak się dalej interesujesz to weź bimmerchecka na sprawdzenie pojazdu. Naprawdę nie widzisz różnicy koloru drzwi kierowcy od błotnika przód strona kierowcy? Masz tu definicję szkody istotnej:- Wymiana ledu kierunkowskazu w lusterku
Zdejmujesz szkło lusterka. Od wewnątrz będą bolce plastikowe na których trzyma się zew. obudowa lusterka. A dalej instrukcją się kierujesz:- BMW M2c WBS2U710307E11724
Ponta odpowiedział(a) na netrix temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSpasowana jest tragicznie. Kolor dobrany średnio.- Koła z E91 do F31 a xdrive
Same felgi podejdą, ale F30 ma inny rozmiar opon. To nie są opony do ciebie, dziury w nadkolach ci się zrobią astronomiczne. Jakbyś koła z poloneza miał. Druga sprawa to napęd będzie dostawał po tyłku.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Przyjmie się, to pierwsze wrażenie. Tak było ze świstakiem 4er bez proporcji tyłu z kołami od wózka sklepowego i odstraszającą serią 2 coupe G42. Tu kolor biały/czarny wpłynąłby lepiej na odbiór. Ale tył + zmieniony kink w lini okna i mamy passata. Przez wąskie światła frontowe wygląda trochę jak Rolls i ogólnie ma design wykutego w skale, już szaleją w Chinach, bo samsung z sufitu zjeżdża. Domagoj sam mówił, że nie mieli w tej klasie żadnych granic projektu, szli jak chcieli i trzeba przyznać, że nie wygląda festyniarsko w środku jak Merc.- G20 LCI
Masz to info gdzieś potwierdzone? Z tego co wiem nie kontynuują serii 8. Jaki to miałby być następca?- Wybór opon
Przecież tam wchodzą 275/35 + 315/30. Twoje opony wytrą ci nadkola i pozbawią gwarancji. Napęd ci siądzie, bo masz niehomologowane ogumienie. Co to za cyrki odstawiasz. Chcesz wygody wywal rft i zmniejsz felgę do 20-21".- [E9x] Dystanse
Ogólnie pomysł 4x 8,5 jest słaby, ale nie będę wnikał, bo ani opona dobrze nie siedzi na feldze ani to wyglądu nie ma. Przód 10 mm na stronę na dłuższych szpilkach. Tył 20 - 25 mm na stronę na dystansie z przelotowym otworem. Stare szpilki zostają.- F31 WBA8J11030K631976
Ponta odpowiedział(a) na Ddawid_ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOdpuść ten samochód. Belka i pas przyjęły i oddały na całe auto. Oni to wyciągali. To nie jest wymiana poszycia jakim są np. błotniki. Tu całka nie była bez powodu. To złom, mimo, że poduch nie wywaliło. Zobacz gdzie koło wylądowało. Kielich krzywy, jak to naprostujesz? Auto 3 ślady zostawia jak jedzie. Ktoś może powiedzieć, ale zobacz jak wygląda na aukcji - naprawili. No ja nie chciałbym takim spawaczem jeździć i rodziny wozić.- G70 pierwsze rendery
https://www.7post.com/forums/showthread.php?t=1916331 BMW jest takie bardziej urban, nowoczesne i chłodne od tej „klasy" (ostatnio gypsy festyn) Merca, gdzie deska jest niespójna. Tu wnętrze pełna zimna klasa. W ogóle całe auto wygląda jak wykute z kamienia. Ciekawie wyglądają panele w drzwiach oraz te ściemniające wzory na tylnej szybie bocznej przy załamaniu. Tym frontem zjada konkurencję, bo poszedł w stronę Rollsa. I ten samsung na suficie :lol: Benzynowe nie będą dostępne w EU, tylko diesel 3.0 R6 i elektryki. USA dostanie V8, nie wiem jak inne markety.- Niehomologowane opony zimowe a konsekwencje
Wspaniały artykuł. Przynieś go do BMW jak padnie xDrive na gwarancji bo miałeś nieprawidłowe opony.- Jakie felgi / opony do F3x
12 mm dystans to zrównasz się do serii dopiero. Zamiast wrzucać 12 mm dystans na stronę i dłuższe szpilki. to na front daj 20 mm na stronę i na tył 25 mm na stronę. Są przelotowe więc możesz stare szpilki użyć. Ale to jeszcze obniżenie musi być i... a zapomnij, rób co chcesz.- Felgi e60 et i otwór centrujący
Na front musisz dać dystans. - Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.