Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. Ponta odpowiedział(a) na RomanWWA temat w Z4 (E85/E86)
    Bez sensu B6, bo B8 są praktycznie w tych samych pieniądzach. Kup zestaw B12 Pro Kit i tyle. Tylko do tego dochodzą łożyska amortyzatorów, odboje i gniada sprężyn. Zabawa jest z tyłem i demontażem półki na dach.
  2. Ponta odpowiedział(a) na G0M3Z temat w G30, G31, F90
    Ok idąc dalej to różni je ten element, nr 13: https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/51_2883-wspornik-przedni/i59117/kL/sN/r2018/m10 Ma go 550, ma również dodatkową chłodnicę z lewej.
  3. Ha, panie. Jeszcze ma do wyboru: lusterka naklejki na progi splitter front ciemne lampy na tył To się nigdy nie kończy :D
  4. Ponta odpowiedział(a) na G0M3Z temat w G30, G31, F90
    Shock absorber to zwyczajnie amortyzator. Więc tutaj chodzi o jakiś amortyzator górny, ale jest to w cudzysłowie. Nie mam pojęcia co to. Może 550 jest tak nisko, że nie da się tego zamontować bez zdjęcia czegoś :D
  5. Ponta odpowiedział(a) na Słowik temat w E90, E91, E92, E93
    Wejdzie na 10 mm dystansie, ale wtedy będzie trzeć i tak z oponą odpowiednią. WIĘC nie wejdzie w gruncie rzeczy.
  6. Ponta odpowiedział(a) na G0M3Z temat w G30, G31, F90
    Przymierzałeś i pasują otwory konstrukcyjne? Szukałem sam z ciekawości, nadkola są te same w modelach, zderzaki są te same, jeśli ktoś wziął m pakiet w niższych modelach to ma ten sam zderzak co 550 (bo nie można zwykłych wziąć do 550). No bo tak na logikę, skoro zderzaki mają te same nr to może małe nadkola są inne? No nie są, są te same. Ale coś musi być na rzeczy, skoro BMW zmieniło nr części. Może podjedź do salonu i będą mieli na miejscu.
  7. Ponta odpowiedział(a) na G0M3Z temat w G30, G31, F90
    Dobre pytanie, na necie masz pdf z montażem tego do G30/G31. A tutaj ciekawe zdanie odnośnie 550, taki kruczek:
  8. Ponta odpowiedział(a) na G0M3Z temat w G30, G31, F90
    51 19 2 444 510 - pasuje do 550dX i 550iX 51 19 2 414 137 - pasuje do wszystkich innych
  9. Nie. Nikt za ciebie nie będzie szukał :cool2:
  10. Ponta odpowiedział(a) na mycha98 temat w E60, E61
    No to nie robi testu świateł.
  11. Ponta odpowiedział(a) na mycha98 temat w E60, E61
    Może ta gałka co wystaje z silniczka nie weszła w plecy soczewki. Światło wędruje góra dół przy odpalaniu wozu?
  12. Będzie. Załatw na tył te same co na przód. Felgi 18" do e90 i tak kosztują grosze. 300-400 za sztukę.
  13. Nie można, napęd rozwalisz. f01 i f12 mają inne rozmiary kół i opon. Też odpada.
  14. Ukrywanie VIN w ogłoszeniu słaby zwiastun. Weź Draya na sprawdzenie z bimmercheck. Są szkody w historii. Ona jest cała łaciata. Jestem ciekawy co wyjdzie pod czujnikiem. Dodatkowo ten zapis: Ja bym szukał w DE tutaj same kapcie.
  15. Oni tam uczą draya w komentarzach jak się naprawia samochody i na co zwracać uwagę? Komedia :mrgreen:
  16. Fajnie rosną ceny Ferrarek oraz 911 :mrgreen: + niektóre emki Jak ktoś w 2019 r. miał dużo gotówki to dziś na mobile.de może za ładne EUR puścić takie wozy.
  17. Ponta odpowiedział(a) na R420 temat w E60, E61
    Bzdura, opony jednakowe zakładasz na jednakowe felgi a nie na różne tj. szersze z tyłu. To januszerka. Zakładaj jednakowe felgi i jednakowe opony i możesz pominąć homologację - to takie proste.
  18. Auto łaciate jak krowa, spasowanie blach Stasiu w szopie robił.
  19. Ponta odpowiedział(a) na R420 temat w E60, E61
    xDrive przy ogumieniu mieszanym musi mieć homologację, by zagwarantować ten sam (~do 1%) obwód toczenia na osiach. Jeśli tego nie zrobisz - będzie szarpało i jak nie po 1k km to po 5k km zapłacisz za regenerację xDrive.
  20. Ponta odpowiedział(a) na SJ temat w F10, F11
    Szczerze to raczej nie wejdą. Felga wejdzie do wew. prawie 2 cm i wyjdzie na zew. blisko 7 mm. I teraz dając dystans 12 mm felga wyjdzie, ale jednocześnie zew. część będzie już 2 cm bliżej nadkola. Dodając do tego szerszą oponę - będzie tarło. Poniżej masz 9.0x20 ET 25. Szukaj 8,5-9 na front i na tył 10-10,5.
  21. Szersze na tył zimą są normalnie sprzedawane w BMW, tylko pytanie moje było czemu chcesz na lato jednakowe a na zimę szersze.
  22. Najwyżej dasz dystans 10 mm + dłuższe szpilki. Ale jakiegoś odwrotowca zrobiłeś - zima mieszane a lato ogumienie square? Why?
  23. Sonax xtreme z nano pro, nie zostawia zacieków. https://sonax.katowice.pl/66-large_default/sonax-xtreme-letni-plyn-do-spryskiwaczy-nano-pro-4l.jpg
  24. Ponta odpowiedział(a) na R420 temat w E60, E61
    Tak, ale opony weź z homologacją, bo napęd siądzie.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.