Treść opublikowana przez Ponta
-
Zawieszenie w Z4
Bez sensu B6, bo B8 są praktycznie w tych samych pieniądzach. Kup zestaw B12 Pro Kit i tyle. Tylko do tego dochodzą łożyska amortyzatorów, odboje i gniada sprężyn. Zabawa jest z tyłem i demontażem półki na dach.
-
G30 BODY KIT PERFORMANCE
Ok idąc dalej to różni je ten element, nr 13: https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/51_2883-wspornik-przedni/i59117/kL/sN/r2018/m10 Ma go 550, ma również dodatkową chłodnicę z lewej.
-
M3 F80 Competition
Ha, panie. Jeszcze ma do wyboru: lusterka naklejki na progi splitter front ciemne lampy na tył To się nigdy nie kończy :D
-
G30 BODY KIT PERFORMANCE
Shock absorber to zwyczajnie amortyzator. Więc tutaj chodzi o jakiś amortyzator górny, ale jest to w cudzysłowie. Nie mam pojęcia co to. Może 550 jest tak nisko, że nie da się tego zamontować bez zdjęcia czegoś :D
-
E90 felgi ET
Wejdzie na 10 mm dystansie, ale wtedy będzie trzeć i tak z oponą odpowiednią. WIĘC nie wejdzie w gruncie rzeczy.
-
G30 BODY KIT PERFORMANCE
Przymierzałeś i pasują otwory konstrukcyjne? Szukałem sam z ciekawości, nadkola są te same w modelach, zderzaki są te same, jeśli ktoś wziął m pakiet w niższych modelach to ma ten sam zderzak co 550 (bo nie można zwykłych wziąć do 550). No bo tak na logikę, skoro zderzaki mają te same nr to może małe nadkola są inne? No nie są, są te same. Ale coś musi być na rzeczy, skoro BMW zmieniło nr części. Może podjedź do salonu i będą mieli na miejscu.
-
G30 BODY KIT PERFORMANCE
Dobre pytanie, na necie masz pdf z montażem tego do G30/G31. A tutaj ciekawe zdanie odnośnie 550, taki kruczek:
-
G30 BODY KIT PERFORMANCE
51 19 2 444 510 - pasuje do 550dX i 550iX 51 19 2 414 137 - pasuje do wszystkich innych
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Nie. Nikt za ciebie nie będzie szukał :cool2:
-
drgania soczewki bi-xenon
No to nie robi testu świateł.
-
drgania soczewki bi-xenon
Może ta gałka co wystaje z silniczka nie weszła w plecy soczewki. Światło wędruje góra dół przy odpalaniu wozu?
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Będzie. Załatw na tył te same co na przód. Felgi 18" do e90 i tak kosztują grosze. 300-400 za sztukę.
-
Xdrive różny bieżnik opon
Nie można, napęd rozwalisz. f01 i f12 mają inne rozmiary kół i opon. Też odpada.
-
BMW Seria 1 M135i xDrive WBA1V310X05D48879
Ponta odpowiedział(a) na tiges temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażUkrywanie VIN w ogłoszeniu słaby zwiastun. Weź Draya na sprawdzenie z bimmercheck. Są szkody w historii. Ona jest cała łaciata. Jestem ciekawy co wyjdzie pod czujnikiem. Dodatkowo ten zapis: Ja bym szukał w DE tutaj same kapcie.
-
F10 535d WBAXA710X0DZ00817 - DZWON
Ponta odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOni tam uczą draya w komentarzach jak się naprawia samochody i na co zwracać uwagę? Komedia :mrgreen:
-
bmw e60 vin WBANA71040B100596
Ponta odpowiedział(a) na henry230 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBezwypadkowy to był w fabryce.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Fajnie rosną ceny Ferrarek oraz 911 :mrgreen: + niektóre emki Jak ktoś w 2019 r. miał dużo gotówki to dziś na mobile.de może za ładne EUR puścić takie wozy.
-
Alufelgi do e61 xd
Bzdura, opony jednakowe zakładasz na jednakowe felgi a nie na różne tj. szersze z tyłu. To januszerka. Zakładaj jednakowe felgi i jednakowe opony i możesz pominąć homologację - to takie proste.
-
Uwaga!!! F01 740d VIN: WBAKM81020C490219 Korekta
Ponta odpowiedział(a) na lord_Simon temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto łaciate jak krowa, spasowanie blach Stasiu w szopie robił.
-
Alufelgi do e61 xd
xDrive przy ogumieniu mieszanym musi mieć homologację, by zagwarantować ten sam (~do 1%) obwód toczenia na osiach. Jeśli tego nie zrobisz - będzie szarpało i jak nie po 1k km to po 5k km zapłacisz za regenerację xDrive.
-
Felgi do F10
Szczerze to raczej nie wejdą. Felga wejdzie do wew. prawie 2 cm i wyjdzie na zew. blisko 7 mm. I teraz dając dystans 12 mm felga wyjdzie, ale jednocześnie zew. część będzie już 2 cm bliżej nadkola. Dodając do tego szerszą oponę - będzie tarło. Poniżej masz 9.0x20 ET 25. Szukaj 8,5-9 na front i na tył 10-10,5.
-
Felgi 18 czarne do BMW G20
Szersze na tył zimą są normalnie sprzedawane w BMW, tylko pytanie moje było czemu chcesz na lato jednakowe a na zimę szersze.
-
Felgi 18 czarne do BMW G20
Najwyżej dasz dystans 10 mm + dłuższe szpilki. Ale jakiegoś odwrotowca zrobiłeś - zima mieszane a lato ogumienie square? Why?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Sonax xtreme z nano pro, nie zostawia zacieków. https://sonax.katowice.pl/66-large_default/sonax-xtreme-letni-plyn-do-spryskiwaczy-nano-pro-4l.jpg
-
Alufelgi do e61 xd
Tak, ale opony weź z homologacją, bo napęd siądzie.