Treść opublikowana przez Ponta
-
Przednie lampy E90
Każde auto ma system poziomujący, z tą różnicą, że xenon ma auto a ty manualny. Auto po starcie i włączeniu świateł wykonuje test góra dół i ustawia w pozycji przez ciebie zadanej (manual) lub w wyliczonej (xenon - auto). Jak ci migają to jedź na stację niech wyregulują światła, oczywiście na module świateł wysokość na zero „0". Zapłacisz 20 zł jak nie free.
-
BMW e87 116i Znikający olej
Uszczelniacze w n46 to jak amen a pacierzu masz do wymiany. Jak tego nie zrobisz to zaraz katy spadną z rowerka. Z rozrządem i bez ściągania głowicy to może 2,5k wyjdzie, na potęgę to robią zakłady specjalizujące się w BMW. Jakaś odma po drodze uszczelnienie miski, chłodnicy oleju czy podstawy obudowy filtra oleju, to są rzeczy na start idące. Odpal furę niech chodzi 10 min na jałowym przygazuj jej to zobaczysz co tam z wydechu poleci za dymek ładny :wink:
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
No i będzie tarło przez ten profil, który wziąłeś. Felgi chinole i na oponach też oszczędzasz...
-
Jakie dystanse do felg et43???
Jakieś dystanse walnięte może, bo to Eibachy nie są.
-
BMW f34 3 GT WBA3Y51090GZ90121
Ponta odpowiedział(a) na Kociolekkarolina temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzekładnia 4 felgi błotnik przód lewy i prawy drzwi przód lewe i prawe błotnik lewy tył Jak dla mnie to nie jest otarcie przez wózek pod sklepem.
-
BMW F30 WBA3D31010J302891
Ponta odpowiedział(a) na Vobis temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto nie jest bezwypadkowe. Są szkody w historii. za 42k to się dopiero ZACZYNAJĄ f31 od handlarzy, tu bym się cudów nie spodziewał, bo to budżet e90, a 10-15k na start to nie problem w starym BMW. Manual w dieslu? mamy 2022 r. Poza tym po co tempomat w manualu.
-
BMW f34 3 GT WBA3Y51090GZ90121
Ponta odpowiedział(a) na Kociolekkarolina temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSpece z niektórych ASO nie sprawdzą tak pojazdu jak bimmercheck :D Jak ma fakturę to niech wyśle i wstaw ją tutaj.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Tu masz 8,5x18 ET 45 z oponą 235/40. Twoja felga wyjdzie 0,7 mm więcej, ale dasz oponę 225/40.
-
sterownik pdc
Ale pokazałby mu błąd wtedy gdzie indziej niż na czujnikach, może jakaś kostka nie jest wpięta, albo kabel przerwany. Tu bardzo pomocny temat: https://z4-forum.com/forum/viewtopic.php?t=31803
-
G31 WBAJM71010G636964
Ponta odpowiedział(a) na jacb82 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSą jakieś szkody w historii. Auto z Francji.
-
E90 felgi ET
No jak jesteś fanem naciągów i spasów jak honda civic to nic nie zrobisz.
-
E90 felgi ET
Masz nieodpowiednie opony obecnie. Załóż 255/35. Masz dosyć agresywne ET. 225/35 to masz tam naleśnik.
-
Zestaw felgi + opony
To kup oryginalne.
-
Zestaw felgi + opony
Podejdą, ale schowają się 5 mm. Poza tym wszystkie 20" w F15 są 10 + 11 na tylnej osi. Jednakowe są tylko do 19". Ja bym nie kombinował.
-
Zestaw felgi + opony
No gdzie takie felgi 9 + 10 jak seria ma 10 + 11. Tył się schowa 2 cm.
-
Zestaw felgi + opony
Załóż 285/35 jak na tabliczce.
-
Pytania przed kupnem Z4
65k+ W DE 90k+
-
Zestaw felgi + opony
Tak, wejdą.
-
bmw e87 120d coupe WBAUR310X0VJ29953
Ponta odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażManual w dieslu :mad2: Wszystko w temacie. Handlarz z Radomia. Poza tym jak opłaty? Deska coś nieciekawie wygląda. Może tylko słońce działało i klej się posypał a może regenerowana.
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Masz wszystkie felgi jednej szerokości?, rozumiem kończymy z spamem Ja nie mam nawet X3. Ostanie pytanie jaka fabryka nadała szerokości do tego zestawu? To jest fabryka dla f11 dla 20" (styling 281): przód 8,5x20 ET 33 245/35R20 95Y tył 9x20 ET 44 275/30R20 97Y Homologację mają np. Dunlop SP Sport Maxx GT ROF oraz Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 ROF
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Według kalkulatora zmienia się o zero. Nie ma takiego. Micheliny 225 potrafią być jak Goodyeary 235.
-
BMW F30 2.0D 184KM VIN WBA3D31080FZ99074
Ponta odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBezwypadkowy to był w salonie. I ta skrzynia to żart.
-
Dobór odpowiedniego rozmiaru opon w xdrive
F10 już nie mają gwarancji producenta, więc może zakładać opony od roweru. A to, że mu napęd siądzie to jego sprawa. Przy xDrive się nie kombinuje z felgami i oponami. Trzeba zakładać to, co producent przewidział.
-
Pytania przed kupnem Z4
No nie jest zadbana. Cena -10k.
-
BMW M4 WBS3R91010K862940
Ponta odpowiedział(a) na netrix temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma żadnych incydentów w historii, które by zgłosił. Także może być wszystko okej. Weź draya z bimmercheck moze coś jeszcze wyłapie.