Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. To jest trim bagażnika wymienny/zamienny. najważniejsze, że bagażnik jest jeden. Więc wszystko plug&play.
  2. Jak bierzesz opony normalne bez rft, to dostajesz koło zapasowe. Drastycznie zabiera to miejsce w bagażniku. Jeździsz 99% z bezużytecznym bagażnikiem, bo raz na 2 lata złapiesz wkręta w oponie. Dziwne, że nie dają zestawu uszczelniającego tylko pełnowymiarowy zapas. W każdym razie zapas można wywalić z bagażnika i wstawić normalny trim, także nic nie jest na wieczność nie bój się, wanna bagażnika nie ma innego kształtu.
  3. N46. 5k zł w portfelu na wydatki przedstawione przez kolegę wyżej i tyle. Tu nie ma silnika, w którym się tylko olej wymienia. Auta mają 15 lat.
  4. Twój złom? :wink: Kielich do środka na 10 cm a strefy zgniotu na froncie już nie ma. Jedyny głupi komentarz to twój, o ratowaniu jakiegoś powypadkowego trupa. Otrzeźwiej. Co nie widać? Wszystko jak na dłoni. Wsadziłbyś żonę do takiego wozu? Nie masz pojęcia jak to się złoży następnym razem. Widziałem dziesiątki jak nie setki dobrze, słabo lub lepiej naprawianych aut. Ten na części się nadaje. A to, że tobie się wydaje, że nie to guzik a nie informacja. Chcesz to kupuj i upalaj po torze a nie publicznej drodze. Ja wiem, salvage u USA różną ma definicję i np. auto po gradobiciu - spoko naprawi się. Ale tu nie bez powodu jest szkoda całkowita. Całkę by dostało i w Polsce lekko. PS. Nie rozpatruj czy się opłaca czy nie. Jeszcze jest taki czynnik jak życie i zdrowie ludzkie - bezcenny. Co tam pod spodem ma być uszkodzone, co tam chcesz szukać? Co przyjmuje uderzenie, to wiesz?
  5. Na przodzie felga zbliży się 16,7 mm do wnętrza pojazdu i jednocześnie wyjdzie na zew. bardziej o 8,7 mm w stosunku do serii. I teraz dając dystans 5 mm - może wejdzie, ale jak nie to trzeba dać dystans 10 mm i wtedy po zew. stronie będzie tarło, bo felga wyjdzie blisko 20 mm na zew. Szukasz 4x jednakowych do 3er to szukaj 8J a nie 8,5J. Raz, że opony a dwa problem ze spasem na froncie. Tu jakaś Honda z takimi parametrami felg jakie chcesz:
  6. Podaj ET felgi. 225/35 R19 na 8,5 to naleśnik, no ale nic nie zrobisz.
  7. No ale bez wstawiania ćwiary się nie obejdzie. To jest złom a nie auto do naprawy. Na części to.
  8. Kup lepszy QD, np. P40 detailer, albo z Megsa. Szkoda skór szczotkować co 3 miesiące. Raz, że są czyste a dwa trochę struktura dostaje po dupie. Jak już bardzo chcesz czyścić, a masz skóry czyste to używaj pędzla. QD to taki speed wipe, nie nada głębi ani nic tego rodzaju. Odświeży wizualnie lakier po wosku.
  9. Nie opowiadaj bajek, bo ludzie to czytają i jeszcze ktoś cię posłucha. xDrive to bardzo wrażliwy napęd i przy ogumieniu mieszanym muszą być opony homologowane. Bez tego napęd siądzie. Nie za 5k km to za 10k km.
  10. https://g20.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1742610
  11. 2-3k na start to będzie mało.
  12. Szkody w historii. Przód krzywy a tył jeszcze bardziej.
  13. A dlaczego nie? zima czy lato, takie same szanse na uszkodzenie 19". No to pytasz mnie i sam sobie odpowiadasz, to jak to ma być? Nie znalazłeś, bo producent nawet nie przewidział 19" do g20 zimowych. Tylko największe jakie są dostępne to 4x 18", ale również 2+2 18" w wariancie mieszanym, gdy na tylnej osi są szersze felgi. Oczywiście możecie zakładać 20" zimówki do 3er, wasza kasa.
  14. Jak to nie ma? Chcesz gumę co klei to bierzesz micheliny PS4/PS4S lub bardzo klei - PSS, nawet jak na tor wrzucasz tę e87 raz na rok, to masz pilot sport cup 2, to mało która guma to pobije. Do miasta nie polecam PS4S i PSS, bo nie wykorzystasz potencjału tej gumy jeżdżąc 90% czasu 50 km/h. Jak masz 3.0 w tym e87 to możesz wrzucić 225/40 + 255/35 dla większej trakcji. Rozwiązanie 225/40 + 235/40 jest bez sensu.
  15. Opony masz mieć 215/40 + 245/35. Skąd wziąłeś takie rozmiary w ogóle?
  16. Tak. Ale zimówki 19" w g20? :shock:
  17. Pro kit. Przód -30 a tył -25 chyba tam obniża w e90.
  18. 85k zł za manual w aucie GT :mad2: To auto nie ma wyposażenia. PDC, rain sensor czy auto a/c to 15 lat temu było wyposażenie, ale nie w aucie z 2017 r.
  19. Ponta odpowiedział(a) na mariobravox temat w X6 (G06)
    Naprawdę kolejny temat diesel czy benzyna? W czym to pytanie jest inne od 1000 poprzednich takich samych?
  20. Ponta odpowiedział(a) na Mercek temat w F10, F11
    A gdzie to słyszałeś takie wieści wspaniałe? Systemy bezpieczeństwa, no no, mocne i poważne słowa :) Nie wierz we wszystko co piszą w Internecie, trzeba filtrować i sprawdzać informacje. Ale nie tworzymy kolejnego tematu rft vs normalne opony, jest ich już 700. Che rft niech zakłada rft.
  21. Czym „natłuszczałeś"?
  22. Nappa to tylko nazwa handlowa tej skóry, pochodzi od miasta Napa. Jest gładka i bez widocznej charakterystycznej struktury. Każdy producent ma zapewne innego dostawcę tejże, w zależności kto wygra przetarg, ba, nawet w gamie producenta skóra Nappa może pochodzić od dostawcy A, a modelu LCI od dostawcy B. Skóra Nappa jest stosowana do wnętrz Individual BMW. Również Merino leather. Nappa to skóra premium. Mi się zdecydowanie bardziej podoba od Vernasca. Nappa jest wyżej od Vernasca, a ta jest wyżej od Dakoty. Na kierownicy ///M masz najczęściej Nappę, to można dotykać i dotykać :)
  23. Ponta odpowiedział(a) na Mercek temat w F10, F11
    Jak najbardziej zdadzą egzamin, chyba, że tak jak kolega wyżej wspomniał mieszkasz w górach. Do zwykłej jazdy po mieście w 100% będziesz zadowolony.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.