Skocz do zawartości

E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Po tragicznej stracie ukochanej 330xd, próg garażu dzisiaj przejechała E90 330i. 😄

Powiem szczerze, że miałem lekkie obawy przed benzyną bo zawsze miałem diesla, ale po przejechaniu kilku kilometrów wszystkie obawy prysnęły.

Po przekroczeniu 4tys obrotów banan na twarzy pojawia się sam 😄

Samochód pod względem mechanicznym nie wymaga żadnych ingerencji poza serwisem olejowym, który będzie w przyszłym tygodniu.

Jeżeli chodzi o wygląd to będzie przeprowadzony detailing wewnątrz i na zewnątrz.

Nie mogę się doczekać kiedy będę mógł wziąć polerkę do rąk i zacząć pracę przy lakierze.

Myślę że będzie to godna następczyni 330xd.

Na razie tylko jedno kiepskie zdjęcie. Jak samochód przejdzie spa to będzie profesjonalna sesja.

http://i.imgur.com/rvvPE9L.jpg

Edytowane przez Michał 330xd

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
  • Odpowiedzi 809
  • Wyświetleń 167,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Michał 330xd
    Michał 330xd

    Cześć. Po długiej przerwie wrzucam kilka zdjęć mojej starej, już 19 letniej E90. Zdjęcia robione na zakończenie lata. Auto ma się dobrze i obecnie zimuje w ciepłym garażu. Jeździ tylko jak jest s

  • Pasowalyby bardzo individual anthracite maple ale to ciezki temat Swietno wozidelko

  • Michał 330xd
    Michał 330xd

    Cześć. Pora zimowa to czas kiedy E90 stoi w ciepłym garażu i ogląda śnieg zza okna. Jest to dobry moment żeby coś pogrzebać przy staruszce 😉 Od dłuższego czasu było lekkie zapocenie olejem spod m

Opublikowane grafiki

Opublikowano

Szybko kupiłeś nowe autko :)

Ale dobrze, zapomnisz o stracie:wink:

Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze

Mam w końcu czarny lakier. Przy tym kolorze będzie co robić :D

Miałem przełożyć wydech z 330d bo ten mi trochę nie leży, ale dźwięk jest genialny dlatego zostaje taki jaki jest. Wypoleruję tylko końcówki.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze
Szybko kupiłeś nowe autko :)

Ale dobrze, zapomnisz o stracie:wink:

 

Trafiło się pewne auto dlatego je kupiłem.

Chciałem copue, ale to co zobaczyłem na żywo to przechodzi ludzkie pojęcie.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
tam z tyłu nad szybą jest lotka? mam mieszane uczucia co do lotek w sedanach.poza tym szczegółem to tył prawie jak w M3 :) napisz co tam jeszcze masz w tym aucie. niech Ci służy! szerokości!
Opublikowano
Gratki zakupu, korekta na czarnym... mmmm, będzie czym się chwalić!
Opublikowano
Gratuluję nowego nabytku :cool2:
http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/BMW_podpis_numer%20_small.jpg
Opublikowano

Ajjj myślałem, że kupisz coś innego (żeby nie powiedzieć fajniejszego) :wink:.

I jak jeździ 330i? Lepiej niż 330xd? Wydech zostawiasz 2x dwururka czy zmienisz tak jak było w oryginale?

Poza tym chwal się jak wygląda w środku, jak jeździ no i ogólnie czy fajna czy bardzo fajna? :cool2:

Aha no i pierwsze pytanie jakie mi się nasunęło to kupiłeś go z takimi felgami czy podmieniłeś z 330xd?

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze

330i jeździ bardzo dobrze. Jak na razie moc jest wystarczająca.

Wydech zostawię bo pięknie brzmi. Myślałem, żeby przełożyć MG ten co mam ale nie wiem czy od diesla będzie pasował.

Kupiłem ją na felgach 193.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Opublikowano
Super fura :cool2: Jak będziesz miał czas to zarzuć jeszcze jakieś zdjęcia środka.
Opublikowano

Gratulacje zakupu :)

 

Auto znajome, chyba kiedys na spoty przyjezdzalo, bo cos kojarze te koncówki wydechu ;)

 

Super, że w benzynie no i czarny kolor - w końcu detailing bedzie przyjmnością :P

Potrzebujesz porad car detailingu,kosmetyków - pisz na PW :)
Opublikowano

Gratulacje ;) w Twoich rękach będzie kocur :twisted:

Duża różnica w porównaniu z 330xd ? Nigdy nie miałem okazji jeździć 330i.

Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze
Gratulacje zakupu :)

 

Auto znajome, chyba kiedys na spoty przyjezdzalo, bo cos kojarze te koncówki wydechu ;)

 

Super, że w benzynie no i czarny kolor - w końcu detailing bedzie przyjmnością :P

 

Poprzedni właściciel fanatyk marki to pewnie na spoty jeździł.

Jak tylko załatwię papierkowe sprawy z rejestracją to muszę w końcu odwiedzić Twój sklep, bo dawno nic nie kupowałem i pojawiły się braki w kosmetykach.

 

Gratulacje ;) w Twoich rękach będzie kocur :twisted:

Duża różnica w porównaniu z 330xd ? Nigdy nie miałem okazji jeździć 330i.

 

330xd z dołu lepiej się zbierał, ale nie jest jakaś straszna różnica. Na mokrym w zakrętach trzymał się lepiej.

W 330i po przekroczeniu 4 tys obrotów banan na twarzy pojawia się sam i na mokrym w zakrętach da się wpaść w przyjemną nadsterowność :D

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Opublikowano
Gratuluję zakupu, cięzko mi było się z nią rozstac, ale myślę że jest w dobrych rękach, pozdrawiam i życzę jutro powodzenia przy rejestracji, ps remus brzmi naprawdę dobrze zwłaszcza w tunelach i na podziemnych parkingach, ale zgodzę się że mógłby wyglądac lepiej;)
Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze
Gratuluję zakupu, cięzko mi było się z nią rozstac, ale myślę że jest w dobrych rękach, pozdrawiam i życzę jutro powodzenia przy rejestracji, ps remus brzmi naprawdę dobrze zwłaszcza w tunelach i na podziemnych parkingach, ale zgodzę się że mógłby wyglądac lepiej;)

 

Dopóki się nie przejechałem to chciałem ten wydech zmienić, ale zostaje.

Jutro rano jak zadzwonią z Wydziału Komunikacji i powiedzą co im jeszcze nie pasuje :mad2:

to się odezwę.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Opublikowano
Ok spoko jakoś trzeba z tego wybrnąc, aaa protokół zdawczo odbiorczy znalazłem jakby pytali:)
Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze

To jutro go odbiorę bo i tak muszę do Ciebie podjechać po podpis.

O 9 rano powinienem już wszystko wiedzieć.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Opublikowano

Gratuluje stary :cool2:

Zatem kiedy wpadasz na spota? :D

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze
Jak ręka się zrośnie to chętnie wpadnę
http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Opublikowano
  • Członkowie klubu
Niezle, gratulacje! Dajcie vin to zobaczymy co w srodku ;)
Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze

Rozkodowany VIN

 

Kolor BLACK SAPPHIRE METALLIC

Tapicerka LEDER DAKOTA/TERRA

Wielofunkcyjna kierownica

Felgi 18 cali STAR SPOKE 193

Instalacja alarmowa

Brak napisu modelu

Funkcja dostępu komfortowego

M Pakiet sportowy

Szyba frontowa klimatyzacji komfort

Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

Roleta przeciwsłoneczna tylna elektryczna

Rolety szyb bocznych

Dywaniki podłogowe Velours

Lusterka zewnętrzne elektrycznie składane

Lusterko wewnętrzne ściemniane automatycznie

Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

System załadunku

Fotele sportowe

Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

Podgrzwanie fotela kierowcy i pasażera

Listwy wewnętrzne aluminium

Podłokietnik przedni, przesuwany

Spryskiwacze reflektorów

Czujniki cofania przód i tył

Czujnik deszczu

Czujnik zmierzchu

Światło ksenonowe

Adaptacyjne doświetlanie zakrętów

Klimatyzacja automatyczna

Tempomat z funkcją hamowania

Pakiet oświetlenia

Funkcja TV

System nawigacji Professional

Wejście głosowe

Instalacja telefonu komórkowego Business

Zmieniarka CD na 6 płyt CD

System głośników HiFi

Podwozie sportowe

Kierownica skórzana

Pakiet areodynamiczny M

Wysoki połysk Shadow-Line

Indywidualne oszklenie przeciwsłoneczne

Podsufitka antracyt

Pakiet innowacyjny

Pakiet Comfort

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.