Skocz do zawartości

jedynakk

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedynakk

  1. jedynakk odpowiedział(a) na wlodar65 temat w E36
    na śrube od dekielka filtru oleju dołuż jedną miedzianą uszczelkei dokręć z wyczuciem
  2. jedynakk odpowiedział(a) na ddw007 temat w E36
    kruciec ten co jest przykręcony od strony kierowcy ja odkręciłem i przeszlifowałem go na szlifiierce taśmowej pokryłem miejsce styku hermetikiem i dokręciłem już rok i jest ok
  3. ja przedmuchałem sprężonym powietrzem i warto choćby dwa razy do roku spryskać uszczelke wd40
  4. książka podaje że spalanie oleju 1l na 1000km jest jeszcze w normie ale ja bym nie czekałupił bym drugą głowice i bym ją przygotował do wymiany pozdro...
  5. podnieś tylnią kanape i dostań sie do pompy paliwa może uszczelka już jest do wymiany pod pierścieniem plastikowym
  6. sprawdz pompe ja bym ja obstawiam
  7. u mnie tak sie działo przepływka i sonde wymieniłem teraz przyspiesza i malo poli 7.8l lpg na 100km
  8. ja wiem czy przepłaciłem juz 9 miesiecy i blisko 150 tys przejechane i nie ma z tarczami problemu textar tarcze sa do dup stal metal jest kiepsko chartowene mam takie moge hje odsprzedac ale sa do toczenia pozdrawiam tomasz
  9. jedynakk odpowiedział(a) na hubertxd7 temat w E36
    na pompie jednej z wczesniejszych ktore mialem zalozone byla informacja ze max osiagnac moze 10 atmosfer
  10. zanim rozwalisz uszczelke sprawdz ja tak jak i ja te same obiawy mialem i ja wisko zespawałem na sztywno teraz jest wichura co wazniejsze temperatura jest juz ok ale zamowilem nowa wiskoze febi 155zł + przesyłka licze ze bedzie ok ------na chgłodnym silniku wykręć swiece i po jedz do mechanika i zrób tak niech w każdk można sprawdzić uszczelke i zaworyy otwór wkręci koncówke i podepnie manometr i nabij 8-9 atmosfer i a zalej chłodnice równo wodą lub płynem na biegu 3 pchnij lekko samochód do tyłu i tak z każdym sylindrem ta brak bombli w chłodnicy oznacza ze uszczelka jest ok ja też się bałem o nią bo 3 tyg jeżdziłem total bez chłodzenia ale m43 jest nie do zdarcia jesli nie masz dobrego mechanika przyjedz do mnie mój wezmie około 50 złociszy za takie sprawdzenie uszczelki c hyba to nie wiele za swiety spokój pozdrowiam tomasz J.
  11. moduł konfortu u mnie jest za schowkiem po stronie pasażera
  12. wolne obroty reguluje przepływomież i sonda tam bym szukał
  13. jedynakk odpowiedział(a) na Santiagoo temat w E36
    kup sobie prostownik i naładuj akumulator
  14. zrób alternator regulator napięcia myśle że padł
  15. jedynakk opublikował(a) temat w E36
    jak w temacie moge pomuc kolegom z instalacją kme diego G3 pozdrawiam tomasz :P J
  16. jedynakk odpowiedział(a) na wieprz1341 temat w E36
    daj mechanikowi powinien mieć prase nażędzia pujdzie mu szybciej jak tobie kolego
  17. ja obstawiam cewke zapłonowąu mnie była błachostka rdza pod śrubami mocującymi cewke koło kielicha czyszczenie i lata to jest prąd stały i potrzebuje 100% kontaktu
  18. załuż sobie m43 jest nie do zajebania tewn motor mam taki KM
  19. sprawdz cewki
  20. jedynakk odpowiedział(a) na hubertxd7 temat w E36
    poppa stawia dosyć duży opór jeśli pasek się zaoleił może piszczeću myj go w bezynie i ludwikiem myśle że będzie ok załóż podkładke miedziamą przepal ją bedzie mieksza :cool2:
  21. kolega miał tak w 530 poszły tuleje metalowo gumowe w zawieszeniu tył nawet przy bujaniu buda hbyło słyszać skżypienie
  22. jedynakk opublikował(a) temat w E36
    wiem że to nie tu pisze sie to al e może koledzy mi wybaczą i nikt nie zbeszta mnie nie mniej jednak szcxzerze przepraszam ale może któryś z kolegów wyciągał wykładzine z buni e36 sedan potrzebuje kawałek od kanapy tył do fotelii i zechce mi pomuc na allegro są ale całej wymieniac nie chce tylko ta cześc wypalona daj cie znac na skeypie np ; jedynakkmoże bede mugł ja w czymś pomuc interesuje mnie strona lewa
  23. obstawiam pompe lub wtryski
  24. jedynakk odpowiedział(a) na pawel.drummer temat w E36
    ja bym zaczol od wyplukania srodka silnika dobrym srodkiem
  25. grzeje moze zapowietrzony uklad chlodzenia odkrec korek calkiem i pojezdzij zobaczysz wtedy niestety czasem tak sie dzieje 10 l wody w bance do bagaznika i wio

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.