Skocz do zawartości

jedynakk

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedynakk

  1. jedynakk odpowiedział(a) na kubakca320 temat w E36
    ja bym zacza od pruby cisnieniowej garow
  2. ja zawsze robilem to tak loze tam gdzie ma byc lozysko czyste na blysk dwie duze podkladki sruba nakretka j skrecalem lozysko na ful zeby sie nie rozpadlo przy wbijaniu w loze po skreceniu lozyska mlotek i wbijalem go starym lozyskiem dpierem dobijalem do oporu przed wlozeniem ppiasty wluz os bo moze tylnie loze ci sie rozleciec super by bylo jak bys papierem sciernym wyczyscil piaste czesc ta jej ktora wchodzi w lozysko ale tez na blysk i polej to ludwikiem a wiedz ze kulki w lozysku sa w plastikowym wianku wszystkie montaze moje bez zkrecenia szalek konczyly sie zozpadnienciem gozniszczeniem lozyska nie zapomnij o pierscieniu segera zewnetrznym nakretka dokrecaj na ful niezniszcz tyulko gwintu na osi jak by co pisz postaram sie pomuc jak tylko bede mugl pozdrawiam tomasz
  3. Z TEGO CO PISZESZ NIE SPRAWDZILES REGULATORA CISNIENIA PALIWA
  4. jedynakk odpowiedział(a) na Frontside temat w E36
    znajdz przyczyne lub czesc na silniku z kad obrotomierz bieze impulsy obrorów i przywruc prawidlowa prace obrotomierza prawdopodobnie to pomorze na wysokie spalanie duzo przydatnych informascji znajduje sie w ksiazce SAM NAPRAWIAM SWOJE BMW
  5. witam cie kolego a probowales podgrzac piaste palnikiem srodek tam gdzie widac os ja bym rozgrzal na max i schlodzil ale to grozic moze popekaniem piasty prawdopodobnie zapiekla sie na rdzy ztad problem z wyjeciem jej lub inaczej przyrznij jej mlotem jak bys ja wbijal tylko ostro powinno ja to zruszycjuz opisywalem jak zmienic lozysko szybko jak ja to robilem pare razy zawsze mialem sukces
  6. jedynakk odpowiedział(a) na MikiŁdz temat w E36
    u mnie pali 7.4l pb 98 a lpg 8l ale vsonda nowka i przeplywkev sam regulowaLEM na dziendzi siejszy z dzie z mojego liczeni wyszlo mi 7.2lpg
  7. jedynakk odpowiedział(a) na dawid316 temat w E36
    ja bym wymienił czujnik spalania stukowwgo lub instalacjalpg zle wyregulowana
  8. jedynakk odpowiedział(a) na s0ulmate temat w E36
    na allegro kupilem chlodnice o polepszonym wspolczynniku chlodzenia jest super nade in norwegia
  9. jedynakk odpowiedział(a) na BMW 1984 temat w E36
    viskoze zepnij na ostro bedzie huragan
  10. skad to mialem wiedziec pisze cco wiem i przyczym grzebalem w wy koledzy jak sie prosi o pomoc i ktos ci chce pomuc to rob co ktos ci pisze a nie czekaj az sie zrobi
  11. ok opisze co i jaj z przepływka usun sylikonk klesj tak ustawpo pierwsze np srubokretem otetnji klej sylikon i otwuż ja wyciąg i umyj bezyna wysusz i zaluz odpal samochud i poruszaj palcem gora dul sprawdz czy zmienia sie predkosc obrotowa motoru palec acował w przepływce ustaw jak najnizej odkrecajac na nim srubke na krzyzaka tylko zeby równo pracował a zaznacz na pierscieniu zebatym w nimjest sprezyna znak zebys wiedzial jak go ustawic jak by sie stalo to co i mi toznaczy sprerzyna sie rozwinela popusc ja o 3 zabki odwrotnie do ruchu wskazowek i sie przejedz sprawdz jak dziala smarem miedzianym delikatnie posmaruj opornik pod palcem
  12. jezeli chcesz to ci powiem jak rozebrac przepływke
  13. jedynakk odpowiedział(a) na damiss temat w E36
    w sekewncji bardzo wazna zecza jest kalibracja listwy gazowej na przyzadzie
  14. jesli viskoze masz ok i załozysz nowa chlodnice przy zeczywiscie dobrej pompie bedzie ok tylko odpowietrzenie wazne
  15. jedynakk odpowiedział(a) na Outside temat w E36
    ja bym obstawiał zasys lewego powietrza wiecej powietrza to i wiecej paliwa to chyba oczywiste
  16. jedynakk odpowiedział(a) na damiss temat w E36
    jsli obiaw wystepoje tylko po dluzszym postoju to polecil bym wyjecie pompy ppaliwa i sciagnac klips pod nim jst sprerzynka na koncu gumowy grzybek rozciag sprezynke troszke i zluz wszystko do kupy to zaworek powrotny lub przelwowy i sprawdz cisnienie ok nie mnijsze jak 3 bary u mnie jest 8 barow
  17. nafta lub i palnik sila oraz wyczucie zeby szpilki nie urwac
  18. jedynakk odpowiedział(a) na maciek86 temat w E36
    sprawdzawdzalem w real oem na moje oko powinno podejsc wyglada tak samo
  19. wymien sprzeglo allegro 360zlociszy i po problemie bedzie
  20. jedynakk odpowiedział(a) na dawid316 temat w E36
    MOZESZ TO \robic sam wyczyscic styk przekaznika to proste rozbierasz i czyscisz
  21. podłącz zasilanie bezposrednio do pompy i wtedy zprobuj palic
  22. nie jestem mechanikiem tylko urzytkownikiem bawary i moja wjedza tylko z wlasnych napraw wlasnych 4 kolek
  23. jedynakk odpowiedział(a) na Guinamo temat w E36
    podejzewam ze tak szrot
  24. to dolewaj olejupodobno ten do pil stilowskich jest ok czerwony np okolko 5ml na 10l ropy
  25. u mnie z bloku wydarło w chuk kamienia musze na czasie zmienić ciecz uwarzam ze kazdy sposob jest dobry jesli przynosi oczekiwany skutek co nie

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.