Treść opublikowana przez jedynakk
-
320i pada silnik?
ja bym zacza od pruby cisnieniowej garow
-
E36 problem z wyjęciem piasty tył
ja zawsze robilem to tak loze tam gdzie ma byc lozysko czyste na blysk dwie duze podkladki sruba nakretka j skrecalem lozysko na ful zeby sie nie rozpadlo przy wbijaniu w loze po skreceniu lozyska mlotek i wbijalem go starym lozyskiem dpierem dobijalem do oporu przed wlozeniem ppiasty wluz os bo moze tylnie loze ci sie rozleciec super by bylo jak bys papierem sciernym wyczyscil piaste czesc ta jej ktora wchodzi w lozysko ale tez na blysk i polej to ludwikiem a wiedz ze kulki w lozysku sa w plastikowym wianku wszystkie montaze moje bez zkrecenia szalek konczyly sie zozpadnienciem gozniszczeniem lozyska nie zapomnij o pierscieniu segera zewnetrznym nakretka dokrecaj na ful niezniszcz tyulko gwintu na osi jak by co pisz postaram sie pomuc jak tylko bede mugl pozdrawiam tomasz
-
E36 nie odpala a praktycznie wszystko zostało sprawdzone....
Z TEGO CO PISZESZ NIE SPRAWDZILES REGULATORA CISNIENIA PALIWA
-
DUŻE SPALANIE m42b18
znajdz przyczyne lub czesc na silniku z kad obrotomierz bieze impulsy obrorów i przywruc prawidlowa prace obrotomierza prawdopodobnie to pomorze na wysokie spalanie duzo przydatnych informascji znajduje sie w ksiazce SAM NAPRAWIAM SWOJE BMW
-
E36 problem z wyjęciem piasty tył
witam cie kolego a probowales podgrzac piaste palnikiem srodek tam gdzie widac os ja bym rozgrzal na max i schlodzil ale to grozic moze popekaniem piasty prawdopodobnie zapiekla sie na rdzy ztad problem z wyjeciem jej lub inaczej przyrznij jej mlotem jak bys ja wbijal tylko ostro powinno ja to zruszycjuz opisywalem jak zmienic lozysko szybko jak ja to robilem pare razy zawsze mialem sukces
-
[316i M43] Wzrost spalania
u mnie pali 7.4l pb 98 a lpg 8l ale vsonda nowka i przeplywkev sam regulowaLEM na dziendzi siejszy z dzie z mojego liczeni wyszlo mi 7.2lpg
-
e36 m43 samozaplon
ja bym wymienił czujnik spalania stukowwgo lub instalacjalpg zle wyregulowana
-
Jaka Chłodnia do E36 318i M43
na allegro kupilem chlodnice o polepszonym wspolczynniku chlodzenia jest super nade in norwegia
-
e 36 318 chłodzenie silnika
viskoze zepnij na ostro bedzie huragan
-
[E36] M50B25 diagnoza przepływomierza.
skad to mialem wiedziec pisze cco wiem i przyczym grzebalem w wy koledzy jak sie prosi o pomoc i ktos ci chce pomuc to rob co ktos ci pisze a nie czekaj az sie zrobi
-
[E36] M50B25 diagnoza przepływomierza.
ok opisze co i jaj z przepływka usun sylikonk klesj tak ustawpo pierwsze np srubokretem otetnji klej sylikon i otwuż ja wyciąg i umyj bezyna wysusz i zaluz odpal samochud i poruszaj palcem gora dul sprawdz czy zmienia sie predkosc obrotowa motoru palec acował w przepływce ustaw jak najnizej odkrecajac na nim srubke na krzyzaka tylko zeby równo pracował a zaznacz na pierscieniu zebatym w nimjest sprezyna znak zebys wiedzial jak go ustawic jak by sie stalo to co i mi toznaczy sprerzyna sie rozwinela popusc ja o 3 zabki odwrotnie do ruchu wskazowek i sie przejedz sprawdz jak dziala smarem miedzianym delikatnie posmaruj opornik pod palcem
-
[E36] M50B25 diagnoza przepływomierza.
jezeli chcesz to ci powiem jak rozebrac przepływke
- 316 - gaz
-
316i M40 gotuje się podczas jazdy po mieście i na postoju
jesli viskoze masz ok i załozysz nowa chlodnice przy zeczywiscie dobrej pompie bedzie ok tylko odpowietrzenie wazne
-
320i dlaczego tyle pali?
ja bym obstawiał zasys lewego powietrza wiecej powietrza to i wiecej paliwa to chyba oczywiste
-
316 - gaz
jsli obiaw wystepoje tylko po dluzszym postoju to polecil bym wyjecie pompy ppaliwa i sciagnac klips pod nim jst sprerzynka na koncu gumowy grzybek rozciag sprezynke troszke i zluz wszystko do kupy to zaworek powrotny lub przelwowy i sprawdz cisnienie ok nie mnijsze jak 3 bary u mnie jest 8 barow
-
320i wymiana uszczelki pod kolektorem wydechowym
nafta lub i palnik sila oraz wyczucie zeby szpilki nie urwac
-
wydech z e46 do e36 318i m43
sprawdzawdzalem w real oem na moje oko powinno podejsc wyglada tak samo
-
Problemy ze sprzęgłem e36 m43
wymien sprzeglo allegro 360zlociszy i po problemie bedzie
-
modul wycieraczek poszukuje
MOZESZ TO \robic sam wyczyscic styk przekaznika to proste rozbierasz i czyscisz
-
Nagle przezstała odpalać BMW 320i
podłącz zasilanie bezposrednio do pompy i wtedy zprobuj palic
-
Co to jest? BMW e36 1.6 m43
nie jestem mechanikiem tylko urzytkownikiem bawary i moja wjedza tylko z wlasnych napraw wlasnych 4 kolek
-
Lampa stop do spoilera
podejzewam ze tak szrot
-
e36 318TDS Pytanie odnośnie pompy
to dolewaj olejupodobno ten do pil stilowskich jest ok czerwony np okolko 5ml na 10l ropy
-
320i złe chłodzenie silnika
u mnie z bloku wydarło w chuk kamienia musze na czasie zmienić ciecz uwarzam ze kazdy sposob jest dobry jesli przynosi oczekiwany skutek co nie