No tak, ale nie ja to wyrwałem bo jak kupowałem samochód to tego przełącznika już nie było. Dzięki wielkie za podpowiedź. Wracając do tematu niedziałającego centrala. Co może być nie tak? Mam pilot i on tez nie działa, tzn wygląda na to ze wysyła sygnał ale samochód nie reaguje w żaden sposób na niego. Po przekręceniu kluczyka zamykają się albo tylko drzwi pasażera albo kierowcy (zależy gdzie włożę i przekręcę kluczyk :P)