Skocz do zawartości

jedynakk

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedynakk

  1. wymien sonde na nowa spalanie zmaleje instalacja jak chochi ok to ja zostaw w spokoju
  2. jedynakk odpowiedział(a) na mlody23x temat w E36
    ja obstawiam bezpiecznik lub dwa wyjmij je i wymien to sa grosze sprawdz tzw wsówki czy maja kontakt w swiatłach
  3. po mojemu pompa zupełnie padła komutator pada w starych pompach a brak iskry przyczyna moze byc przepalony bezpiecznik lub padniety przekaznik posprawdzaj to podmień na dobre powinno byc wszystko ok
  4. jedynakk odpowiedział(a) na mshk temat w E36
    wyczyść krokowca ja węże do niego uszczelniłem węże hermetikiem który pod wpływemtemperatury upłynnił sie i zakleiłkrokowca chodził motor 1500 do 900 obr wyczysciłem i nasmarowałem go jest 950 ksteraz jesteąż książkowe a sprawdz węża odmy u mnie byłpo pękany i ssał lewe powietrze :cool2:
  5. 7przyczyn moze byc wiele krzywe felgi zle wywazone kola kzywe tarcze--
  6. JESLI POMPKA JEST STARA MOZLIWE ZE KOMUTATOR PADA MIALEM TAKI PROGLEM KTORWGOS PIEKNEGO DNIA TYLE JUZ NIE ODPALIL
  7. PASEK WIELOKLINOWY PISZCZY NA KOLE PASOWYM ALTERNATORA MYSLE TAK1 PSIK WD40 W MIEJSCE STYKU PASKAZ KOLEM ALTERNATORAPOWINNO NA CHWILE POMUC ALE NA KRUTKO
  8. I BDB ZE WIWALILES TO ZLOMSTWO A MATOLOW NIE SLUCHAJ :nienie: AKUMULATOR I ROUSZNIK ZOSTAW W SPOKOJU
  9. przewud masowy urwany buda wuzek zawieszeni PRAWA STRONA WYMIANA 15MIN I PO SPRAWIE
  10. jedynakk odpowiedział(a) na maciejxxx temat w E36
    jeśli wiskoza pada to możesz ja jeszcze poratować choć chwile3cmweza fi 2.5cm nasówasz na nakrętke3.-4 cm weża odpalasz motor przysówasz wiskoze do pompy samo sie zakrecija tak mam i jest ok
  11. tak jest zasada nie słuchaj sie matołow co nie wiedzCO Z CZYM TO ZJESC :nienie: no wjec tak podlacz laptopa z programem do tego lpg i podnies nachylenie przy tych obrotach wystarczy max 4-5 w góre LUB PRZEPROWADŹ AUTOKALIBRACJE wiecej paliwa dostanie sie bedzie zrywniejszy
  12. jedynakk odpowiedział(a) na kasperaz temat w E36
    odkrec kolektor wydechowy i ustaw tak zawory zeby byly zamkniete i zalej je od strony wydechu nafta o obserwuj jak szybko znika plyn tam gdzie znikl by szybko to ten zawóe jest nieszczelny
  13. jedynakk odpowiedział(a) na Xelero temat w E36
    zmien gazownika mapsenor bada cisnienie w kolektoze i w reduktorze nie zastepuje napewno przepływomieża to napewno
  14. jedynakk odpowiedział(a) na loczek0 temat w E36
    znajdziesztu na forum rozpiske bezpieczników czasem 1 odpowiada za kilka żeczy ja też obstawiam raczej bezpiecznik z góry wygladaja na ok tżeba je wycią gnąć wtedy widać super tam bedzie 30 amperowy
  15. jedynakk odpowiedział(a) na 22bobas temat w E36
    dyfer ci pada
  16. wymien czujnik temperatury pewnie padl
  17. jedynakk opublikował(a) temat w E36
    serdecznie dziekuje tym i tylko tym ktozy podjeli próbe poimocy m iw rozwiazaniu problemu z swiatlel tzw dlugich i mnie nie opiepszali za zly temat lub ze nie szukam w szukam wiec serdeczne dzieki' a wszyscy ci co nie pomogli niech sie bujaja problem juz sam rozwiazalem
  18. jedynakk odpowiedział(a) na kasperaz temat w E36
    powiem CI tak kolego nikogo na forum sie nie słuchaj sa tu matoły któży nioe maja pojecia o mechanice wiekszosc z nich pyta jak tu na forumwlwc paliwo do zbiornika to jest dla mnie szok ja bym na twoim miejsacu majac taki problem z zaworami kupil bym głowice od m43 iu ja zrobił na 110% na nawet lepiej i puzniej wymienił wiem koszt nikt tego nie lubi ale nieraz jest to najlepsze wyjscje i naj szybsze
  19. jedynakk odpowiedział(a) na NeRio1987 temat w E36
    zmień szybko mechanika skroji cie ostro luz na tłokach musi byc inaczej tłok by sie zatarł pod wpłm ciepła i tarcia tłok bez pierscieni włozeniu w cylinder powinien powoli opasc na sam duł
  20. sworzen wyjeba...ny a gume tak sie własnie montuje
  21. UGIETY WACHACZ LUB ZŁE NACHYLENIE KOŁA SPRAWDZ
  22. jedynakk odpowiedział(a) na bartfall91 temat w E36
    ODKREC ZUPELNIE KOREK Z ZBIORNIKA I TAK POJEZDZIJ POWINNO POMUC A PRZY OKAZJIN WYCZYSC UKŁAD CHŁODZENIA I SPRAWDZ WISKOZE
  23. mam diego g3 i p1` 7.3 p2 8 ty masz zle wyregulowane obroty wolne do regulacji my=usi byc motor nagrzany na MAX DOZWOLONY NACHYLENIE 12,13 PRZESUNIECIE-8 PALI 1`.8 7.8 L NA 100 I OBROTY WOLNE SIE NIE WACHAJA Z TYM ZE NOWA PRZEPŁYWKA I LAMBDA 1 V PRZEŁACZANIE 20 STOPNI PRZY 800 OBROTACH WTRYSKI VALTEK 1OM REDUKTOR GOLD DO 200KM PYTANIA 793382344
  24. jedynakk odpowiedział(a) na Adam12345 temat w E36
    z mojego doswiadczenia wiem pada potencjometr iedna przepływke rozebrałem
  25. widze pan bizon8000 już beszta nie zna się ten gość na niczym huk nie mechanik tylko poucza a wystarczy ło by napisać po przejechaniu i zagrzaniu cieczy odkręć korek lub plastikową śrube obok odpowietrz układ i tyle jezu jak mnie powiem wprost wkurwiaja tacy ludzie na drodze tesz pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.