Treść opublikowana przez jedynakk
-
WYRYWA KIEROWNICE PRZY 65kmh!!!
ja obstawiam krzywe tarcze hamulcowe wymiana na nowe lub toczenie ich
-
e36 320 i z 1991r problem z ogrzewaniem
zanim cokolwiek kupisz wyciag i rozbiez
-
328 pasowanie klocków hamulcowych
tak beda pasowac powinny u mnie pasowaly po zamianie hamulcow
-
E36 1.8ti Compact dziwnie sie rozpędza
turbo siadło za duzu luz osiowy
-
e36 316 wymiana oringa klekotanie
WYCZYSC FILTR umyj go i załuz z powrotem powinien chodzic
- SAM TO ZROBIŁEM
-
[E36] 2.0 dziwne stuki
podnies tyl lub na kanał wjedz i szarpiac sprawdz czyte elementy co polosie sa przykrecone do nich nie wysówaja sie z dyfera u mnie to bylo przyczyna stóków jak by ktos walil plotkiem w wygluszone kowadlo
-
318i m43 jaka pompa wspomagania układu kierowniczego
kazda z tych co znalazłes bedzie jak na moje oko sa one do motoru m43najlepiej swoja wymontuj i wtedy porównasz na goraco
-
BMW E36 +LPG 1.6 czy 1.8 silnik?
mam 1,8i z gazem i nie nazekam
-
Pompa wspomagania do m41
wydaje mi sie ze od m43 podejdzie
-
przestaje pracowac na wszystkie cylindry
podmień przepływke pozycz na chwile
-
wysoka temp e36
książkowa sprawa masz kolego powietrze w bloku ja je usówałem tak korek od wyrównawczego odkreciłem i schowałem na trzy dni jedno wozołem 10 l wody w bagażniku na dolewke pojezdzij spróbój bedzie ok :nienie:
-
SAM TO ZROBIŁEM
SAM USTAWIŁEM W PROSTY SPOSÓB PRZEPŁYWOMIERZ TO TAKIE PROSTE NIC NIE MIEZYLEM ZADNYCH VOLTÓW I OMÓW BIEG JAŁOWY SUPER I OK SIE ZBIERA DZIS BYŁA PRÓBA O DZIWO JEZDZI SUPER POWIEM BRZYDKO NIE PRZYZWOICIE [BAD] JWSTEM POLAKIEM IESLI COS LUB KTOS MOWI NIE DA SIE JA MOWIE POZYJEMY ZOBACZYMY POZDRAWIAM KOLEGÓW NA FORUM
-
S915A Brak konserwacji pokrycia zewn. - co to takiego?
bez konserwacji solidnej jedna zima i jest koloru czerwonego warto o nia dbac
-
318i Źle wykonane kasowanie inspekcji
mi rowniez wydaje sie ze ecu padlo
-
[318i M40B18] Zardzewiałe podwozie
za ile to e36 pujdzie mam sasiada blachaza tak dokladnego blachrza jeszcze nie widziałem dwa progi maske i inne poprawki wzia 2200 + konserwacja 350zl teraz jak now wyglada zero rdzy jeszcze jedna konserwacja przed zima mnie czeka
-
316i nie ciągnie na wysokich
po mojemu problem tkwi w przepływomierzu zle dawki powietrza odmierza u mnie jechal ok max 140km/h i zaczynal szarpac zalewal sie pompa ma dawac 3 bary mniej jest zle wiecej moze byc bo jest regulator cisnienia paliwa
-
Wymiana tylnej półośki
sama polos olej sie nie wyleje wrazie czego dolejesz
-
wtryskiwacze paliwa w e36 1,8i
do szyny paliwowej podajesz cisnienie 3 atmosfery i przez wtryski moze jedynie jedna kropla paliwa spasc w ciagu 30 minut wtedy wtryski sa jeszcze ok
-
[E36] nie idzie , co chwile traci wiecej mocy
napisz co masz za motor jaką przepływke
-
E36 316i 94' Mapsenor
u mnie map sensor nie zastepuje przepływki mam instalacje 4 generacji kme diego 3 tak racja sorki gazownik którego znam, smiał sie z tego stwiewrdzenia że map sensor jest jak przepływka lub ja zastepuje
-
[E36] nie idzie , co chwile traci wiecej mocy
jesli chcesz podam ci nr telefonu do gazownika- mechanika ja jestem zadowolony bardzo tylko ma zakład w podkarpaciu niedaleko rzeszowa
-
e36 2.5 nie ma iskry pompa paliwa nie dziala
to zmien czyjnik polozenia walka rozrzadu i bedzie chodzil
-
316i nie ciągnie na wysokich
niestety stare samochody juz takie sa potrzebuja duzo pracy i jak u ciebie nowego akumulatora
-
piszczy eprzeglo
to czeka cie wymiana łożyska