Skocz do zawartości

jedynakk

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedynakk

  1. ja obstawiam krzywe tarcze hamulcowe wymiana na nowe lub toczenie ich
  2. zanim cokolwiek kupisz wyciag i rozbiez
  3. tak beda pasowac powinny u mnie pasowaly po zamianie hamulcow
  4. turbo siadło za duzu luz osiowy
  5. WYCZYSC FILTR umyj go i załuz z powrotem powinien chodzic
  6. jedynakk odpowiedział(a) na jedynakk temat w E36
    dziekuje
  7. jedynakk odpowiedział(a) na 22bobas temat w E36
    podnies tyl lub na kanał wjedz i szarpiac sprawdz czyte elementy co polosie sa przykrecone do nich nie wysówaja sie z dyfera u mnie to bylo przyczyna stóków jak by ktos walil plotkiem w wygluszone kowadlo
  8. kazda z tych co znalazłes bedzie jak na moje oko sa one do motoru m43najlepiej swoja wymontuj i wtedy porównasz na goraco
  9. jedynakk odpowiedział(a) na Issar temat w E36
    mam 1,8i z gazem i nie nazekam
  10. jedynakk odpowiedział(a) na korek81 temat w E36
    wydaje mi sie ze od m43 podejdzie
  11. podmień przepływke pozycz na chwile
  12. jedynakk odpowiedział(a) na bmw_e36 temat w E36
    książkowa sprawa masz kolego powietrze w bloku ja je usówałem tak korek od wyrównawczego odkreciłem i schowałem na trzy dni jedno wozołem 10 l wody w bagażniku na dolewke pojezdzij spróbój bedzie ok :nienie:
  13. jedynakk opublikował(a) temat w E36
    SAM USTAWIŁEM W PROSTY SPOSÓB PRZEPŁYWOMIERZ TO TAKIE PROSTE NIC NIE MIEZYLEM ZADNYCH VOLTÓW I OMÓW BIEG JAŁOWY SUPER I OK SIE ZBIERA DZIS BYŁA PRÓBA O DZIWO JEZDZI SUPER POWIEM BRZYDKO NIE PRZYZWOICIE [BAD] JWSTEM POLAKIEM IESLI COS LUB KTOS MOWI NIE DA SIE JA MOWIE POZYJEMY ZOBACZYMY POZDRAWIAM KOLEGÓW NA FORUM
  14. bez konserwacji solidnej jedna zima i jest koloru czerwonego warto o nia dbac
  15. mi rowniez wydaje sie ze ecu padlo
  16. za ile to e36 pujdzie mam sasiada blachaza tak dokladnego blachrza jeszcze nie widziałem dwa progi maske i inne poprawki wzia 2200 + konserwacja 350zl teraz jak now wyglada zero rdzy jeszcze jedna konserwacja przed zima mnie czeka
  17. jedynakk odpowiedział(a) na viktorpl temat w E36
    po mojemu problem tkwi w przepływomierzu zle dawki powietrza odmierza u mnie jechal ok max 140km/h i zaczynal szarpac zalewal sie pompa ma dawac 3 bary mniej jest zle wiecej moze byc bo jest regulator cisnienia paliwa
  18. jedynakk odpowiedział(a) na bythomas1 temat w E36
    sama polos olej sie nie wyleje wrazie czego dolejesz
  19. jedynakk odpowiedział(a) na poltor temat w E36
    do szyny paliwowej podajesz cisnienie 3 atmosfery i przez wtryski moze jedynie jedna kropla paliwa spasc w ciagu 30 minut wtedy wtryski sa jeszcze ok
  20. napisz co masz za motor jaką przepływke
  21. jedynakk odpowiedział(a) na Xelero temat w E36
    u mnie map sensor nie zastepuje przepływki mam instalacje 4 generacji kme diego 3 tak racja sorki gazownik którego znam, smiał sie z tego stwiewrdzenia że map sensor jest jak przepływka lub ja zastepuje
  22. jesli chcesz podam ci nr telefonu do gazownika- mechanika ja jestem zadowolony bardzo tylko ma zakład w podkarpaciu niedaleko rzeszowa
  23. to zmien czyjnik polozenia walka rozrzadu i bedzie chodzil
  24. jedynakk odpowiedział(a) na viktorpl temat w E36
    niestety stare samochody juz takie sa potrzebuja duzo pracy i jak u ciebie nowego akumulatora
  25. jedynakk odpowiedział(a) na kisiel325 temat w E36
    to czeka cie wymiana łożyska

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.