Skocz do zawartości

G50 SOP 11/26...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

To zdawales, jak ja, na 126p:)

  • Odpowiedzi 714
  • Wyświetleń 39,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Kurcze wiedziałem że te linie boczną już gdzieś widziałem.

  • tomaszekp5
    tomaszekp5

    Piękne auto. Za 10 lat wszystkie grzyby będą się zachwycać, że to był peak designu BMW, taka jest prawda :).

  • Świetnie, podoba się dla mnie. Nasze poprzednie generacje będą jeszcze lepiej trzymać cenę, dobra robota BMW! 😇

Opublikowane grafiki

Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze
5 minut temu, kkx5 napisał(a):

To zdawales, jak ja, na 126p:)

Oczywiście i to w wersji RWD 😀

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
2 godziny temu, kkx5 napisał(a):

Co wy, jezdzic autem nie potraficie, ze kamery 360 to koniecznosc? Bez przesady Panowie. A na egazminie jak cofaliscie po luku? Dla mnie totalnie zbedny gadget. Mam prawko 34 lata i nigdy felgi nie uszkodzilem.

Jakbym swojego dziadka słyszał ;)

Edytowane przez adiki

IMG_9513.jpg

Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze

Masz jeszcze szanse wyedytować odpowiedź 🤣

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Kto się czubi ten się lubi ;)

IMG_9513.jpg

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Bardzo sobie cenię doświadczenie kolegi @kkx5

IMG_9513.jpg

Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze

No dobra już bez wazeliny 😁

Opublikowano

ŁUK

5f7c7939a3195_o_xlarge.jpg

Opublikowano

Egzamin był kiedyś, teraz jest życie i technologia. Kilka razy uratowało przed słupkiem, kilka razy pomogło szybciej skądś wyjechać albo wjechać.
Nie obrażam się. Jest, korzystam, cenię. JA. Ktoś woli coś innego. Wolność.

Ja np. teraz cieszę się otwieranym dachem.... Dzieciaki moje zresztą też. Tak w ramach ciekawostki.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

A ja mam prawko 27 lat, kamery 36 i zawsze w każdym aucie wszystkie felgi obdrapane. Czy to znaczy że za 7 lat się nauczę?

Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze

Ajaj pisze ze po 9 Pisze również że jesteś hedonistą i nie zważasz na pierdółki 😃

Opublikowano

Słonik tzn że w Twoim przypadku nic innego jak 195/65 niestety nie pomoże :(.

Opublikowano

Ja mam kamery 360 i zawsze radziłem sobie z lusterkiem opuszczanym, ale żona jeździ też samochodem i wszystkie felgi podrapane, splitter demontowałem połamany, będą montował nowy, ciekawe ile wytrzyma. Felg nawet nie będę oddawał do regeneracji bo nic to nie da.

Edytowane przez zornold

Opublikowano

Wystarczy trochę uważać i nie parkować równolegle do krawężnika jak się nie umi 😂

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Asystent parkowania równoległego parkuje zajebiście tak szczerze mówiąc zawsze pilnuje czy nie zaryje felga o krawężnik ale nigdy nie musiałem go stopować.

IMG_9513.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.