Skocz do zawartości

Rabaty na g05


słonik40

Rekomendowane odpowiedzi

Gra praktycznie nie warta swieczki bo korzysc podatkowa wedlug artykulu za auto warte 300tys wyniesie kilkanascie tysiecy, ale auto trzeba leasingowac a pozniej amortyzowac lub leasingowac jeszcze raz co wydluzy nam w przypadku leasingu minimalny okres do 4 lat, a amortyzacji do 4,5 roku. Dochodzi jeszcze koszt drozszego o kilka procent leasingu w przypadku wysokiego wykupu i roznica robi sie niewielka albo i zadna no ale jak sie dobrze pokombinuje i planuje nieco dluzej uzywac samochod to moze uda sie pare tysiakow zaoszczedzic.

 

Nie wiem jak z tym drugim leasingiem. Masz prawo wykupić TY jako leasingobiorca, kolejny leasing wydaje mi się nie wchodzi w grę - musiałaby wykupić inna firma leasingowa. Na pewno można wykupić na kredyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Opisana opcja jest korzystna dla tych, którzy samochód używają dłuższy czas. Ale nie tylko. Przecież przy sprzedaży niezamortyzowaną część odlicza się jednorazowo jeżeli dobrze kojarzę (od tego mam księgową)?

Jeżeli po leasingu nie chce się dalej jeździć samochodem to można też kupić go jako towar handlowy (trzeba mieć odpowiedni wpis) i sprzedać z (ewentualnym) zyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem właśnie z informacji na forum o jesiennej wyprzedaży rocznika 2019 w BMW i zamówiłem dzisiaj X5 25d dla bliskiej osoby :D. Rabat topowy - było warto dokonać impulsowego zakupu. Wybór na stoku duży -jest w czym wybierać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miki tak z ciekawosci jaki ten rabat ?

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem właśnie z informacji na forum o jesiennej wyprzedaży rocznika 2019 w BMW i zamówiłem dzisiaj X5 25d dla bliskiej osoby :D. Rabat topowy - było warto dokonać impulsowego zakupu. Wybór na stoku duży -jest w czym wybierać.

 


Witaj.


O jakiej wielkości rabatu piszesz?


Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21%?! Albo jest guru technik negocjacji, albo wziął 25d w wersji "wszystkomającej " (czyt. ponad 400 tys.), albo dostał za to finansowanie na jakieś 116%. Jeśli żadne z powyższych, to naprawdę szczerze gratuluję.

No chyba, że to wersja X-line :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
21%?! Albo jest guru technik negocjacji, albo wziął 25d w wersji "wszystkomającej " (czyt. ponad 400 tys.), albo dostał za to finansowanie na jakieś 116%. Jeśli żadne z powyższych, to naprawdę szczerze gratuluję.

No chyba, że to wersja X-line :wink:

 

Ja tam w to wierze. Byłem ostatnio z kolega u jednego warszawskiego dealera i dostał od reki 30% rabatu na serie 5 z placu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21%?! Albo jest guru technik negocjacji, albo wziął 25d w wersji "wszystkomającej " (czyt. ponad 400 tys.), albo dostał za to finansowanie na jakieś 116%. Jeśli żadne z powyższych, to naprawdę szczerze gratuluję.

No chyba, że to wersja X-line :wink:

Na x-line dają mniejszy rabat bo jest tego mniej na placu, mpakietow musieli nazamawiac (wymogi dealerskie), wiec teraz ciśnienie żeby się tego pozbyć asap, wiec spuszczają gacie.Auta poprzebierane w wersjach basic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21%?! Albo jest guru technik negocjacji, albo wziął 25d w wersji "wszystkomającej " (czyt. ponad 400 tys.), albo dostał za to finansowanie na jakieś 116%. Jeśli żadne z powyższych, to naprawdę szczerze gratuluję.

No chyba, że to wersja X-line :wink:

 

wcale nie :)

Jeśli chce ktoś rabat 21% na x5 25d zapraszam na prv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

@jpn skąd zes ty się chłopie urwal? Wszyscy Ci piszą weź telefon w łapę i obdzwon dealerów a Ty dalej swoje. Leasing nie trzeba brać u dealera. Można wziąć w zewnętrznym banku wiec warunki dostaniesz godne. Była listopadowa promocja która trwa do czwartku. Leasing możesz wziąć zewnątrz. Rabaty na x3 x4 25 procent, na x5 21. Mam ofertę na mailu na x5 25d za 252 tysiące brutto w m Packu. Zamiast lampic się w internet bierz dupę w troki i dzwon salonów BMW w Polsce nie ma zbyt wiele wiec się nie narobisz....

P.s. Oczywiście rozmawiamy o autach z placu dostępnych od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - ewentualnie dowiesz się od Słonika, że zrobiłeś pomyłkę swojego życia i powinieneś wybrać makxymalnie doposażoną Skodę lub Kia (przykładowo je podaję bo nic nie mam do tych marek ;)), bo tylko wtedy poczujesz powiew luksusu a nie w Swojej miernej imitacji klasy premium... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.