Skocz do zawartości

Rabaty na g05


słonik40

Rekomendowane odpowiedzi

To ładnie he he....40 koła mniej.Ale chyba GLE to dobry wózek.??...Nie miałem jeszcze styczności z MB ...może za młody jestem.... :lol:

 

Całkiem niezły, trochę chybotliwe zawieszenie ( chybocze) - trochę za bardzo na boki się buja, ale to chyba wszystkie Mietki typu SUV tak mają, w każdym razie X5 tak nie chybocze :wink:

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mercedes w SUVIE ma bujać :) taki jego urok od czasów MLa. I ma to swoje plusy bo komfort jest najczęściej fantastyczny, tylko resztą jakoś w tyle, przynajmniej już zmienili ten skandaliczny system infotaiment..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem że moje GO5 buja w porównaniu do F-15....jak przesiadam się to mam wrażenie że własnie 15-stka to takie ostatki BMW....Tylko bez krytyki proszę..... :D :D

 

15-stka, to jeszcze ma takie czołgowate, ciężkie prowadzenie, G05 już się prowadzi z lekkością i nie czuć już też masy i wielkości w prowadzeniu - przynajmniej takie są moje odczucia :roll:

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja jestem ciekaw czy ktokolwiek w obecnej sytuacji bedzie odbierał zamowiony samochod i brał sobie leasing na głowe?

Sa tacy odwazni?

Nie wiem jak sformułowana jest umowa ale obawiam się, że nieodebranie samochodu nie oznacza wyłącznie straty zaliczki.


Comfort Lease coś zmienia? To też umowa na ileś tam lat jak zwykły leasing. Przestaniesz płacić to nie tylko stracisz samochód ale będą ciebie ścigali za niezapłacone raty.

"Zwykły" leasing przecież też nie zmusza do zakupu samochodu na koniec umowy.

 

Panowie, niie odebranie zamowionego u dealera samochodu nie powoduje straty nawet całej zaliczki! Trzeba tylko pokryc koszty jakichs operacji, składowania ktore dealer poniosł. Tak powiedziano mi ostatnio jak zamawiałem z zaliczka 0%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak,ja brałem zwykły Leasing pilnie szukałem kosztów takich na ile pozwala nasze PAŃSTWO......trzy lata 1%....A nie Mogłeś oddać G-ela w rozliczeniu..??

 

GLE w rozliczeniu... tia... :lol: :lol: :lol: proponowali 115 tys zł za GLE 250d z 2016r z przebiegiem 96 tys km, od pierwszego właściciela, bezwypadkowy i bez rysy

Czyli proponowali o 40 tys mniej niż najniższe ceny tego modelu na otomoto...

 

Nie chce byc złym prorokiem ale teraz sprzedac drozszy samochod to dopiero bedzie wyczyn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, niie odebranie zamowionego u dealera samochodu nie powoduje straty nawet całej zaliczki! Trzeba tylko pokryc koszty jakichs operacji, składowania ktore dealer poniosł. Tak powiedziano mi ostatnio jak zamawiałem z zaliczka 0%.

 

Ale ja mam zamiar spokojnie i cierpliwie poczekać na moje zamówione auto, skonfigurowane szczegółowo pode mnie. Jak mi się jakimś cudem GLE sprzeda to najwyżej autem żonki trochę pojeżdżę.

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja jestem ciekaw czy ktokolwiek w obecnej sytuacji bedzie odbierał zamowiony samochod i brał sobie leasing na głowe?

Sa tacy odwazni?

Nie wiem jak sformułowana jest umowa ale obawiam się, że nieodebranie samochodu nie oznacza wyłącznie straty zaliczki.


Comfort Lease coś zmienia? To też umowa na ileś tam lat jak zwykły leasing. Przestaniesz płacić to nie tylko stracisz samochód ale będą ciebie ścigali za niezapłacone raty.

"Zwykły" leasing przecież też nie zmusza do zakupu samochodu na koniec umowy.

 

Panowie, niie odebranie zamowionego u dealera samochodu nie powoduje straty nawet całej zaliczki! Trzeba tylko pokryc koszty jakichs operacji, składowania ktore dealer poniosł. Tak powiedziano mi ostatnio jak zamawiałem z zaliczka 0%.

Trzeba też sprawdzić czy nie ma sformułowania "zadatek"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie poziomy rabatowe będą za 3 -4 miesiące, byłem w salonie 2 dni temu w swojej X6 założyłem Hamulce M performance. Handlowiec mi mówi: Panie, to jedyna FV od kilku dni nie licząc drobnych które warsztaty wydają na części ludzie odmawiają odbioru aut, nastroje mieli chyba jeszcze gorsze jak w mojej branży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tu bym się nie zgodził ....chyba że to kwestia salonu....w ostatniej chwili chodziło mi po głowie Q8 i po rozmowie w salonie BMW Auto Fus o zaliczce....hm...Panie pewnie przepadnie.... :?

 

Zaliczka to zaliczka a wiec nie przepada. Chyba, ze to zadatek jak ktos wyżej wspomniał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki procent tego Comfort Lease ??...

 

111% od ceny po rabacie, a nie od katalogowej,

wpłata własna 10%, wykup 44,77% - czyli biorąc pod uwagę rabat na auto to oferta całkiem korzystna dla mnie.

 

Mam wybrany leasing operacyjny na 3 lata z 45% wykupem, około 110% od ceny po rabacie (plus ubezpieczenie 3%, które dostaję od dealera). W BMW FS na 3 lata maksymalny wykup 30%, a suma opłat przy 10-12% wpłacie wychodziła na poziomie 108-109%. Przy najmie w BMW FS z tego co pamiętam 107-108%, a wykup jakieś 48%. Do tej pory brałem BMW w BMW FS, ale kiedyś mieli lepsze oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki procent tego Comfort Lease ??...

 

111% od ceny po rabacie, a nie od katalogowej,

wpłata własna 10%, wykup 44,77% - czyli biorąc pod uwagę rabat na auto to oferta całkiem korzystna dla mnie.

 

Mam wybrany leasing operacyjny na 3 lata z 45% wykupem, około 110% od ceny po rabacie (plus ubezpieczenie 3%, które dostaję od dealera). W BMW FS na 3 lata maksymalny wykup 30%, a suma opłat przy 10-12% wpłacie wychodziła na poziomie 108-109%. Przy najmie w BMW FS z tego co pamiętam 107-108%, a wykup jakieś 48%. Do tej pory brałem BMW w BMW FS, ale kiedyś mieli lepsze oferty.

 

Ja nie pisałem, że moja oferta jest najlepsza. Jak negocjowałem zakup auta w październiku na produkcję 2020 to brałem pid uwagę i negocjowałem leasing operacyjny. Na Comfort Lease zmieniłem tydzień temu i tu specjalnych negocjacji nie uskuteczniałem, bo słaba to pozycja negocjacyjna była jak już mieli mnie na widelcu, zaliczka dawno wpłacona, auto w drodze. W każdym razie złej oferty na ten Comfort Lease nie dostałem, dla mnie do zaakceptowania.

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


111% od ceny po rabacie, a nie od katalogowej,

wpłata własna 10%, wykup 44,77% - czyli biorąc pod uwagę rabat na auto to oferta całkiem korzystna dla mnie.

 

Mam wybrany leasing operacyjny na 3 lata z 45% wykupem, około 110% od ceny po rabacie (plus ubezpieczenie 3%, które dostaję od dealera). W BMW FS na 3 lata maksymalny wykup 30%, a suma opłat przy 10-12% wpłacie wychodziła na poziomie 108-109%. Przy najmie w BMW FS z tego co pamiętam 107-108%, a wykup jakieś 48%. Do tej pory brałem BMW w BMW FS, ale kiedyś mieli lepsze oferty.

 

Ja nie pisałem, że moja oferta jest najlepsza. Jak negocjowałem zakup auta w październiku na produkcję 2020 to brałem pid uwagę i negocjowałem leasing operacyjny. Na Comfort Lease zmieniłem tydzień temu i tu specjalnych negocjacji nie uskuteczniałem, bo słaba to pozycja negocjacyjna była jak już mieli mnie na widelcu, zaliczka dawno wpłacona, auto w drodze. W każdym razie złej oferty na ten Comfort Lease nie dostałem, dla mnie do zaakceptowania.

 

Tak szczerze to żadna nie jest dobra. Podzieliłem się tylko tym co ja miałem do wyboru. Średni poziom, ale do zaakceptowania. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem tego ciekaw, bo X4-kę bym jeszcze chciał na październik. :roll:

 

Życzę jak największych rabatów, ale z drugiej strony nie chciałbym, żeby sytuacja poszła w tym kierunku bo będę żałował, że swoją G05 zamówiłem w lutym, haha. :cool2:


Druga sprawa, fabryka zamknięta od 3 kwietnia... a produkcja miała być na początku maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie fabryka w Niemczech jest zamknięta na 2 miesiące , nie wiem jak w Stanach wiec napewno będą spore opóźnienia .

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślę. Wiekoszc potencjalnych klientów raczej na dłuższą metęsie nie utopi. A na początek będzie wiele miesięcy do nadrobienia tego co już było zamówione.

Jasne trochę zamówień potencjalnych wyparuje.

Widziałem już różne wzloty i upadki gospodarki, ale ilość dobrych samochodów jakimś cudem cały czas rosła na ulicach naszego kraju :)

Mam nadzieję, że ten trend się utrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Naprawde wiekszosc z Was jest taka spokojna? Dziwne. Szykuje sie nakwiekszy kryzys finansowy ever, zdecydowana wiekszosc branz bedzie walczyc o przetrwanie i miałyby byc duze zamowienia samochodow premium do jesiennego odbioru?! Sorry jak nie zobacze to nie uwierze :shock:

Leasingi maja specjalne procedury odraczania rat, nowych umow 0 i po, nie wiem, miesiacu czy dwoch wszystko miałoby nagle ruszyc z kopyta? Powtarzam, ze nie wierze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.