Skocz do zawartości

Rabaty na g05


słonik40

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Przesłałem konfiguracje do produkcji do wyceny 3 salonów z różnych części kraju.

Pomijam fakt, że okres oczekiwania to 6 miesięcy :mad2:

Rabaty po rozmowach to maks 12%. W jednym otrzymałem 13%. Leasing 101%

Coś się zmieniło w ostatnim czasie ? Jak czytałem ten wątek to koledzy widzę, że otrzymali lepsze oferty.

U brokerów nadal -20%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamowilem jeszcze w poprzednim roku. Tez cisnalem ta pneumatyke, ze ona must have. Zmieklem jak z roznych zrodel dostawalem informacje ze z pneumatyka to z linii w tym roku zadne x5 moze nie zjechac. Ostatecznie zrezygnowalem z pneumatyki i z komfortow. Produkcja niby pierwsza polowa maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcza nawet mi nie mów.

Jakiś dramat to jest chyba.

Ale komforty podobno maja wrócić.


Za chwile to już nie będzie w ogóle sensu kupować spalinowego silnika bo elektryki posprzątają wszystko.


Podobno w przyszłym roku mercedes ma wypuścić mercedes EQE SUV czyli odpowiednik GLE z zasięgiem 800 km i ładowaniem do 80% baterii w 18 minut na szybkiej ładowarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na X7 M50i 13% do produkcji są restrykcję ale się tym nie przejmuje nie zależy mi na komfortowych fotelach, sportowe też są fajne w porównaniu do foteli w moim obecnym Tucsonie to te Sportowe są wystarczające do tego będę robił bardzo małe przebiegi roczne więc jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na X7 M50i 13% do produkcji są restrykcję ale się tym nie przejmuje nie zależy mi na komfortowych fotelach, sportowe też są fajne w porównaniu do foteli w moim obecnym Tucsonie to te Sportowe są wystarczające do tego będę robił bardzo małe przebiegi roczne więc jest ok.

 


Niezła przesiadka z tucsona na x7 50i. Gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czy ja wiem to i to SUV z Tucsona byłem zadowolony teraz czas na zmiany, Tucson to takie X3 więc naturalna kolejność jest zachowana gabarytowo z X3 do X7.

 

Raczej chodzi o przesiadkę z auta za nawet nie 150k do auta za pewnie jakieś 600k albo lepiej.

I gwarantuje, że może poza kategoria SUV na tym się kończą jakiekowiliek podobieństwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to źle robię z tą przesiadką nie widzę problemu aby zrobić taki skok motoryzacyjny obecnie Hyundai warty jest ok 80k a x7 wyjdzie po rabatach niecałe 500k, przy założeniu 20% opłata wstępna umowa na 5 lat wykup 20%, kasa odzyskana ze sprzedaży Hyundaia wystarczy na opłatę wstępną do leasingu a z ratami pewnie jakoś sobie poradzę jeżeli przerosną mnie koszty rat,ubezpieczenia utrzymania/użytkowania takiego auta to zawsze mogę i to w każdej chwili zrobić cesję leasingu i po kłopocie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie. Myślę, że nikt nie twierdzi, że źle robisz.. Gratulacje są zdecydowanie szczere i na pewno się wszyscy cieszymy :cool2:

Chodziło tylko o podkreslenie gigantycznego skoku jaki udaje Ci się tutaj zrobić, nic więcej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale uważasz że nikt w Polsce/na świecie nie zdecydował się na taki przeskok modelowy z auta klasy Tucson/Sportage do X7 myślę że jest w Polsce parę takich osób.


Jeszcze pytanie co do cesji jak będę ją chciał ją zrobić prędzej czy później aby uniknąć 20% wykupu na koniec umowy i uniknąć odprowadzenia podatku wynikającego z posiadania auta na firmę i późniejszego sprzedania tego pojazdu trzeba odprowadzać VAT przy odsprzedaży wiem ale nigdy tego nie robiłem bo Tucson jest zakupiony prywatnie nie na firmę to na jakim poziomie ustawić wysokość odstępnego dla przyszłego nabywcy czy domagać się całej opłaty wstępnej czy tylko jej części

wraz z jakąś częścią rat czy tylko całe odstępne bez rat? Pytam się bo też tego nigdy nie robiłem a gdzieś w 3 może 4 roku trwania umowy to cesję będę chciał robić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale uważasz że nikt w Polsce/na świecie nie zdecydował się na taki przeskok modelowy z auta klasy Tucson/Sportage do X7 myślę że jest w Polsce parę takich osób.


Jeszcze pytanie co do cesji jak będę ją chciał ją zrobić prędzej czy później aby uniknąć 20% wykupu na koniec umowy i uniknąć odprowadzenia podatku wynikającego z posiadania auta na firmę i późniejszego sprzedania tego pojazdu trzeba odprowadzać VAT przy odsprzedaży wiem ale nigdy tego nie robiłem bo Tucson jest zakupiony prywatnie nie na firmę to na jakim poziomie ustawić wysokość odstępnego dla przyszłego nabywcy czy domagać się całej opłaty wstępnej czy tylko jej części

wraz z jakąś częścią rat czy tylko całe odstępne bez rat? Pytam się bo też tego nigdy nie robiłem a gdzieś w 3 może 4 roku trwania umowy to cesję będę chciał robić. :)

 

Polecam rozważyć wykup na poziomie 1% i nie wprowadzać pojazdu do firmy. Przemyśl czy Ci się to lepiej nie opłaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zrobić jak najwyższy wykup na koniec 5 letniego leasingu 20% możliwy był w pewnym banku aby nie mieć za wysokiej raty leasingowej dla mnie to było istotne a tuż przed końcem umowy planuje właśnie zrobić cesję z odstępnym aby :

1. Nie płacić wykupu na koniec.

2. Nie odprowadzać VAT od sprzedaży auta.


Ale może przemyślę twoją radę tylko że wtedy będę musiał zwiększyć opłatę początkową bo rata przy wykupie na poziomie 1% na pewno będzie większa, a zdolność leasingową znając życie pewnie będę miał na granicy akceptacji przez bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To znowu on :cry: tym razem nie przesiada się z corsy ani yarisa tylko z tucsona. Reszta pasuje :mad2:

I jak zawsze znalazł wielu rozmówców na odpowiednio niskim poziomie :lol:

 

Ciekawe co kieruje tym gosciem, że co pare miesięcy, lat wraca i znow zawraca głowę. Ludzie przecież w końcu kiedyś dorastają. Poza tym ile razy mozna się bawić w ten sam sposób. Przecież to już nudne i nie śmieszne wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To znowu on :cry: tym razem nie przesiada się z corsy ani yarisa tylko z tucsona. Reszta pasuje :mad2:

 

Ostrzegałem szanowne grono w wątku o oponach zimowych.

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=224&t=383228#p2765504


Ale widzę, że wielu dyskutuje zawzięcie mimo wszystko :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.