Skocz do zawartości

Rabaty na g05


słonik40

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
potwierdzam, da się uzyskać rabat na auto w połączeniu w promocyjnym finansowaniem

 

Ale czy rabat 20% i promo finansowanie? Mam propozycje 16% i comfort lease promo. Mozna pod 20% ale juz wtedy bez tego promo finansowania. Przynajmniej takie mam info od dilera

Kwesria jakie warunki w tym promo bo może znajdziesz gdzieś indziej lepsze a u dealera warto powalczyc o sam rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, da się uzyskać rabat na auto w połączeniu w promocyjnym finansowaniem

 

Ale czy rabat 20% i promo finansowanie? Mam propozycje 16% i comfort lease promo. Mozna pod 20% ale juz wtedy bez tego promo finansowania. Przynajmniej takie mam info od dilera

 

U którego dealera? Chce tylko wiedzieć gdzie zapytanie wysłać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W Pekao polska dostałem teraz na x 3 2,2% kwestia, że robię dużą wpłatę bo 45%

Czyli realnie bierzesz połowę kasy także trzeba to inaczej liczyć. Ja miałem 2.5% na 25% wpłaty na 36mcy ale to był max przyznany przez dyrektora. Prawdziwie licząc od otrzymanej kwoty ja dostałem oprocentowanie 3.12% na 36mcy a Ty 3.19%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

3,12 a 3,19 to już raczej kosmetyka. Warto sprawdzić jakie są wymagania co do ubezpieczenia.

Bo może się np. okazać (przykład "z życia"), że leasing jest "najtańszy" ale ubezpieczenie obowiązkowo przez leasingodawcę i "ch... bombki strzeli".

Albo obowiązkowy GAP u nich. Tak mnie "zrobili" z samochodem innej marki. Temat "GAP" wyszedł dopiero przy odbiorze samochodu i podpisywaniu leasingu (zapewne wcześniej gdzieś było małym druczkiem ale na etapie porównywania ofert nie zauważyłem, że firma nie wliczała GAP do całkowitych kosztów leasingu pomimo, że jest obowiązkowy). Taka mała "sztuczka", która kosztowała mnie kilka % wartości samochodu przez 3 lata :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dokładnie. Gap np w moim przypadku to okolice 9000zł to koszt prawie taki jak całego leasingu ale od razu pytałem o to i ustaloną mam dowolność chce to płace nie to nie. W mleasing była taka sztuczka 3.5% bez gap 2.96 z gap.

Ubezpieczenie mam od leasingu bo wynegocjowalem u nich najlepszą składkę a przy zewnętrznym opłata 200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, da się uzyskać rabat na auto w połączeniu w promocyjnym finansowaniem

 

Ale czy rabat 20% i promo finansowanie? Mam propozycje 16% i comfort lease promo. Mozna pod 20% ale juz wtedy bez tego promo finansowania. Przynajmniej takie mam info od dilera

 

własne finansowanie nie jest złe w jakim salonie masz te 20% przy własnym finansowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Czy ktoś mógłby dać namiary na salon gdzie da rade wynegocjować rabat 20% i leasing promo? Mam wrażenie, że wszyscy dealerzy zmówili się na to 15% i nie chcą nic ruszyć. U brokera mam 20% ale 6% leasingu, trochę smieszne przy tak niskiej stopie procentowej. Dlatego szukam u dealrów, to może jakiś comfort lease wpadnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 21% na M50d u Gazdy w Gliwicach. Leasing kalkulowany w PKO BP wychodził najkorzystniej.

Niestety przy tych poziomach rabatów nie licz na dobry Comfort Lease. W PKO za auto 435k po rabacie przy 10% wpłaty rata 5600 brutto i wykup 217k (50%). Okres finansowania 3 lata.

W PKO oferowali tez niezła cenę ubezpieczenia pakietowego. OK 9k/rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A czy ktoś z Was kiedyś kupował z firmy RC Cars z Radlina?

Dostałem od nich najlepszą ofertę na zakup nowego samochodu do produkcji, ale nie znam tej firmy, a w necie też za dużo na ich temat nie ma.


Ogólnie sprzedają nie tylko BMW ale wiele innych marek, nawet te mniej "luksusowe" .......


.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.