Skocz do zawartości

Rabaty na g05


słonik40

Rekomendowane odpowiedzi

U nas 20% rabatu na g05 bez żadnych dodatkowych kosztów.

Można finansować przez swój leasing.

Zapytania można kierować info@globpolska.eu

jaka cena ostateczna za ta konfiguracje?

jaki czas dostawy?

jakie dodatkowe warunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Rabat zależy od wielu czynników. Jaki model,jakie wyposażenie, czy to pierwszy czy też kolejny samochód u tego sprzedawcy. Ja zamawiałem 2 samochody jednocześnie ( a kolejne u togo samego sprzedawcy ) więc faktycznie rabat był z 2.Ale teraz uzysykanie 2 to tylko u brokera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich

jako na że na otomoto nie ma nic ciekawego zastanawiam się nad zakupem nowego, mój budżet to 300k, po jednym zapytaniu do firmy CarConnection dostałem rabat 20%

czy możliwe są większe rabaty ? kogo ewentualnie polecacie, lub czy możliwe jest otrzymanie tego samego u dealera? Zastanawiam się czy jest sens czekać do marca na auto, czy lepiej brać to co pojawi się na otomoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od tego, czy to Twoje 1 czy kolejne BMW, czy masz flotę pod którą się możesz podpiąć, etc. Standardowo u Dealera BMW dostaniesz pewnie około 13%, a jak się postarasz to i 16%. Przy dobrych układach i historii możesz mieć 2jkę z przodu.


Moim zdaniem zamówienie ma ten plus, że minimalizujesz ilość zbędnego wyposażenia. Nawet jeśli dostaniesz rabat 2% niższy niż ze stocku, to może się okazać, że oszczędziłeś wybierając tylko swoje opcje 5-8% ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 4GC dostałem 16%, znajomy na 730d ze stocku dostał 33%.

A jako ciekawostkę powiem Wam, że na rower szosowy Trek (odbiór grudzień!) dostałem 5%.:) Bo nie ma czym handlować.

Wszędzie jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja też zamówiłem ale przez brokera 25 % rabatu leasing 106 % z gap

Wpłata własna 45% wykup 25 % 36 miesięcy

Bez kamer 360 bo są restrykcje

 

jaki broker daje 25% rabatu na nowe auto?

 

Care lease oczywiście to zależy od kwoty konfiguracji i finansowanie przez nich tzn pewnie narzut robią na finansowaniu

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.