Skocz do zawartości

Rabaty na g05


słonik40

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś szukał BMW na już to odstąpię leasing na G06. :D Zostało 1,5 roku leasingu.Jest pneumat, kamery 360°, Harman, ładowarka indukcyjna, czyli wszystko to co teraz unikalne haha.


de406852fc536eb6med.jpg


Ps. ~13500 km przebiegu :norty:

Ale fajny kolor na x6. To portimao?

Pokaż więcej zdjęć.

 

To Riverside Blue, kolor który był dostępny w X6 przez około pierwsze 6 miesięcy produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu link do ogłoszenia.

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x6-go6-30d-xdrive-m-pakiet-laser-ID6EbJh5.html#gallery-open

Świat stanął na głowie. Zakładając, że dostałeś na samochód 20% rabatu, to "lekką" górkę doliczyłeś...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jedno z najtańszych X6 z pośród używanych, w dodatku w formie cesji :D Masz rację, świat stanął na głowie. :mad2: Dostałem w odpowiednim momencie spory rabat (jak poszukasz to znajdziesz nawet na grupie ile dokładnie), ale to nie oznacza, że mam teraz robić komuś prezent. Dostosowuje się do rynku. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jedno z najtańszych X6 z pośród używanych, w dodatku w formie cesji :D Masz rację, świat stanął na głowie. :mad2: Dostałem w odpowiednim momencie spory rabat (jak poszukasz to znajdziesz nawet na grupie ile dokładnie), ale to nie oznacza, że mam teraz robić komuś prezent. Dostosowuje się do rynku. :roll:

No takie czasy :)

Ja to się cieszę, że niebawem odbiorę nowe G06 (mam już VIN), w bogatszym konfigu za te same pieniądze co dwu-latek :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jedno z najtańszych X6 z pośród używanych, w dodatku w formie cesji :D Masz rację, świat stanął na głowie. :mad2: Dostałem w odpowiednim momencie spory rabat (jak poszukasz to znajdziesz nawet na grupie ile dokładnie), ale to nie oznacza, że mam teraz robić komuś prezent. Dostosowuje się do rynku. :roll:

No takie czasy :)

Ja to się cieszę, że niebawem odbiorę nowe G06 (mam już VIN), w bogatszym konfigu za te same pieniądze co dwu-latek :8)

 

Szczęściarz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wszyscy ktorzy juz jezdza lub czekaja na zamowione egzemplarze moga sie cieszyc. W sumie sam zaplaciłem niewiele wiecej za nowe M50d niz cena tego 2 latka i to z silnikiem 30d.

Trzeba jednak przyznac ze egzemplarz piekny wiec pewnie chetny szybko sie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A tu link do ogłoszenia.

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x6-go6-30d-xdrive-m-pakiet-laser-ID6EbJh5.html#gallery-open

Świat stanął na głowie. Zakładając, że dostałeś na samochód 20% rabatu, to "lekką" górkę doliczyłeś...:)

 


Za 3latka zaraz x6 ponad 400k.haha

Tutaj gruba kasa in plus.

Ale cóż prawo rynku, może jelenia trafi ale raczej nie tu na forum...


Ogólnie to. Naprawdę jest chore co się dzieje za swoje 340i mild hybrid 2021 teraz przebieg 7k

Dostałbym teraz duxo więcej niż zapłaciłem....

Tylko szkoda auta oddawać, lepiej zbierać benzyny gdyż tak szybko się ich pozbędą...

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć na uwadze, ze osoba kupująca dzisiaj nie ma warunków jak większość z nas - zamiast 20 dostanie 6% rabatu, będzie miała szereg restrykcji i niewiadomy termin odbioru. Tu auto ma w zasadzie żaden przebieg, jest fajnie wyposażone i od razu do odbioru co ma swoje plusy. Nie wchodzę w to czy cena jest taka czy siaka - zweryfikuje to rynek. Dla mnie jedyny element którego byłoby mi szkoda to 265KM w 30d względem 282 które są obecnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon się chyba nie urywa, skoro wrzuca info o sprzedaży nie tylko w tym wątku...

Ludzie nie dajmy się zwariować.

Mam leasing operacyjny do czerwca, jak sytuacja się nie poprawi poprawi to przemęczę się jeszcze w moim wszystkomającym 540d. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon się chyba nie urywa, skoro wrzuca info o sprzedaży nie tylko w tym wątku...

Ludzie nie dajmy się zwariować.

Mam leasing operacyjny do czerwca, jak sytuacja się nie poprawi poprawi to przemęczę się jeszcze w moim wszystkomającym 540d. :)

 

Dzięki za troskę, miałem klienta za 389 tys., ale przecenił swoje możliwości i nie dostał zgody na cesję. Tak naprawdę na tyle to auto wyceniam w tym momencie i za tyle był wystawiony kilka dni temu. Zmieniłem na wyższą kwotę bo traciłem czas na telefony i oglądanie auta przez osoby, które trochę bujały w obłokach. Jak nie sprzedam to płakać nie będę. Peace and love. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu link do ogłoszenia.

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x6-go6-30d-xdrive-m-pakiet-laser-ID6EbJh5.html#gallery-open

Świat stanął na głowie. Zakładając, że dostałeś na samochód 20% rabatu, to "lekką" górkę doliczyłeś...:)

 


Za 3latka zaraz x6 ponad 400k.haha

Tutaj gruba kasa in plus.

Ale cóż prawo rynku, może jelenia trafi ale raczej nie tu na forum...


Ogólnie to. Naprawdę jest chore co się dzieje za swoje 340i mild hybrid 2021 teraz przebieg 7k

Dostałbym teraz duxo więcej niż zapłaciłem....

Tylko szkoda auta oddawać, lepiej zbierać benzyny gdyż tak szybko się ich pozbędą...

 

Oddam za darmo, bierzesz? :mad2: Tak, szukam nieświadomego jelenia, który nie ma w życiorysie 5 lat obecności na forum BMW i 20% rabatu w salonie. :cool2:

W grudniu stuknie mu dwa lata od produkcji..nie dobijaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć na uwadze, ze osoba kupująca dzisiaj nie ma warunków jak większość z nas - zamiast 20 dostanie 6% rabatu, będzie miała szereg restrykcji i niewiadomy termin odbioru. Tu auto ma w zasadzie żaden przebieg, jest fajnie wyposażone i od razu do odbioru co ma swoje plusy. Nie wchodzę w to czy cena jest taka czy siaka - zweryfikuje to rynek. Dla mnie jedyny element którego byłoby mi szkoda to 265KM w 30d względem 282 które są obecnie.

 


serio? ja myślę, że ta różnica w praktyce jest pomijalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio? ja myślę, że ta różnica w praktyce jest pomijalna

 

To taki lekki legalny chip i nowa wersja jest chyba miękka hybryda? Bardziej patrzę na odsprzedaż po kilku latach, gdzie takie drobne różnice maja znaczenie ale oczywiście to tylko jedna ze składowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest to podniecanie się 'jak to moje auto poszło do góry na wartości' - tylko żeby na nim cokolwiek zarobić trzeba 1. mieć jaja by je rzeczywiście sprzedać 2. kupić coś z rynku po obecnej cenie, więc benefit zerowy. Więc forumowi bajkopisarze moga sobie takim bajaniem podreperować ego ale w rzeczywistości niczego to nie zmienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Cześć,


zamierzam zamówić nowe X6 30d, możecie podpowiedzieć u którego dealera udało Wam się uzyskać najlepsza ofertę?

 


Cześć po długich poszukiwaniach https://lubin.bmw-sikora.pl/ dostałem najlepszą ofertę ale tylko u 1 konkretnej osoby jak coś to priv

 

Ja z tego salonu polecam Pana Jacka. Duża wiedza i bardzo dobre podejście podejście do klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.