Skocz do zawartości

Rabaty na g05


słonik40

Rekomendowane odpowiedzi

A ja takie coś dostałem od brokera :)


X5 M50d

Cena katalogowa 616 550 brutto

cena po rabacie 517 802 brutto


Nikt mi nie powie, że dostanę taką cene w salonie.

Jak dobrze zagadasz u kierownika to dostaniesz. Mój konfig katalogowo prawie 600k - kupiłem poniżej 500k ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja takie coś dostałem od brokera :)


X5 M50d

Cena katalogowa 616 550 brutto

cena po rabacie 517 802 brutto

Nikt mi nie powie, że dostanę taką cene w salonie.

No takiej kiepskiej nie dostaniesz.

U dealera jest teraz 20% od katalogu na M50d.

Ty jesteś tym brokerem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale mój proces zakupu jest cały czas w trakcie, daj mi w takim razie te 20 % i 2% weź dla siebie skoro mówisz, że salon daje takie rabaty

@klakierek skąd Ty się urwałeś, wiesz co się dzieje teraz w salonach ?

Kolejki są?

Wiadomo, że chodzi o samochody ze stocku.

Tydzień temu w jednym salonie w 3city trzy sztuki z rabatem 20%.

Nie wiem ile jest ich w Polsce, pewnie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Muszą sprzedać wszystkie M50d ponieważ nie spełniają normy Euro6d która wchodzi od 01.01.2021

 

Jak nie sprzedadza to musza rejestrować na salon przed końcem roku a to oznacze ze jeszcze bardziej beda musieli zejsc z ceny. Poza tym rabat 20% na stock w BMW to żadna sensacja. Sam mialem 17% na konfiguracje na samym poczatku produkcji w grudniu 2018!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale mój proces zakupu jest cały czas w trakcie, daj mi w takim razie te 20 % i 2% weź dla siebie skoro mówisz, że salon daje takie rabaty

@klakierek skąd Ty się urwałeś, wiesz co się dzieje teraz w salonach ?

Kolejki są?

Wiadomo, że chodzi o samochody ze stocku.

Tydzień temu w jednym salonie w 3city trzy sztuki z rabatem 20%.

Nie wiem ile jest ich w Polsce, pewnie więcej.

 

Dasz na PRV namiar w którym salonie? Dostałem z Bawarii w Gdańsku oferte na x5 m50d z rabatem 13% :shock:

Nawet mi sie nie chce im odpisywac na maila.

Kolega w Bawarii w Wawie dostał 22% na X6m50d ale mocno doposażone około 650k katalogowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
20% tylko dla dobrych klientów lub po znajomości. Na stoku w poniedziałek było prawie 70 szt M50D na dziś jest ok.42 nie ma sensu rabatowanie bo klienci szukają tych aut a że ich nie będzie sprzedadzą czy teraz czy zarejestrowane i w dobrej cenie. Po co mają oddawać bez zysku coś czego już sami nie mogłam kupić A klienci się o to biją. Z x6 jest lepiej bo mało chętnych. Edytowane przez --==maly==--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20% i więcej (max 22%) tylko dla dobrych klientów lub po znajomości. Na stoku w poniedziałek było prawie 70 szt M50D na dziś jest ok.42 nie ma sensu rabatowanie bo klienci szukają tych aut a że ich nie będzie sprzedadzą czy teraz czy zarejestrowane i w dobrej cenie. Po co mają oddawać bez zysku coś czego już sami nie mogłam kupić A klienci się o to biją. Z x6 jest lepiej bo mało chętnych.

 

a czy na 30d tez można dostać 22%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20% i więcej (max 22%) tylko dla dobrych klientów lub po znajomości. Na stoku w poniedziałek było prawie 70 szt M50D na dziś jest ok.42 nie ma sensu rabatowanie bo klienci szukają tych aut a że ich nie będzie sprzedadzą czy teraz czy zarejestrowane i w dobrej cenie. Po co mają oddawać bez zysku coś czego już sami nie mogłam kupić A klienci się o to biją. Z x6 jest lepiej bo mało chętnych.

 

a czy na 30d tez można dostać 22%

Ja na 30d dostałem21%, więc można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Na wszystko można ale to zależy od bardzo wielu rzeczy.

Raz jeden handlowiec da Ci 20% a drugim razem zatrzyma się na 12 kwestia jakie auto, czy ma zrobiony plan i czy może. Mi dziś po długich bojach zrobił dobrą ofertę po znajomości a potem góra zatrzymała transakcję i musiał się tłumaczyć żeby dostać akceptację mimo iż to szef działu handlowego.

Gdyby nie fakt że "musiał" na pewno nie ryzykował by takiej transakcji więc nie na wszystko się da i nie zawsze. Trzeba pytać szukać i porównywać oferty dając kontr ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20% i więcej (max 22%) tylko dla dobrych klientów lub po znajomości. Na stoku w poniedziałek było prawie 70 szt M50D na dziś jest ok.42 nie ma sensu rabatowanie bo klienci szukają tych aut a że ich nie będzie sprzedadzą czy teraz czy zarejestrowane i w dobrej cenie. Po co mają oddawać bez zysku coś czego już sami nie mogłam kupić A klienci się o to biją. Z x6 jest lepiej bo mało chętnych.

 

a czy na 30d tez można dostać 22%

Ja na 30d dostałem21%, więc można.

 

kiedy dostałeś te 21% i w jakim salonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystko można ale to zależy od bardzo wielu rzeczy.

Raz jeden handlowiec da Ci 20% a drugim razem zatrzyma się na 12 kwestia jakie auto, czy ma zrobiony plan i czy może. Mi dziś po długich bojach zrobił dobrą ofertę po znajomości a potem góra zatrzymała transakcję i musiał się tłumaczyć żeby dostać akceptację mimo iż to szef działu handlowego.

Gdyby nie fakt że "musiał" na pewno nie ryzykował by takiej transakcji więc nie na wszystko się da i nie zawsze. Trzeba pytać szukać i porównywać oferty dając kontr ofertę.

 

to na jaki model dostałeś rabat i jakiej wielkości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja podzielę się moimi doświadczeniami z ostatnich tygodni. Wysyłałem zapytania na konfig 40i, żeby nie bawić się w przebijanie maili przedstawiłem ofertę którą otrzymałem październiku (wtedy robiłem pierwsze przymiarki do X5) czyli 13% przy finansowaniu BMW promo i 16% przy finansowaniu własnym. Z odpowiedzi które otrzymałem większość oferowała oferty gorsze lub wyrównanie. W 2 przypadkach dostałem lepszą ofertę na leasing promo czyli 14% i 17% przy finansowaniu własnym (choć z kalkulacji którą załączali wychodziło 16,5 % :lol: ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.