Treść opublikowana przez DjAquaz
-
325i jakie sprzęgło
Najlepsze sprzęgło to docisk z M57 i tarcza :D .....bardzo wytrzymałe
-
szarpiąca bmka
Tez mam taki problem że jak jade np na 1ce lub 2ce np w korku to mi szarpie tzn jest gdzieś luz miedzy skrzynia a mostem lub półosiami.Wymieniałem sprzęgło i skrzynie,problem dalej ten sam. Przyczyna takich zachowań(przyznaje się)jest upalanie kapci i ruszanie gwałtownie.Niestety wszystko ma swoją wytrzymałość. Próbowałem zlokalizować ten luz ale bez większych sukcesów....
-
318ti przewody zapłonowe
Jeżeli z M43 silnika ,mogło by to wypalić ....a z M40 raczej za krótkie choć nie dam głowy uciąć
-
ustawienie zbieżności E36 316
Nie .Ona tylko trzyma wahacz dolny z resztą .Sam to rozkręcałem i wymieniałem sworznie i nie ma tam regulacji. Jeżeli ktoś ma założone cambery dolne może regulować negatyw kół .W ori modelach nie ma takiej opcji.....chyba że były na specjalne zamówienie ale wątpie
-
E36 SWAP z 2.0 vanos na 2.5 vanos
Oczywiście że nie. Jeżeli chcesz osprzęt Bosch to musisz wszystko dać z bosha: - czujnik wału,wałka,stukowego,powietrza ssącego - przepływka, -sonda lub sondy Nie będzie działać jak należy z mieszanymi czujnikami
-
E36 318is Tuning box
Jak juz coś z chiptuningiem to do kolegi Bagor albo Mcgiver :D Oni znają się na rzeczy
-
318is-świeci się ABS i ASC pomocy!!!
To jest oznaka padającej pompy ABS...Mam już 5ta bmkę i zawsze jest taka sama oznaka ,Pada ci strownik ABS .Czy ABS gupieje jak na zwykłym asfalcie już prawie się zatrzymujesz i słyszysz że pompa abs działa? Jak tak to bankowo siada...
-
Bmw e36 325i vanos - dziwne szarpanie na zimnym silniku
Szrpanie ...masz na myśli oczuwalny przyrost i upływ mocy? Czy przerywanie itp ?
-
328i uszkodzony zawór zmiany faz rozrządu - objawy?
Kolego ,przystaw sobie ucho do głowy vanosa,jak dodasz lekko gazu powinno zacząć grzechotać. Jeżeli tak się dzieje to jest nieszczelny i ma luz na łożysku. Wszystko da się naprawić. To że wyskoczył błąd elektrozaworu czyli Selenoid to możliwe że był odłączony.Podepnij kompa raz jeszcze,jak wyskoczył ponownie błąd no to należy go podmienić. Potrzeba na wiedzieć jaki numer błędu wywaliło,bardzo istotna informacja. Istnieje zestaw naprawczy do Vanosa składający się z perścienia uszczelniającego a także podkładek. Luz występujący na łożysku też przyczynia się do przepuszczania ciśnienia i klekotania. Skieruj się do kolegi elmo104 on zajmuje się naprawianiem Vanosów - polecam Co do zamulenia silnika może być źle ustawiony rozrząd dlatego ważne byś podał w jakiej pozycji jest wałek vanosa na wolnych obrotach ...powinien być tak na -2st do 2st Dowiedz się co i jak a pomożemy :)
-
320 słupek silnika m50 do m52
Blok pasi ,ale reszte musisz zarzucić od m52 no bo czujniki i inne sprawy są inne.Co do separatora to ja przy robieniu strokera 2.8 pozbyłem sie odmy i separatora a odma poszła w atmosfere i działa i nic nie faluje :)
-
318is felgi od e39
Felgi z modeli 3 serii powinny podejść do e36
-
318is felgi od e39
to sa fele z e39 ,i nie będą pasić w ogóle do e36 wizualnie i mechanicznie inne ET,Najprawdopodobnie będą zbyt wystawać i przy obciążeniu nie pojeździsz.Jedyne wyjście to wyciąganie nadkoli
-
kompresor z mercedesa m62 do m20b25
... to jednak zrezygnowales z ladunku swojego 325i?? :| No niestety narazie się poddałem bo cieńko przędze. Na razie jeżdżę Strokerem ale trzeba jeszcze wiązkę z m50b25 ze sterem 413 włożyć bo jeżdżę na automacie ,a sterownik Siemens jest kosztowny w modyfikacjach,więc napewno zawita ster Bosch 413 i manual jako skrzynia
-
318TI. Po wymianie paska i rolki dalej piszczy. POMOCY!
No to kolego alternator bo 2tyg temu miałem to samo,wymieniłem i ciszaaaaaaaaaaaaaaaa. :) więc się nie zastanawiaj :cool2:
-
328i czujnik temp powietrza
No jest 2-pinowa wtyczka i jest w splocie kołowiązki idącej przy podpięciach czujnika wału i wałka i jak jej nie możesz znaleść to najlepiej zdejmij kolektor ssący z którym jest troche zabawy ale rozwiążesz problem
-
Ciagle problemy z moja E36
Nic nie widać na linkach ,Skasowane zdjęcia
-
2.5 bez vanos NIE CHCE ODPALIĆ
Skąd wiesz że masz dobrze wałki ustawione? Weź rozkręć pokrywę i ustaw w martwym punkcie i zrób zdjęcie wałków. Zobaczymy
-
Lampy słabo świecą
Niestety zmagam się z podobnym problemem. Posiadam chromowe lampy ,takie już były jak kupiłem. Sprawa najwdczniej jest taka że odbłyski matowieją i tracą swoje właściwości. Wiem bo rozbierałem lampy i niby jest połysk ale półmatowy jakby para osiadła. Niestety Nie je to 1sza klasa...Nawet zestaw HID nie daje rady ....
-
e36 320i M50,szarpie,dławi,strzela ogólnie nie jedzie
Jabym odpiął lambde bo zachowuje sie podobnie z tego c o piszesz
-
316i compact Pływanie na drodze...
Podpinam sie pod temat.Nawet jak na białe linie najadę to kierownica lekko lekko zmienia położenie. Nic nie wali nic nie stuka
-
323ti compact do kolegów z Angli
Nom kolego ok 1000 w dobrym stanie. Jak coś mogę zorganizować transport tzn przywieść autko ale na twój koszt wszystko
-
Pomocy z predkoscia
A tak z ciekawości ile na wolnych obrotach ci pokazuje obrotomierz? 1200 czy 750 ?
-
Nierówna praca silnika E36 1.8is proszę o pomoc
Jeszcze sprawdź z tyłu koło recyrkulatora spalin masz 2 wężyki często parcieją i ciągnie lewe powietrze.Sprawdź czy nie jest do wymiany.jak jest pęknięty to własnie chodzi nierówno i jakby był zalewany. Błędy na kompie też wtedy wywala
-
320i silnik M52 - nierówna praca wtrysków, silnik zamula
Heheh się wie.Cieszę się że pomogło :cool2:
-
328 - 6,5l/100km? Opowieści dziwnej treści, czy fakt???
No przekroczysz 160Km/h i masz po prawku...mnie zatrzymali jak miałem 155 i powiedzieli że jeszcze 5ka i bym miał po ptakach,od tamtej pory nie szaleje,choć drogi poprostu jak marzenie i 110km/h to jest śmiech,ale jak sam policjant powiedział "za dużo idiotów i kierowców którzy nie mają umiejętności i nie umieją zachować się na drodze i stwarzają ryzyko" dlatego takie ograniczenia na autostradach Tak więc cóż kraj bogaty ,ale nie intelektualnie :)