Treść opublikowana przez Ponta
-
BMW N53 3.0i - wypadanie zapłonu
Świece, cewki, wtryski.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Przecież nikt nie pisze, że są bezemisyjne. Bezemisyjny to nawet rower nie jest rozpatrując w rozrachunku miejsce jego produkcji. Nie twórz też efektu motyla w tym ciągu przyczynowo skutkowym, bo zaraz się oberwie twórcy koła, bo bez tego nie byłoby pojazdów i to od niego te emisje się zaczęły. Nie prezentuj też mylnie chłopskiego rozumu. Daleki jestem od stwierdzenia, że elektryki (BEV) to opus magnum ludzkości i są ultimate answer, ale tworzą mniejszy ślad w szerokim rozrachunku w porównaniu do silników spalinowych (ICEV). Masz tu wykres i źródło. https://theicct.org/publication/a-global-comparison-of-the-life-cycle-greenhouse-gas-emissions-of-combustion-engine-and-electric-passenger-cars/
-
Felgi z x5 e70 do x6 e71
Yes, te same zawieszenia.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
To też nie tak, sprawa nie jest czarno biała. Elektryki mają swoje plusy i minusy jak wszystko.
-
BMW 535i WBA5B1C55FD920914
Ponta odpowiedział(a) na Patrykstefan1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZrobił 6 tys. km i pcha dalej.
-
SZUKAM Wymiana uszczelniaczy BEZ ZDEJMOWANIA GŁOWICY
W Koszalinie mam dwa miejsca jakbyś chciał.
-
Pytania przed kupnem Z4
Wygląda ok, chcesz to mogę ją obejrzeć pisz priv.
-
G20 LCI
Wycięcie w lampach nie było smooth, a widać im, że auta mają być jakby wykute z kamienia. Co widać po zderzakach i przejściach.
-
E92 2.0D 177KM WBAWD11040P359990
Ponta odpowiedział(a) na niko999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRok 2009 a nie 2010 jak podaje sprzedawca.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Zależy które ASO, ja znam dwa gdzie leją 0W30.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
BMW nie ma swojej fabryki oleju. Robi dla nich właśnie Castrol czy Shell lub inni w zależności od przetargu. BMW to sprzedaje w swoich opakowaniach.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Nie, są drogie wymiany podzespołów tylko :)
-
BMW F30 330i WBA8B11060K530394
Ponta odpowiedział(a) na QWERtyy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak masz blisko to jedź dla sportu. Auto nie jest bezwypadkowe, taka uwaga.
-
Dynamiczne kierunkowskazy BMW E90
Proszę, autoryzowany dealer BMW sprzedaje na allegro. Masz gwarancję oryginalności. https://allegro.pl/oferta/kierunek-boczny-prawy-oe-bmw-e87-63137253325-11902037925
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Co to znaczy udany? To jeździ bardzo fajnie. Nie mniej naliczyć tam 30k na serwis przy kumulacji to nie jest problem. Wtryski i turbiny same i zobacz ile już się robi.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
15k zł, przecież to stare kapcie.
-
Wybór opon
No jakoś nie zmniejszyłeś felgi, ciężko o wygodę na 22" kołach. Dodaj sportowe zestrojenie BMW i masz sztywną budę.
-
zmiana kierownicy f48
To już lepiej wrzucić M sport. Pasują zamiennie od: F39 F45 F46 F48
-
Dynamiczne kierunkowskazy BMW E90
Kupisz śmietnik za 70 zł, żeby potem znów kupić inny śmietnik za 80 zł, jak oryginały masz za śmieszne 120 zł szt. :duh: Poczekaj aż się dowiesz, że logo BMW na machę kosztuje 270 zł :) BMW to nie Opel czy Kia.
-
Wymiana filtra przeciwpyłkowego!?
Trzymaj, są dwa najwyraźniej. Jeśli to nie jest warsztat BMW, to oni połamią z większym prawdopodobieństwem niż ty.
-
BMW E81 navi Nuvi 715 Garmin
:o Możesz mieć rację co do umiejscowienia i ingerencji w postaci przeniesienia uchwytu ze środka na bok frontu deski, natomiast całość jak najbardziej jest OE. A żeby to miało ręce i nogi to trzeba wyrzucić schowek i w to miejsce zaślepkę schowka z miejsce na port do ekranu. Wtedy będzie ok. Nie mniej szkoda zdrowia na to, bo to działa jak w 2005 r. Dramat.
-
Jaki silnik do e90?
To weź jeszcze ducha świętego i guślarza ze sobą. Co mechanik zobaczy? Luzy na podnośniku? Wylany amor i stan klocków? To wszystko na zwykłej stacji wyłapią jak się nie znasz. Auto jest powypadkowe. Jest z USA. Peodukcja 2010 a nie 2011 jak podaje sprzedawca. Pod kompa trzeba je podłączyć. Tu dodatkowo 10 czy 15k zł to ci naliczę na miejscu oglądając auto 2 min. Auto robione z każdej strony, szkoda czasu to oglądać. Malowali zderzak i zaślepek spryskiwaczy reflektorów już nie pomalowali :roll: Prawe drzwi inny kolor a maskę i prawy błotnik pasowano nocą. Zderzak licowano z linią płotu sąsiada chyba, bo nic nie trzyma fabrycznych wymiarów. To ma 90k km nabite niby? Jest zajechane jak 290k. Jak chcesz KONIECZNIE oglądać tego kapelusza to weź bimmerchecka, ale szkoda pieniędzy naprawdę. Mietek mechanik, który nie robi w BMW będzie tyle widział co ty.
-
BMW E81 navi Nuvi 715 Garmin
Prosz: https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/03_2456-nawigacja-portable-plusprohd-traffic/i48926/kL/sN/r2005/m03#part05 Tu ekran: https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/03_1514-bmw-clickdrive-z-nawigacja-portable/i48926/kL/sN/r2005/m03 Tu masz z X1, to samo i ten sam uchwyt. W historii pojazdu z ASO jest linijka doposażenie w nawigację, jakby to nie wystarczyło. Nie chce mi się wstawiać.
-
BMW E81 navi Nuvi 715 Garmin
To jest OE doposażenie, oryginał jak najbardziej, dostępny również w E84, E90 i F30. Działa to fatalnie wolno, kup ekran będzie działać. Jeśli nie działa to mu zwrócisz. To gdzie problem? Nowy ekran 700 zł w ASO.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
To torówka bez homologacji na publiczną drogę :norty: Cayman GT4 Clubsport jest street legal, ale trochę droższy. M2 competition 300k zł, a M2 CS pod 500k podchodzi. Także cena tej wyścigówki jest ciekawa do kwadratu.