Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. Świece, cewki, wtryski.
  2. Przecież nikt nie pisze, że są bezemisyjne. Bezemisyjny to nawet rower nie jest rozpatrując w rozrachunku miejsce jego produkcji. Nie twórz też efektu motyla w tym ciągu przyczynowo skutkowym, bo zaraz się oberwie twórcy koła, bo bez tego nie byłoby pojazdów i to od niego te emisje się zaczęły. Nie prezentuj też mylnie chłopskiego rozumu. Daleki jestem od stwierdzenia, że elektryki (BEV) to opus magnum ludzkości i są ultimate answer, ale tworzą mniejszy ślad w szerokim rozrachunku w porównaniu do silników spalinowych (ICEV). Masz tu wykres i źródło. https://theicct.org/publication/a-global-comparison-of-the-life-cycle-greenhouse-gas-emissions-of-combustion-engine-and-electric-passenger-cars/
  3. Yes, te same zawieszenia.
  4. To też nie tak, sprawa nie jest czarno biała. Elektryki mają swoje plusy i minusy jak wszystko.
  5. W Koszalinie mam dwa miejsca jakbyś chciał.
  6. Ponta odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Z4 (E85/E86)
    Wygląda ok, chcesz to mogę ją obejrzeć pisz priv.
  7. Ponta odpowiedział(a) na ironiq temat w G20, G21, G80, G81
    Wycięcie w lampach nie było smooth, a widać im, że auta mają być jakby wykute z kamienia. Co widać po zderzakach i przejściach.
  8. Zależy które ASO, ja znam dwa gdzie leją 0W30.
  9. BMW nie ma swojej fabryki oleju. Robi dla nich właśnie Castrol czy Shell lub inni w zależności od przetargu. BMW to sprzedaje w swoich opakowaniach.
  10. Nie, są drogie wymiany podzespołów tylko :)
  11. Jak masz blisko to jedź dla sportu. Auto nie jest bezwypadkowe, taka uwaga.
  12. Proszę, autoryzowany dealer BMW sprzedaje na allegro. Masz gwarancję oryginalności. https://allegro.pl/oferta/kierunek-boczny-prawy-oe-bmw-e87-63137253325-11902037925
  13. Co to znaczy udany? To jeździ bardzo fajnie. Nie mniej naliczyć tam 30k na serwis przy kumulacji to nie jest problem. Wtryski i turbiny same i zobacz ile już się robi.
  14. 15k zł, przecież to stare kapcie.
  15. Ponta odpowiedział(a) na Pucki1992 temat w X6 (G06)
    No jakoś nie zmniejszyłeś felgi, ciężko o wygodę na 22" kołach. Dodaj sportowe zestrojenie BMW i masz sztywną budę.
  16. Ponta odpowiedział(a) na agniazd temat w X1 (F48)
    To już lepiej wrzucić M sport. Pasują zamiennie od: F39 F45 F46 F48
  17. Kupisz śmietnik za 70 zł, żeby potem znów kupić inny śmietnik za 80 zł, jak oryginały masz za śmieszne 120 zł szt. :duh: Poczekaj aż się dowiesz, że logo BMW na machę kosztuje 270 zł :) BMW to nie Opel czy Kia.
  18. Ponta odpowiedział(a) na Change temat w F07
    Trzymaj, są dwa najwyraźniej. Jeśli to nie jest warsztat BMW, to oni połamią z większym prawdopodobieństwem niż ty.
  19. :o Możesz mieć rację co do umiejscowienia i ingerencji w postaci przeniesienia uchwytu ze środka na bok frontu deski, natomiast całość jak najbardziej jest OE. A żeby to miało ręce i nogi to trzeba wyrzucić schowek i w to miejsce zaślepkę schowka z miejsce na port do ekranu. Wtedy będzie ok. Nie mniej szkoda zdrowia na to, bo to działa jak w 2005 r. Dramat.
  20. To weź jeszcze ducha świętego i guślarza ze sobą. Co mechanik zobaczy? Luzy na podnośniku? Wylany amor i stan klocków? To wszystko na zwykłej stacji wyłapią jak się nie znasz. Auto jest powypadkowe. Jest z USA. Peodukcja 2010 a nie 2011 jak podaje sprzedawca. Pod kompa trzeba je podłączyć. Tu dodatkowo 10 czy 15k zł to ci naliczę na miejscu oglądając auto 2 min. Auto robione z każdej strony, szkoda czasu to oglądać. Malowali zderzak i zaślepek spryskiwaczy reflektorów już nie pomalowali :roll: Prawe drzwi inny kolor a maskę i prawy błotnik pasowano nocą. Zderzak licowano z linią płotu sąsiada chyba, bo nic nie trzyma fabrycznych wymiarów. To ma 90k km nabite niby? Jest zajechane jak 290k. Jak chcesz KONIECZNIE oglądać tego kapelusza to weź bimmerchecka, ale szkoda pieniędzy naprawdę. Mietek mechanik, który nie robi w BMW będzie tyle widział co ty.
  21. Prosz: https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/03_2456-nawigacja-portable-plusprohd-traffic/i48926/kL/sN/r2005/m03#part05 Tu ekran: https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/03_1514-bmw-clickdrive-z-nawigacja-portable/i48926/kL/sN/r2005/m03 Tu masz z X1, to samo i ten sam uchwyt. W historii pojazdu z ASO jest linijka doposażenie w nawigację, jakby to nie wystarczyło. Nie chce mi się wstawiać.
  22. To jest OE doposażenie, oryginał jak najbardziej, dostępny również w E84, E90 i F30. Działa to fatalnie wolno, kup ekran będzie działać. Jeśli nie działa to mu zwrócisz. To gdzie problem? Nowy ekran 700 zł w ASO.
  23. To torówka bez homologacji na publiczną drogę :norty: Cayman GT4 Clubsport jest street legal, ale trochę droższy. M2 competition 300k zł, a M2 CS pod 500k podchodzi. Także cena tej wyścigówki jest ciekawa do kwadratu.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.