Treść opublikowana przez mattiss
-
ksenony
Zgadzam się ze wszystkim....a teraz POSZUKUJĘ SPONSORA na te gadżety :mrgreen: Pozdrawiam
-
ksenony
Cień, Ty to jesteś idealista :wink: Prawda, że powinny być spryskiwacze z wycieraczkami (da się to zrobić w e30), ale poziomowanie to już inna bajka i czcze życzenie :twisted: Moim zdaniem zainstalowanie ksenonów (najlepiej barwy białej-wtedy nie rzucasz się w oczy stróżom prawa), oczywiście na poprawnie wyregulowanych lampach, to znaczna poprawa bezpieczeństwa.
-
Jaki to silnik??? Czy to moze być 2,0??? PILNE!!!
Co Ty! Trzeba zaczynać od M3...albo w sumie to po co...przecież pali prawie tyle co 850Csi...ja bym się nie zastanawiał :mad2: :mad2: :mad2: Typowe gadanie: 1.6 pali tyle,co 2.0, a 2.0 tyle, co 2.5 no i dochodzimy do m3 :twisted2: A ja powiem, że 2.0 m52 to świetny i naprawdę oszczędny motorek :cool2: Pozdrawiam
-
pewien czeski kierowca
28FR :clap: Czegoś tak obnażającego pospolite błędy, które sami popełniamy brakowało :modlitwa: Pozdrawiam
-
ksenony
Jeśli masz soczewki, to kup po prostu na allegro zestaw przetwornic z żarnikami w kształcie H1 i po sprawie. Montaż to bajka. Pozdrawiam
-
drgania kierownicy
A jak Twoje zawieszenie?? Pewnie podobnie jak moje... powinno się o nim mówić w czasie przeszłym... Pozdrawiam
-
Uszkodzenie chłodnicy pod zbiornikiem wyrównawczym. Zdjęcia.
Żeby ściągnąć zbiornik wyrównawczy trzeba wyciągnąć chłodnicę z auta, wtedy wszystko można zrobić, jak pan Bóg przykazał. Kup uszczelkę nr3 ze schematu w aso (około 11zł). Spuść płyn, wyciągnij chłodnicę i do dzieła. Odkręcasz imbusy trzymające ten czarny plastik na górze zbiornika wyrównawczego i demontujesz go(oczywiście korek też odkręcasz). Następnie za pomocą 2 śrubokrętów podważasz na górze zbiorniczek i powoli wychodzi on do góry z uchwytu,a szczelina przez którą leciał płyn powiększa się... Jak zobaczysz schemat z realoem,to wszystko będzie jasne. Uważaj, żeby niczego nie połamać!!! Zmień uszczelkę i dowiesz się,że i tak cieknie.... a później zostanie Ci już tylko wymiana chłodnicy... standard :mad2: A może akurat się uda :cool2: Pozdrawiam
-
330d V max
Możliwe, czy nie - filmik pokazuje prędkości niesamowite. Miałem okazję przejechać się ostatnio 530d e60 i jedzie to niesamowicie,a 330d jedzie pewnie jeszcze lepiej... Ach ten 3 litrowy diesel bmw...marzenie :modlitwa: Pozdrawiam
-
Uszczelniacz chłodnicy LIQUI MOLY
Raczej nie,poza tym takie druciarstwo długo nie pociągnie. Pozdrawiam
-
Czy w E30 mozna ustawic kąty?
Kąt nachylenia koła względem podłoża?? NIE - z przodu możesz założyć ecentryczne poduszki amortyzatorów, z tyłu z reguły pomaga wymiana sprężyn. A jeśli chodzi o regulację zbieżności to da się tylko przód regulować, z tyłu należałoby założyć ecentryczne tuleje tylnego wahacza... Pozdrawiam
-
Kopcenie z tumika pytanie!!!
A mi się zawsze wydawało, że każdy diesel bez filtra cząstek stałych zakopci przy przygazówce.... Pozdrawiam
- halogeny
-
Uszczelniacz chłodnicy LIQUI MOLY
Hej! U Ciebie cieknie w tym very bad miejscu. U mnie właśnie uszczelka nr 3 puszczała na łączeniu czarnego plastiku podstawy i zbiorniczka,czyli robota łatwa. Nie radzę Ci odłączać chłodnicy od konstrukcji zbiorniczka, bo potem tego nie poskładasz i będzie lało na maksa. Uszczelniacz w tym przypadku może minimalnie pomóc,ale to i tak chłodnica do wymiany prędzej, czy później... Moja rada-wyciągnij chłodnicę, i przyjrzyj się jej dokładnie, może miejsce ze zdjęcia nie jest źródłem wycieku i płyn tam tylko spływa z góry. Pozdrawiam
-
Uszczelniacz chłodnicy LIQUI MOLY
To raczej klasyczne rozszczelnienie,sam z nim niedawno walczyłem. Kup nowy o-ring w aso (koszt około 10zł) i załóż. Dodatkowo możesz uszczelnić podczas wciskania zbiornika z powrotem sylikonem, lub czymś podobnym. Uszczelniacz jest na uszkodzenia chłodnicy i tego raczej nie załata. Pozdrawiam
- rozrzad
- halogeny
-
Tylna półka
NIE :) To są śruby mocujące pasy bezpieczeństwa. Chodzi o uchwyty oparcia, na górnym foto widać jeden poniżej zaznaczonego przez Ciebie miejsca. Pozdrawiam
-
Tylna półka
Oparcie ściągasz bardzo prosto. Najpierw musisz ściągnąć siedzisko przez szarpnięcie krawędzi do góry. Na obu rogach ukazują Ci się śruby trzymające oparcie, po jednej na stronę. Odkręcasz je i łapiesz oparcie od dołu pchając ku górze aż wyjdzie z uchwytów. Pozdrawiam
-
e60 najgorsza w uderzeniu bocznym
“Growing sales of SUVs and pickups have exacerbated height mismatches among passenger vehicles, thereby increasing the risks to occupants of many vehicles struck in the side” Przypomina mi się jeden crash-test z Fifth Gear... poza tym rzecznik bmw ma rację, to jest pojedynczy test, nie jest to miarodajne doświadczenie. Poza tym specjaliści z Euro-NCAP nie mają złego zdania o serii 5: http://www.euroncap.com/tests/bmw_5_series_2004/208.aspx Pozdrawiam
-
E60 vs/& E65. Co myślicie?
Mimo wszystko uważam, że kupowanie od tego pana, to kiepska decyzja. Jest zbyt wiele "ale" i nieścisłości, żeby kolesiowi oddać 100k zł. Wolałbym egzemplarz posalonowy, albo tzw auto "nowe do odbioru",czyli roczne niejeżdżone za dobrą kasę. Pozdrawiam
-
Jaki olej do E36 1.8i 1995 ?
Tak, lej półsyntetyk 10W-40, polecam Shell Helix Plus :cool2: Pozdrawiam
-
Prośba o opinie...
Totalne druciarstwo i niewarte tych pieniędzy. To co się dzieje z dolotem jest magią, instalacja II gen w tym silniku ma coś z tym na pewno wspólnego,bo gaz II gen nie lubi wilgoci. Obszywanie foteli, zderzak po lifcie...coś to grubym przekrętem trąci.... Pozdrawiam
-
Amortyzatory
Wpisz VIN i sprawdź na realoem.com :cool2: Pozdrawiam
-
E60 vs/& E65. Co myślicie?
Może gość z lenistwa wkleja zdjęcia innego auta,które jest podobne do oferowanego?? Poza tym jest mało konsekwentny,bo jak już na jednym widać na drzwiach drewno,a na drugim przedstawiającym te same drzwi widać "tytan" to robi się mało ciekawe... Ah ci nasi handlarze! :roll: Pozdrawiam
-
Dlaczego Instalacja Gazowa w marce BMW jest profanacja??
Grubiaństwo BaXa odbija mi się już czkawką :mad2: Dzielenie kierowców bmw na lepszych i gorszych ze względu na rodzaj paliwa w zbiorniku i jawna pogarda oraz uczucie wyższości nad ludźmi jeżdżącymi taniej (nigdy gorzej) nie uczyni Ciebie BaX lepszym od reszty. Jest wręcz odwrotnie... Pozdrawiam