Skocz do zawartości

Rabaty na g05


słonik40

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
6 godzin temu, _holek napisał(a):

I słusznie, że nie wierzysz. Da się 14 a i to pewnie nie koniec.

Ja wiem jakie sa rabaty, zawsze u kolegi zamawiam.... 

Tylko juz nie jest tak latwo jak kiedys podpiac kogos pod gruba grupe, ktora zamawia xx bmw miesiecznie z rabatami do 22-23%....

Zwykly Kowalski nie otrzyma wiecej niz 5-10% max 12% jak salonowi zalezy na ilosci, oczywiscie nie mowie o schodzacych modelach, gdzie jak zalegaly na stockach szlo wyrwac po 30% ravatu na f10

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wehyr napisał(a):

Ja wiem jakie sa rabaty, zawsze u kolegi zamawiam.... 

Tylko juz nie jest tak latwo jak kiedys podpiac kogos pod gruba grupe, ktora zamawia xx bmw miesiecznie z rabatami do 22-23%....

Zwykly Kowalski nie otrzyma wiecej niz 5-10% max 12% jak salonowi zalezy na ilosci, oczywiscie nie mowie o schodzacych modelach, gdzie jak zalegaly na stockach szlo wyrwac po 30% ravatu na f10

13+% na X5 40d LCI realne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
1 godzinę temu, atri napisał(a):

Hej, dostałem ofertę 11%, ale leasing na 5 lat 106%, zakładam że to dupy nie urywa?

To bardzo dobra oferta, szczególnie na finansowanie. Da się zrobić 3 oczka więcej na zakup ale tu dużo zależy od historii, obecnego stanu posiadania, zamawianego egzemplarza oraz determinacji sprzedawcy. Moim zdaniem dobra robota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, _holek napisał(a):

To bardzo dobra oferta, szczególnie na finansowanie. Da się zrobić 3 oczka więcej na zakup ale tu dużo zależy od historii, obecnego stanu posiadania, zamawianego egzemplarza oraz determinacji sprzedawcy. Moim zdaniem dobra robota!

Bo mam mocny dylemat, identyczne parametry mam na nową 5 G60 - dobrze doposażoną, X5 teoretycznie minimum moich wymagań, ale silnik zdecydowanie lepszy bo 3 litry, różnica w cenie to ok 70k, a na racie 1200 pln ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2023 o 17:53, atri napisał(a):

Bo mam mocny dylemat, identyczne parametry mam na nową 5 G60 - dobrze doposażoną, X5 teoretycznie minimum moich wymagań, ale silnik zdecydowanie lepszy bo 3 litry, różnica w cenie to ok 70k, a na racie 1200 pln ...

Serio rozważasz jako alternatywę przeciętnego sedana z 2-litrowym silnikiem w takiej cenie?😐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć. Dzisiaj w BMW w Wawie powiedzieli mi, że jesli leasing u nich i koła zimowe od nich to mogą dac rabat max 10 % na nowe auto. Faktycznie nie da się lepszych warunków uzyskać ? (nie mam żadnej floty aut i to byłoby pierwsze auto na ten NIP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2023 o 16:07, atri napisał(a):

Hej, dostałem ofertę 11%, ale leasing na 5 lat 106%, zakładam że to dupy nie urywa?

bardzo podobne warunki oferują wszyscy trzej warszawscy dealerzy, z którymi ostatnio rozmawiałem (Bawaria, Fus, Inchcape)

Pierwszy SUV... pierwsze V8...

 

(ex F10 520d; F10 535d; G11 LCI 740d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
9 godzin temu, maciek_w napisał(a):

bardzo podobne warunki oferują wszyscy trzej warszawscy dealerzy, z którymi ostatnio rozmawiałem (Bawaria, Fus, Inchcape)

10% to żenada przy ich finansowaniu i kołach , naoisz na priv 😉

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
3 godziny temu, --maly-- napisał(a):

Zamiast większego rabatu dają promocyjny leasing cudów nie ma. 

chociaż kiedyś leasing można było mieć 101-103% promo + rabat 20% 

ale kiedyś leasing się opłacał , teraz średnio przy kwocie max 150k netto i amortyzacji 50% vat a potem darowizny etc...

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
13 godzin temu, wehyr napisał(a):

chociaż kiedyś leasing można było mieć 101-103% promo + rabat 20% 

ale kiedyś leasing się opłacał , teraz średnio przy kwocie max 150k netto i amortyzacji 50% vat a potem darowizny etc...

Bo WIBOR był zerowy. Teraz 6% od pożyczonej kwoty rocznie to sam WIBOR a jeszcze niedawno 7% więc nic dziwnego że wychodzi nawet 130%+. 

Te czasy już nie wrócą ale mam nadzieję że w końcu jakaś partia zmieni prawo odnośnie odliczeń podatkowych od samochodu osobowego bo to jest chore że od jachtu czy helikoptera można wszystko odliczać a od samochodu nie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 10.11.2023 o 21:31, --maly-- napisał(a):

Bo WIBOR był zerowy. Teraz 6% od pożyczonej kwoty rocznie to sam WIBOR a jeszcze niedawno 7% więc nic dziwnego że wychodzi nawet 130%+. 

Te czasy już nie wrócą ale mam nadzieję że w końcu jakaś partia zmieni prawo odnośnie odliczeń podatkowych od samochodu osobowego bo to jest chore że od jachtu czy helikoptera można wszystko odliczać a od samochodu nie. 

też mam taką nadzieję , pozostaje kupić helikopter 😛 joke 😉 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, _holek napisał(a):

Najbliżej Ciebie to niestety Gdańsk z dużym rabatem 😉

Ja tez bym się usmiechnął o jakis sensonwy rabat. W Inchcape w Warszawie dostalem 12%, moge i do Gdanska pojechac jak dostane 15 czy 20% 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Zermax napisał(a):

Ja tez bym się usmiechnął o jakis sensonwy rabat. W Inchcape w Warszawie dostalem 12%, moge i do Gdanska pojechac jak dostane 15 czy 20% 🙂

Ja właśnie złożyłem przez brokera zamówienie na X5 M60i. Po odjęciu prowizji brokera, ostateczny rabat mieści się w przedziale, który tu podałeś 

Pierwszy SUV... pierwsze V8...

 

(ex F10 520d; F10 535d; G11 LCI 740d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.