Skocz do zawartości

anjinsan

Członkowie klubu
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez anjinsan

  1. Mobil 5...coś tam, to na pewno 5W50. Osobiście przekonałem się do valvoline, i taki mam w beczkach dla klientów. Któryś z kolegów wspomniał o oleju castrol. ASO BMW obowiazuje umowa :roll:
  2. Czujnik temperatury...ten z niebieska wtyczką :mrgreen:
  3. anjinsan odpowiedział(a) na rogerow temat w E32
    Żaden mechanik nie wykonał pomiaru sprężania :?:
  4. anjinsan odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Old & Youngtimer
    To jest własnie auto na export, aczkolwiek nie do końca..
  5. Czujnik wtrysku rozruchowego albo sam wtrysk rozruchowy masz niesprawny.
  6. anjinsan odpowiedział(a) na bavool temat w E28
    Haczyk niedaleko tylnego mostu :?: W moście jest czujnik, który odpowiada za wskazywanie prędkości i kilometrów :8)
  7. anjinsan odpowiedział(a) na Kolo_318i temat w E21
    Przyczyną takich obiawów może być czujnik cisnienia oleju, zawór w podstawie obudowy filtra, spuchnięty filtr oleju, zapchane sitko pompy oleju, poluzowana śruba wału, zuzyty wał lub panewki... Sugeruję odwiedzić warsztat :idea:
  8. Klapkę też od bagażnika :mrgreen:
  9. Do czego dązysz :?: Zawór jest tylko do regulacji obrotów biegu jałowego.
  10. anjinsan odpowiedział(a) na zalew temat w Old & Youngtimer
    Pyszna galeria :idea:
  11. Napisane jest w siódemkach a zaczyna się o piątce :lol: Poza tym w trójkach i szóstkach też się zdarza to samo :evil:
  12. Lekarstwo http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=52415
  13. anjinsan odpowiedział(a) na dober70 temat w E34
    Trzeba zdjąć głowicę :idea:
  14. anjinsan odpowiedział(a) na henryxx temat w E39
    Pasują bez żadnych problemów, jest tylko jeden mankament; fotel kierowcy będzie jak nowy :mrgreen:
  15. Jak znajdziesz dzisiaj czas koło 13:00, to zapraszam do mojego warsztaciku na Grochowie. Zerknę i powiem co masz zrobić :8) Trembowelska 21 róg Osowskiej Najpierw zadzwoń 601236410
  16. Nie wydajna turbina albo pompa wtryskowa...
  17. anjinsan odpowiedział(a) na dober70 temat w E34
    Możesz określić jak wygladał ten szlam :?: Poza tym; na poczatku jest ogrzewanie czy nie ma w ogóle :?: Sprawdź czy wężykiem z chłodnicy do zbiorniczka leci płyn, jesli nie leci, to wymień pompę wody. A jeśli leci to wyjmij termostat i sprawdź czy dzieje się tak samo. Jesli wszystko będzie ok, to wymień termostat na nowy i będzie wporzo. Jak powyższe czynności nic nie wniosą, to trzeba zdjąć głowicę :evil:
  18. Sprawdź czy Ci się nie zuzyła wiązka, która przymocowana jest do zawiasu klapy bagaznika.
  19. Na forum BMW nie spodziewaj się, że zachwalać będziemy AUDI :lol:
  20. anjinsan odpowiedział(a) na dober70 temat w E34
    Nie ma żadnych watpliwości, że wydmuchało uszczelke lub pękła głowica. Niestety trzeba zdjąć głowicę :evil:
  21. Nick raczej od radowania się :D
  22. Zdarza się, zdarza :twisted:
  23. Niekoniecznie musi to być most :roll: A może poduszka mostu :?:
  24. Najważniejszą kwestią jest, ile masz lat i jak długo posiadasz prawo jazdy :mrgreen:
  25. anjinsan odpowiedział(a) na drluca temat w E36
    Być może pompa hamulcowa jest w ataku:/

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.