Treść opublikowana przez anjinsan
-
[E32] Valvoline Maxlife czy Mobile 1
Mobil 5...coś tam, to na pewno 5W50. Osobiście przekonałem się do valvoline, i taki mam w beczkach dla klientów. Któryś z kolegów wspomniał o oleju castrol. ASO BMW obowiazuje umowa :roll:
-
Problem z obrotami. Bardzo źle na zimnym.
Czujnik temperatury...ten z niebieska wtyczką :mrgreen:
-
Brak mocy !!!
Żaden mechanik nie wykonał pomiaru sprężania :?:
-
Youngtimery z ogłoszeń
To jest własnie auto na export, aczkolwiek nie do końca..
-
odpala dopiero jak wleje troche paliwa pod swiece
Czujnik wtrysku rozruchowego albo sam wtrysk rozruchowy masz niesprawny.
-
Prędkościomierz oszukuje
Haczyk niedaleko tylnego mostu :?: W moście jest czujnik, który odpowiada za wskazywanie prędkości i kilometrów :8)
-
Problem z kontrolka oleju
Przyczyną takich obiawów może być czujnik cisnienia oleju, zawór w podstawie obudowy filtra, spuchnięty filtr oleju, zapchane sitko pompy oleju, poluzowana śruba wału, zuzyty wał lub panewki... Sugeruję odwiedzić warsztat :idea:
-
Pomoc w demontazu klapki wlewu paliwa i....
Klapkę też od bagażnika :mrgreen:
-
Jak dziala podcisnieniowa regulacja wolnych obrotow
Do czego dązysz :?: Zawór jest tylko do regulacji obrotów biegu jałowego.
-
co za galeria
Pyszna galeria :idea:
-
530d Dziwne drgania podczas jazdy
Napisane jest w siódemkach a zaczyna się o piątce :lol: Poza tym w trójkach i szóstkach też się zdarza to samo :evil:
-
530d Dziwne drgania podczas jazdy
Lekarstwo http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=52415
-
zagotowana E34
Trzeba zdjąć głowicę :idea:
-
Fotele od Anglika do e39
Pasują bez żadnych problemów, jest tylko jeden mankament; fotel kierowcy będzie jak nowy :mrgreen:
-
GDZIE TA MOOOOOOOOOOOC 525 TDS 94r. 270tys km
Jak znajdziesz dzisiaj czas koło 13:00, to zapraszam do mojego warsztaciku na Grochowie. Zerknę i powiem co masz zrobić :8) Trembowelska 21 róg Osowskiej Najpierw zadzwoń 601236410
-
GDZIE TA MOOOOOOOOOOOC 525 TDS 94r. 270tys km
Nie wydajna turbina albo pompa wtryskowa...
-
zagotowana E34
Możesz określić jak wygladał ten szlam :?: Poza tym; na poczatku jest ogrzewanie czy nie ma w ogóle :?: Sprawdź czy wężykiem z chłodnicy do zbiorniczka leci płyn, jesli nie leci, to wymień pompę wody. A jeśli leci to wyjmij termostat i sprawdź czy dzieje się tak samo. Jesli wszystko będzie ok, to wymień termostat na nowy i będzie wporzo. Jak powyższe czynności nic nie wniosą, to trzeba zdjąć głowicę :evil:
-
Schemat elektryki do e34 530i 89r BŁAGAM!!!
Sprawdź czy Ci się nie zuzyła wiązka, która przymocowana jest do zawiasu klapy bagaznika.
-
Zalety oraz wady "piątki"
Na forum BMW nie spodziewaj się, że zachwalać będziemy AUDI :lol:
-
zagotowana E34
Nie ma żadnych watpliwości, że wydmuchało uszczelke lub pękła głowica. Niestety trzeba zdjąć głowicę :evil:
-
Renowacja skóry w yougtimerach
Nick raczej od radowania się :D
-
Czy to jest normalne????......
Zdarza się, zdarza :twisted:
-
Coś stuka w tylnym moście,POMOCY!!!
Niekoniecznie musi to być most :roll: A może poduszka mostu :?:
-
Ubezpieczenie furki OC
anjinsan odpowiedział(a) na przemo_mdc temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneNajważniejszą kwestią jest, ile masz lat i jak długo posiadasz prawo jazdy :mrgreen:
-
HAMULCE- zablokowane
Być może pompa hamulcowa jest w ataku:/