Treść opublikowana przez anjinsan
-
Słabe wspomaganie kierownicy
Jest to pompa z siódemki :mrgreen:
-
Nabijanie z przodu
Łączniki stabilizatora wymieniałeś :?:
-
Słabe wspomaganie kierownicy
Zawsze można wymienić pompę wspomagania z 100 barowej na 130 barową lub wymienić koło pasowe na mniejsze :8)
- Jakie E39
-
Problem z kompresja w Bmw e38 740i
Kziu zza płota chciał Cię naciągnąć :jawdrop:
-
Jakie E39
Dzban wodę nosi dopóki się nie zbije i tak jest z wersjami d w BMW, są to auta dla użytkowników, którzy wiedzą jak się obchodzić z dieslem, wówczas będzie tanio i bezkolizyjnie. Najmniej problemową w utrzymaniu E39-tką będzie; 523i i 528i sprzed liftu, lub 525i i 530i po lifcie :idea:
-
Bledy
Bo to jest BMW :8)
-
Nietypowy ubytek płynu chłodniczego i inne problemy
Być może korek zbiorniczka wyrównawczego nie trzyma ciśnienia :?: Sprawdź czy po nagrzaniu motoru są twarde węże przy chłodnicy :idea:
-
Nadmuch w 525tds
Wydaje mi się, że chodzi o E39, wówczas są dwa filtry p.pyłkowe pod maską z L i R strony blisko kabiny.
-
jak zdiac kolektor ssacy w e34 535i i sprawdzic szczelnosc
W M30 nie ma tak czegoś. Membrana jest tylko w regulatorze ciśnienia paliwa na listwie, ale to nie jest przyczyną falowania obrotów.
-
jak zdiac kolektor ssacy w e34 535i i sprawdzic szczelnosc
Bardzo rzadko bywa nieszczelny kolektor ssący. Proponuję przyjrzeć się dokładnie dolotowy za przepływomierzem i systemowi podciśnień. Jak sobie nie poradzisz zapraszam do mnie. A w ogóle kiedy zawory regulowałeś :?:
-
eta na lpg strata mocy i strzał
Klapa w przepływce się zablokowała :mrgreen:
-
525 to dobry wybor?
BMW 525i było tylko i wyłącznie z motorem M30 150KM.
-
Jak odpowietrzyć układ chłodzenia w 528i?
Na wyłączonym silniku. Po wyłączeniu zapłonu elektrozawory nagrzewnicy są otwarte.
- akumulator
-
Jak odpowietrzyć układ chłodzenia w 528i?
Należy odkręcić odpowietrznik ten przy korku wlewu płynu oraz odpowietrznik na węzu chłodnicy, następnie tak długo wlewać płyn aż zacznie wypływać odpowietrznikami. Zakręcamy odpowietrzniki oraz korek wlewu płynu i po herbacie, ot cała filozofia.
-
wysoka temperatura
Kolega tak na prawdę nie może się zdecydować. A w ogóle pojedzie do mechanika i nam wszystko opisze - będzie gotowa recepta :P
-
wysoka temperatura
Panowie. Kolega napisał, że ma nieszczelną chłodnicę. Co za tym idzie :?: Jest niski poziom płynu, tym samym pompa wody nie ma co tłoczyć, układ jest zapowietrzony, dla tego nie ma ogrzewania i zamarza parownik :idea: Wesołych Świąt :!:
-
wysoka temperatura
Masz zapowietrzony układ chłodzenia.
-
Przeszczep serca
Masakra :!: Życzę powodzenia i wygranej w totalizatorze sportowym :D
-
POMOCY!!! ciężko odpala na zimnym i na ciepłym
Przyczyn może być wiele, od słabej pompki w zbiorniku poprzez filtr paliwa po świece żarowe i tulejki w rozruszniku. Czasem warto skorzystać z warsztatów samochodowych :idea:
-
E34 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Jeśli poprzednik powiedział, że półsyntetyk nie podając nazwy firmy, to pewnie lał co popadło. Radzę zmienić olej i już.
-
Przepływomierz
Za filtrem powietrza :mrgreen:
-
Delikatne strzały w kolektorze dolotowym silnikaM50
Według mojej wiedzy mga być nadpalone gniazda lub jedno gniazdo zaworów ssących.
-
Co to moze byc w koncu?
Spewnością łozyska mostu. Proponję auto postawoć na kobyłki lub podnosnik i zrobić test słuchowy :mrgreen: