Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mam taki pytanie jakie znacie najtańsze ubezpieczenia OC bo sprowadziłem furke z niemiec i pasuje ją teraz zarejestrowac w Polsce.

I powtarzam pytanie jakie znacie najtańsze ubezpieczalnie, jak macie jakiś taryfikator to wrzućcie też w post :D

.:::B:::. .:::M:::. .:::W:::.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu
Najważniejszą kwestią jest, ile masz lat i jak długo posiadasz prawo jazdy :mrgreen:

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Axa musi jakos nadrobic te przywileje i daltego ubezpieczenie jest drozsze. sprawdzalem kiedys i wyszlo mi jakies 300zł drozej :duh:

 

poszukaj HDI Samopomoc lub HDI Asekruacja, Pocztex itp Tam powinno byc tanio. Ostatnio M bank sie reklamuyje ze ma najtaniej ale nie wiem (trzeba sprawdzic)

 

P.S. Pytanie nie na ten dział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w hdi i za 1.8 przy 60 procentach place jednorazowo za caly rok z nw 356 zl taniej juz sie chyba nie da a jak sie da to prosze napiszcie gdzie

 

U mnie troche drozej to wychodzi. Skladka zalezy takze od miasta. W Sosnowcu 365 zł za 1.8 nie da rady zaplacic. No chyba ze ktos ma jakichs magikow kto tak ubezpeicza to prosze o namiar :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no oczywiscie masz racje ze rejon tez sie liczy ja podalem cene w odniesieniu do wojewodztwa lubelskiego a dokladniej powiatu biala podlaska przepraszam za niescislosc
liczy się tylko aby wsiąść i jechać a czy to ważne gdzie!!! ważne czym (BMW)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam OC w PZU bo byliw moim przypadku nie do przebicia. dla samochodów importowanych mają dodatkowe znizki, z tym że mam 60% zniżek i prawko od 17 roku zycia... czyli 13 lat :D
Problem szachisty: zwalić konia czy posunąć damę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam to troche sie dziwie bo za swego za 35% znizki zapłaciłem 940 zł w link4 i jakos nigdzie nie mogłe znalesc taniej :x

 

no to calkiem dobra cena. 35% znizek to nie 60 a gdańsk to nie np biała podlaska ;) gdybys mieszkal. W HDI wyszlo mi u Ciebie 1038 zł, jesli bralbys do tego AC to samo OC 934zł dla porownania mieszkając przykladowo w koszalinie zaplacilbys odpowiednio 711 zł i 640zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja w MTU płace 1100 na rok, zero zniżek prawo jazdy od 6 miesiecy.

Nic taniej nie znalazłem

:cry:

i tak tanio, ja sie zaczynam bac bo na dniach musze przerejstrowac auto na siebie w koncu, bedzie to oficjalnie moj pierwszy samochod, a wczesniej smigalem np, e36 2.0 na ojca oc z 40% znizek, i tak np. rok temu najtansza podstawowa skladka jaka mi pani w agencji znalazla na ten silnik to ok 1900zl, a teraz mam 2,5litra i zero znizek,

napiszcie ile placicie za 2,5 i gdzie, z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze
W jakiej firmie najlepiej ubezpieczyc auto?
Najtańszej!!

Co to za pytanie w ogóle dziwne?? Każdy szuka gdzie najtaniej. A to co chwilę się zmienia. Dziś może to być np. Samopomoc jutro Allianz. Idź do agenta i niech ci sprawdzą. To cię nic nie kosztuje. A jeżeli już rzeczywiscie zależy ci troszkę na tym gdzie konkretnie ubezpieczyć auto to odradzam Link4, który robi straszne problemy żeby wypłacać odszkodowania, mowa tu o OC. Czyli po prawdzie ciebie to nie powinno martwić, no ale tego w kogo wjedziesz już bardziej. Co do wysokości ubezpieczenia OC. Zależy ona od marki, wieku i pojemności silnika auta. Twojego wieku i doświadczenia oraz miejscowości, w której mieszka właściciel auta. Co do zwyżek za wiek to prawie wszędzie się podniosła ta granica z 25 na 28, gdzieniegdzie do 26 lat. Co do miejscowości to można się naprawdę mocno zdziwić. Pół roku temu kupowałem swoje pierwsze OC, wcześniej śmigałem autem zarejestrowanym na ojca. A że mieszkam w Gdańsku to nie było tanio. Za 2,5l dałem 2200. Ale już np. w chyba najdroższym rejonie Polski, Warszawie, kwota ta się podwajała. A np. gostek, od którego kupiłem auto, mieszkał w Giżycku - mazury. Auto miał na ojca zarejestrowane i chyba max zniżek, za OC rocznie jak patrzyłem wychodzilo im ok 600 zl?? :shock: za 2,5 litra!! Tak więc czasami lepiej zarejestrować furę na kogoś z rodziny, kto mieszka najlepiej na wsi.

Jeszcze jedna istotna sprawa. Jak ubezpieczasz auto pierwszy raz po kupnie masz 30 dni na wypowiedzenie umowy i ubezpieczenie w innej firmie. To też się zmieniło coś nie dawno. Jeśli tego nie zrobisz, musisz zostać w tej firmie do końca trwania umowy. Zrobią ci rekalkulajcę i w zależności od tych wszystkich czynników co pisałem wyżej będziesz musiał dopłacić albo oni zwrócą ci kaskę. Ja się na to naciołem w zeszłym roku. Jak zroibli mi rekalkulację to myślałem, że poćwiartuje tą babę. Wyszło mi że za okres od czerwca do października musiałem dopłacić 1300zl!!!! Gdybym wypowiedział w tym czasie 30 dni i ubezpieczył na cały rok gdzie indziej to tak jak pisałem, dałbym ok 2200zl. Czyli kilka stówek bym zaoszczędził. Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest bardzo prosta. Idziesz do brokera ubezpieczeniowego. Ma w swojej ofercie kilka lub kilkanaście TU i dobiera dla Ciebie najlepsza (najtańszą) opcję. Ja mam już znajomego i co roku sprawdza czy w innej firmie nie ma nic tańszego.

A z brokerami nie ma problemu. Wystarczy sie rozglądnąć do okołoa i zobaczysz napisy: "UBEZPIECZENIA" - AC, OC, NW itd. Nie widzę więc sensu chodzić i pukać do wszystkich drzwi skoro u jednego możesz załatwić i porównac ceny.

Na pewno darowałbym sobie PZU bo ich ceny są kosmiczne a tu chodzi przecież o OC a nie AC (sam mam AC w PZU). Podobnie wygląda sprawa z LINK4-ceny nie powalają na kolana...

sprawdzałem też AXA i też lipa. W końcu ubezpieczyłem w MTU z Sopotu i płacę 450 zeta (40% zniżek) czyli bez zniżek jest niecałe 700zl. No chyba że masz zwyżkę za wiek lub masz prawo jazdy od wczoraj:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w MTU płace 1100 na rok, zero zniżek prawo jazdy od 6 miesiecy.

Nic taniej nie znalazłem

:cry:

i tak tanio, ja sie zaczynam bac bo na dniach musze przerejstrowac auto na siebie w koncu, bedzie to oficjalnie moj pierwszy samochod, a wczesniej smigalem np, e36 2.0 na ojca oc z 40% znizek, i tak np. rok temu najtansza podstawowa skladka jaka mi pani w agencji znalazla na ten silnik to ok 1900zl, a teraz mam 2,5litra i zero znizek,

napiszcie ile placicie za 2,5 i gdzie, z gory dzieki

 

ja mam 60% zniżki i w allianz płace 730PLN za 2,5 L

region dolnośląskie miasto do 50tys.

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.