Treść opublikowana przez anjinsan
-
Dokręcanie głowicy
Kupiłeś uszczelkę GETZA, więc po co pytasz :?: Jest tam instrukcja dociągania głowicy z nowymi śrubami :idea:
-
Problem wielki z pompą hamulcową.
Obejrzałeś dobrze elementy metalowe pompy :?: Nie każda pompa nadaje się do regeneracji :mrgreen:
-
BMW serii 6
Niezły nius :lol: :lol: :lol: :duh:
-
ktokolwiek pomoże??
Jeśli rozrząd będzie przyspieszony, to będzie odpalał na dotyk i pracował nerwowo, jeśli opóźniony, to będzie dłużej odpalał i słabo się wkręcał w obroty :mrgreen:
- Gorzej odpala!!!!!
-
E-34 czy E-39?? Co kupić??
E39 528i, tylko 20 tyś to za mało :mrgreen:
-
[e39] Wymieniłem TURBO i nic.....TDS
Przyczyn może być wiele; od pompy wtryskowej po spadek ciśnienia w cylindrach... Napisz najpierw co było diagnozowane :?:
-
Przekładka silnika - problem
Wymieniałem silniki i przerabiałem automaty na manuale...nie maróżnicy w długości wału korbowego :duh:
-
Przekładka silnika - problem
Nie ma różnicy. Nie wiem co oni Ci przebijali :roll: Widzę, że wywineli niezły numer :duh: Myślę, że źle złożyli sprzęgło :idea:
-
[E 34] Co wybrać do 15 tys. zł?
Jesli długo i namiętnie będziesz szukał, to znajdziesz w Polsce. Nie warto, gdyż z każdym TDS, który ma powyżej 200 tyś km zaczynają się kłopoty, a 2.5 vanos, to doskonały i małoawaryjny motor. Nie warto, gdyż nie ma różnicy w spalaniu, nawet przy dynamicznej jeździe 2.0 więcej spali.
-
Zakup Nowej Baterii. Jaki producent???
Kup 4max 12v 65Aha z IC, cena super, jakość varty :mrgreen: Będziesz zadowolony :idea:
-
Gorzej odpala!!!!!
Świece BOSCH'a czy NGK :?: Jeśli BOSCH....trafiają się wadliwe...
-
stukanie (trajkoatnie) na biegu jałowym w E34 525 TDS
Może łozysko oporowe albo łozysko wałka sprzęgłowego skrzyni biegów :roll:
-
KLIMATYZACJA-a właściwie jej brak
Z Twojego opisu wynika, że prawdopodobnie masz niesprawny czujnik temperatury klimatyzacji, który nie wyłącza sprężarki i pompuje ciśnienie, którego nie wytrzymuje zawór bezpieczeństwa. Gaz uchodzi i po ptakach :mrgreen:
-
ktokolwiek pomoże??
Na 99% masz przestawiony rozrząd :idea: Temat do ogarnięcia w 3h :mrgreen:
-
Stuki przy ruszaniu
Gdzie dokładnie :?: Jeśli w tunelu, to podpora wału, jeśli z tyłu, to przegub albo mosowanie mostu.
-
prawdziwy klasyk???
Zainteresuj się tym autem; http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2671776
-
problem ze skrzynią biegów e28
U kolegi prawdopodobnie padł docisk, a u Ciebie jest zużyty synchronizator 2 biegu :mrgreen:
- Diagnoza BMW E23
-
drzenie/wibracje przy 90-110 km/h
Jeden z lepszych warsztatów od automatycznych skrzyń :idea:
-
Mam nadzieje, że ktoś doradzi
Najważniejszy jest ogólny stan auta :idea: Co do pojemności i spalania :?: Co innego jest ideą coupe :mrgreen:
-
Youngtimery z ogłoszeń
Daj sobie spokój :idea:
-
320i Klima nie działa???
Przy pomocy 2 osoby patrzeć czy zasprzęga podczas właczania. To znaczy; pasek klinowy swobodnie obraca koło pasowe sprężarki w momencie włączenia klimy na pewno zauważysz czy się zasprzęgliło, bo przy kole pasowym jest sprzęgło. Jesli nie zaskoczy, to znaczy, że prawdopodobnie nie masz cisnienia gazu w układzie klimatyzacji.
-
Mam nadzieje, że ktoś doradzi
Dla mnie bomba...tylko mało mocy.
-
320i Klima nie działa???
Sprężarka na pewno zasprzęgla się :?: