Treść opublikowana przez anjinsan
-
Sprężyny od E32 do E34 ??
Nie pasują.
- przeróbka
-
jak powinny być wartości zaworów ssących i wydechowych??
o.30 na zimnym motorze Być może :?: Nie znam się na LPG, wiem tylko tyle, że jak reguluję zawory w M30 zasilanym LPG co 10000km, to wszystkie są ciasne. Wniosek; wypalają się gniazda zaworowe. M30 zasilane BP reguluje się co 30000km i przewaznie tylko ze dwa sa do korekty, więc odpowiedz sobie sam....
-
Schładza sie silnik?? Czy to może termostat?
Termostat
-
planowanie glowicy m30b35
W M70 wałkami niewiele zyskasz. Wystarczy splanować głowice, powiększyć kanały dolotowe i wylotowe, oraz mapowanko na zasadzie testów z G-tech'em.
-
Gdzie naj lepiej i naj pewniej kupić amorki?
Zapraszam do mnie po BILSTEIN'y B4.
-
Wal, most, skrzynia sam nie wiem pomocy
Mogą być łożysko w kole, może być łozysko podpory wału i może być półośka.
-
wymiana uszczelki glowicy
Dane znajdziesz na ulotce przy uszczelce lub kpl śrub.
-
318i jak tanio spowodowac wzrost mocy??
Chłopak chciał tanio a Ty podajesz drogie sposoby :mrgreen:
-
planowanie glowicy m30b35
Trzeba wyważać wraz z wałem korbowym, dociskiem sprzęgła, kołem pasowym i wszystkimi śrubami. Odnośnie korbowodów, tylko wówczas gdy się je zmienia, jesli zostaje kpl tych samych to nie trzeba.
-
ilu z was ma nie oryginalny przepływomierz w swoim m30b30
Jasne, ale o co Ci chodzi :?: Chcesz większy/miejszy przepływ powietrza :?:
-
planowanie glowicy m30b35
Wszystko zależy do jakiego auta. Na pewno w E30 mozna zdjąć więcej ale w E32 niebardzo, bo auto będzie puchło...
-
planowanie glowicy m30b35
Jeden próbował i został ojcem :mrgreen: A poważnie niejednokrotnie planowałem koło zamachowe. Maxymalnie 3kg możesz zdjąć a z kołem aluminiowym nie kombinowałem, więc nie wiem :roll:
- Intercooler
-
318i jak tanio spowodowac wzrost mocy??
30KM małym kosztem się nie da :roll:
-
Pompa sprzęgła, wysprzęglik ?
Odpowietrzanie już nie pomoże. Wysprzęglik się kończy i już :mrgreen:
-
ilu z was ma nie oryginalny przepływomierz w swoim m30b30
Oczywiście, że się bawił... Do czego zmierzasz :?:
-
Jaki olej po 0W-30 do 528i?
Jesli mobil to śmiało możesz wlać 5W50 Duzo km przekroczyłeś z wymianą? Zdziwiłbyś się.
-
Problem z odpaleniam TDSa po nocy (chyba coś z pompą)
Nie ma problemu. W podpisie wszysto masz, więc jakby co to wal jak w dym :8)
-
Problem z odpaleniam TDSa po nocy (chyba coś z pompą)
W jaki sposób zostało to sprawdzone :?:
-
Brak mocy wysokie spalanie 361i
Przyczyną może być przytkany katalizator.
- Wymiana silnika
-
Dylemat 750iA... Zastanawiam sie nad sprzedaza
Doinwestuj to co masz w czym mogę Ci pomóc....odgazować też :idea:
-
Pomoc przy wykreceniu swiec w 5.0 V12
Sondy wytrzymaja, może być gorzej z katalizatorami.
-
Pomoc przy wykreceniu swiec w 5.0 V12
Jest możliwy.